پودر رنگی سیمان و اثرات آن در افزایش دوام و مقاومت سطوح

4.9
(50)

پودر رنگی سیمان محصول فرآوری شده از کوبش و خردایش خاک ها و کلوخه های معدنی است؛ این ترکیبات با بیشترین قدرت رنگ دهی در تولید انواع سیمان های رنگی به کار گرفته شده و مزیت‌ های بسیار زیادی را ایجاد می نمایند.

پودر رنگی سیمان

سیمان رنگی

در حال حاضر سیمان های رنگی در طرح های تزیینی و نما های ساختمانی جایگاه ویژه‌ ای دارند؛ این ترکیبات علاوه بر داشتن مقاومت استاندارد در برابر سایش، زیبایی منحصر به فردی نیز به خود اختصاص می‌ دهند و دارای تنوع رنگی بالایی هستند.

سیمان های رنگی در واقع نمونه ای از انواع سیمان سفید هستند که به کمک رنگدانه های معدنی و مواد رنگی شیمیایی به رنگ های دیگر در آمدند، از آنجایی که برخی از این رنگدانه ها خاصیت سیمان سفید را تغییر می دهند، استفاده از این تولیدات برای ایجاد سازه های ساختمانی مقاوم قابل توجه می باشد، یکی از مهمترین مشخصات انواع سیمان رنگی این است که پودر رنگ سیمان به کار گرفته شده در آنها می‌ توانند از نمونه های معدنی و با حداقل قیمت انتخاب شود.

ارزان ترین قیمت رنگ پودری اخرا
>>

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

موارد کاربرد سیمان رنگی

موارد کاربرد سیمان های رنگی در حال حاضر بسیار زیاد است و از این فرآورده ها و مصالح ساختمانی برای ایجاد نما های زیبا برای محوطه سازی و زیباسازی فضا های اطراف بنا ها، برای کف سازی داخل ساختمان ها، کفپوش کردن پیاده روها، برای نقاشی و علائم ماندگار بر کف خیابان ها، برای اجرای سکو ها و سرویس های بهداشتی استفاده می گردد و شاید بتوان مهمترین ویژگی این مصالح را قدرت چسبندگی بسیار بالای آنها به سطوح زیرین و همچنین قیمت مناسب آنها دانست.

فروش عمده پودر رنگ سیمان

همان طور که اشاره کردیم برای تولید انواع سیمان های رنگی معمولاً از رنگدانه ها و پودر های رنگی معدنی و شیمیایی استفاده می شود که ما در این بخش از محتوا پودر های رنگی سیمان در نمونه های معدنی را معرفی خواهیم کرد؛ این فرآورده‌ ها از کوبش خاک و کلوخه های حاوی اکسید آهن تولید می گردند و از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند، این ترکیبات معمولاً در رنگ های قرمز، زرد، قهوه ای و سیاه قابل توجه می باشند.

فروش عمده پودر های رنگی سیمان در مجموعه صنعتی آروشا پودر با قیمت های مناسبی در حال انجام می باشد و تمامی کارخانه های تولید کننده این مصالح ساختمانی پرکاربرد می توانند به رفع نیازهای خود پرداخته و از مزیت‌ های این فرآورده های معدنی نهایت بهره را ببرند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت