کارخانه تولید تالک پلیمر

عموما کارخانه های تولید پلیمر از پودر تالک به عنوان پرکننده استفاده می کنند. شکل ورقه‌ای تالک استحکام موادی همچون: پلی پروپیلن، وینیل و پلی استر یا نایلون و به طور کل پلیمر ها را بیشتر خواهد کرد. اصولا ویژگی های شگفت انگیز تالک موجبات گسترش کاربرد آن را فراهم نموده است. برای نمونه نرم بودن تالک در تولید محصولات بهداشتی بسیار تاثیر گذار است. ساخت محصولاتی چون: پودر بچه و شامپوهای نرم کننده سر و بدن به خاطر این ویژگی تالک، کیفیت کالاهای ساخته شده را بهبود می بخشد.

کارخانه تولید تالک پلیمر

بهترین کارخانه تولید تالک پلیمر

تالکی که به شکل پودر درآمده است دارای رنگی سفید و درخشنده است. وجود دو خاصیت سفید بودن و براق بودن و درخشندگی در کنار هم موجب می شود که این ماده در ساخت رنگ های نقاشی نیز گزینه‌ای مناسبی محسوب گردد. از سوی دیگر نرم بودن تالک و سختی پایینی که از خود نشان می دهد، مانع از خرابی و سایش تجهیزات موجود در نقاشی مانند نازل اسپری خواهد شد. این مسئله در صنایع رنگ سازی از اهمیت زیادی برخوردار است.

یکی دیگر از خصوصیات پرکاربرد تالک، مقاومت حرارتی بالای این کانی است. خصیصه ای که در کارخانجات پلاستیک سازی، ساخت کابل های برق، تولید صفحه‌ای تقسیم برق، صنایع پلیمر و ساخت سطح رویین میز آزمایشگاه ها، بسیار کارآمد می باشد. مقاومت در مقابل الکتریسیته و حرارت تالک، ویژگی بارز این عنصر بوده و موجبات گسترش کاربرد آن را فراهم نموده است. در نتیجه پودر تالک در حوزه های متنوعی توزیع و بکار برده می شود.

برای ساخت بسیاری از پلیمر ها اغلب تالک بکار برده می شود. این عمل به دلیل شکل پذیری و ساختار تالک، میزان مقاومت حرارتی و اندازه‌ی آن انجام می شود. بدین ترتیب این کانی کارکرد یک پرکننده را در این حوزه بر عهده داشته و سطح استقامت مکانیکی محصول را افزایش می دهد. چنانچه توجه کرده باشید، در بسیاری از خودروها پلاستیک های ویژه ای که به آنها پلاستیک حرارتی مهندسی نیز گفته می شود، بکار برده می شود. برای پیشگیری از گرفتگی و چسبندگی این قطعات، با مرور زمان، تدابیری اندیشیده شده است. از اینرو کارخانه تولید کننده بهترین محصولات را مورد استفاده قرار می دهد که در ساخت پلیمر آنها تالک بکار رفته است. بنابراین علاوه بر موارد ذکر شده، کیفیت سطح محصول نیز بهبود یافته و امکان خراشیدگی به پایین ترین سطح خود می رسد.
کارخانه فروش تالک پلیمر

فروش مستقیم بهترین پودر تالک

به منظور تهیه بهترین  پودر تالک می توانید بصورت مستقیم به بزرگترین کارخانه تولید تالک پلیمر و تالک پلی پروپیلن (شرکت آروشا) مراجعه نمائید. جهت ثبت درخواست کافی است با شماره های درج شده تماس تا مشاوران فروش ما شما را راهنمایی کنند.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش