درباره آروشا پودر

برند برتر پودرهای معدنی ایران

بزرگترین مجموعه صنعتی فرآورده های معدنی


پیشرو در صنعت محصولات معدنی و پودری

به پاس اعتماد و وفاداری مشتریان ، ما نیز حداکثر تلاش خود را در ارائه محصول با کیفیت و با درجه خلوص بالا معطوف داشته ایم تا بتوانیم در کاهش هزینه های تولید صنایع و کسب و کارهای پایین دست نقش موثر ایفا نمائیم . مجموعه کارخانجات آروشا همواره با اخذ استاندارد و دانه بندی (مش) مورد نظر مشتریان عزیز ، محصول مورد نظر ایشان را تولید و در کمترین زمان ممکن به دست آنها رسانده است . محصولات تولیدی: پودر ساختمانی/ پودر نماشسته/ پودر جوشقان/ کربنات کلسیم خوراک دام/ کربنات کلسیم خوراک طیور/ کربنات کلسیم صنعتی/ سنگ دانه بندی/ پودر مل معمولی/ پودر مل میکرونیزه/ پودر تالک سفید/ پودر تالک سبز ایزوگام/ پودر باریت/ پودر اخرا (پودر اکسید آهن )

استراتژی شرکت

گسترش بازار فروش جهانی


استراتژی شرکت ما بر اساس ایجاد تنوع در محصولات و تنوع بیشتر در بازار فروش می باشد. این سیاست بر اساس یک تفکر و ذهنیت کارآفرینانه طراحی شده است . این هدف رشد پایدار در طول زمان را برای شرکت تضمین می نماید . تلاش برای تمایز با رقبا در زمینه های : بکارگیری بهترین تکنیک های روز ، انعطاف پذیری در تولید ، درک درست از نیاز مشتریان و همکاری و تعامل برای رفع نیاز ایشان همواره ادامه پیدا خواهد کرد .

کارکنان گروه صنعتی کارخانجات آروشا در بخش های زیر مشغول فعالیت می باشند : الف) مهندسین ، تکنسین های خط تولید ب) پرسنل بخش کنترل کیفیت ج) پرسنل واحد تحقیق و توسعه چ) کارگران بخش انبار و تحویل بار د) پرسنل اداری و امور مالی ه) پرسنل بخش ارسال بار و حمل بار و) شاغلین بخش معدن و استخراج کانی ها ز) پرسنل واحد بازرگانی ، فروش و مشاوره ی)پرسنل بخش خدمات معاونت های شرکت عبارتند از : معاون پشتیبانی و امور مالی ، معاونت بازرگانی و فروش ، معاونت نیروی انسانی ، معاونت کنترل کیفیت و امور معادن ، معاون برنامه ریزی و تحقیق و توسعه

نیازمند برقراری ارتباط با کارشناسان هستید؟
با ما در تماس باشید.

02591015645


ارتباط با آروشا