تولید کننده پودر رنگی سبز

4.8
(23)

پودر رنگی سبز آماده ی مصرف بوده و به آموزش های تخصصی خاصی نیاز ندارد و به دلیل استفاده ی آسان باعث صرفه جویی در زمان شده و سرعت تولید را افزایش می دهد. این ماده صنعتی به واسطه مقاومت بالای مکانیکی و شیمیایی، می تواند باعث افزایش طول عمر قطعات رنگ آمیزی شود. همچنین به دلیل قابلیت بازیافت ۹۰ درصدی رنگ، به طور مجدد قابل استفاده می باشد.

پودر رنگی سبز

سمی نبودن و نداشتن حلال و گازهای مضر

پودر رنگی سبز کاملا سازگار با رزین اپوکسی بوده و باعث بوجود آمدن جلوه ای بسیار زیبا در کارهای هنری رزینی می شود. لازم به ذکر است که پودر رنگی سبز از جمله رنگ‌هایی می باشد که هنرمندان به آن توجه ویژه‌ای دارند. محصول پودر رنگی سبز بسیار پرفروش بوده و به دلیل نداشتن سرب، فلزات سنگین و همچنین سمی نبودن و نداشتن حلال و گازهای مضر، دوستدار محیط زیست بوده و خواهان زیادی دارد.

مزایای استفاده از پودر گلماشی تولید شده توسط بهترین کارخانه
>>

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

موارد استفاده از پودر رنگی سبز:

  • صنایع رنگسازی
  • صنایع پلاستیک و لاستیک
  • صنایع جوهرسازی و مرکب
  • صنایع بتن رنگی و سیمان
  • صنایع تولید سنگ مصنوعی
  • صنایع پوشش های صنعتی و رزین

تولید کننده پودر رنگی سبز

امکان بازیافت و مصرف مجدد رنگ های پودری

به واسطه ی تفنگ الکترواستاتیک رنگ های پودری به صورت کاملا خشک و به طور مستقیم بر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود. همچنین این ذرات در مقابل حرارت بسیار با دوام و سفت می باشند که این ماده درون تفنگ پس از باردار شدن موجب بوجود آمدن یک لایه ی چسبناک بر روی سطح می شود. لازم به ذکر است که این رنگ ها امکان بازیافت و مصرف مجدد را داشته و از نظر اقتصادی بسیار سودمند و مقرون به صرفه می باشند. همچنین به دلیل امکان بازیافت و عدم نیاز به حلال موجب آسیب و ضرر و ضیان به محیط زیست نمی شوند.

فروش پودر رنگی سبز آروشا

شرکت های بزرگ بسیاری در ایران وجود داشته که اقدام به تولید و عرضه این محصول معدنی می کنند. لازم به ذکر است که این شرکت ها  از خط تولید پیشرفته ای پشتیبانی می کنند و از ماشین آلات اروپایی با کیفیت استفاده می کنند که مواد اولیه ی آنها به طور مستقیم از کمپانی های معتبر تهیه می شود. مجموعه تولیدی پودر صنعتی و پیگمنت سبز آروشا بوسیله پیشرفته ترین تجهیزات و برخورداری از آزمایشگاه های مجهز، اقدام به تولید و عرضه این مواد معدنی کرده است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت