محصولات

پودر کربنات کلسیم

در سایز دانه بندی شده نمره یک و دو و مش های 200 تا 2500

پودر کربنات کلسیم آروشا پودر در دو نوع ساده و کوتد تولید می شود . پودر کربنات کلسیم از نظر روش هی تولیدبه دو نوع معدنی و سنتزی یا رسوبی تقسیم بندی می شود.

پودر کربنات کلسیم خالص و سفید را از سنگ کربنات کلسیم درجه یک معادن الیگودرز و توسط تجهیزات و ماشین آلات تمام اتوماتیک تولید می نمائیم.

پودر تالک

در مش های 400 تا 1500تولید می شود

پودر تالک به چهار نوع تقسیم می شود نوع اول پودر تالک سوپر سفید است که برای مصارف صنعت رنگسازی کاربرد دارد . نوع دوم تالک ممتاز با رنگ طوسی مایل به سفید است. نوع سوم تالک به رنگ کرم می باشد. و نوع چهارم تالک ایزوگامی می باشد.

تالک ها از نظر نوع واکنش با اسید به دو نوع ضد اسید و جوشش دار تقسیم بندی می شوند . شایان ذکر است تالک جوشش دار به دلیل وجود کربنات کلسیم در آن در مجاورت با اسید واکنش نشان می دهد.

پودر اخرا هرمز

پودر اخرا در مش های 400 الی 1500 تولید می شود.

پودر اخرا هرمز با توجه به میزان رنگدانه های موجود در کلوخه دارای کیفیت های متنوعی می باشد. از کیفیت های متوسط این پودر در صنعت موزائیک و کفپوش استفاده می شود و کیفیت های بالاتر آن در صنعت رنگ و تولید مواد پلاستیکی کاربرد دارد .

پودر اخرا یا همان اکسید آهن قرمز به دو صورت معدنی و سنتزی تولید می شود. نوع سنتزی فقط توسط کشورهای آلمان و چین و هند تولید می شود. ایران نخستین کشور تولید پودر اخرا معدنی در جهان می باشد.

پودر باریت

در مش های 400 تا 2500 تولید می شود

پودر باریت به دو نوع حفاری و صنعتی تقسیم می شود . از پودرباریت صنعتی برای صنایعی مانند رنگسازی ، شیشه، کاغذ ، پارچه و پلاستیک استفاده می شود . شایان ذکر است از باریت در پزشکی نیز استفاده می شود.

چین و هند تولید کنندگان برجسته این ماده معدنی هستند و همچنین بیشترین ذخایر را در اختیار دارند.

 

چرخه تولید محصولات معدنی در آروشا پودرنیازسنجی بازار

مواد اولیه ای که می توانند مشکلی را در چرخه تولید رفع نمایند شناسایی می شوند.


تملک معادن

معادن دارای سنگ و کلوخه خالص در اختیار قرار می گیرند.


استخراج و انتقال

کلوخه خالص و جداسازی شده، به کارخانه منتقل می شوند.


تولید محصول

محصول فرآوری شده با کیفیت، تولید بسته بندی و روانه بازار می شود.

سوالی دارید؟
با ما در ارتباط باشید

02538208131


ارتباط با آروشا