برنامه های شرکت

معادن اختصاصی

گسترش تعداد معادن


حذف معادن نامرغوب

تملک معادن بکر جدید

توسعه و نوسازی ماشین آلات


اعتقاد داریم زنجیره تامین مواد اولیه در تناژ بسیار بالاو مدت زمان حداقل ده ساله باید در اختیار مجموعه ما قرار بگیرد تا مشتریان با خیال راحت طی یک مدت زمان طولانی بتوانند با فرمول ثابت نسبت به تامین پودرهای معدنی مورد نیاز اقدام نمایند.


خطوط متعدد

استقرار خطوط تولید در شهرهای مختلف


کاهش هزینه تولید

ایجاد اشتغال پایدار

مستقیم و محلی به مواد اولیه دسترسی


از تمام ظرفیت های معدنی و تولیدی در بسیاری از شهرهای مستعد کشور برای راه اندازی خطوط تولید جدید بهره مند خواهیم شد تاچرخ های صنعت کشوربا خیالی آسوده به گردش دربیایند و توسعه متوازن صنعت و ثروت در سراسر کشور انجام شود.


مشاور صنعتی

بومی سازی علوم روز دنیا


ارتباط مستمر با مشاوران همکار اروپایی

احصاء تجربیات فنی جدید

به روز رسانی تجهیزات


برطرف نمودن اشکال کار بجز تلفیق تجربیات داخلی با مشاوره و علوم فنی و مهندسی روز دنیا در کنار تجهیزات و ماشین آلات تمام اتوماتیک امکان پذیر نمی باشد. ما برآنیم که بدون هیچ ایرادو اشکالی محصول به دست مشتریان برسدو از خرید خود احساس رضایت مستمر داشته باشند.


نوسازی ناوگان

ارسال بار سریع ارزان


کاهش هزینه های حمل و نقل

افزایش سرعت ارسال بار

ممانعت از تخریب بار در مسیر


با برنامه ریزی دقیق و نوسازی ناوگان حمل و نقل و اجرای استانداردهای سختگیرانه حمل و نقل بار برای مجریان حمل و نقل و مسدود نمودن راه های صدمه به محصول در حمل و نقل تا مقصد مسیر هموار دستیابی مشتریان به یک محصول باکیفیت بدون هرگونه خسارت احتمالی در مسیر مبدا تا مقصد را رقم زده ایم و روز به روز در بهبود این شرایط تلاش می کنیم.

آیا سوالی برای شما پیش آمده است ؟
با ما در ارتباط باشید

منتظر پیام شما هستیم


ارسال پیام