خرید آهک کلسینه با کیفیت برتر برای انجام عملیات ریخته‌گری

4.8
(40)

آهک کلسینه برای ریخته گری تحت شرایط خاصی فراری، نگهداری و حمل و نقل می گردد چرا که این ترکیبات ممکن است در شرایط نامطلوب دچار تغییر خواص فیزیکی و شیمیایی شوند و آن انتظارات مثبت در ریخته گری را فراهم نکنند؛ پس بهتر است اهک کلسینه را به صورت استاندارد از شرکت های معتبر در این میان تهیه نمود.

آهک کلسینه برای ریخته گری

فروش سنگ آهک پخته شده برای ریخته گری

فروش سنگ آهک پخته شده با کیفیت برای ریخته گری حائز اهمیت می‌ باشد؛ این ترکیبات معمولاً از طریق حرارت دادن سنگ های آهک در کوره های دوار تولید می گردند و دمای حاکم در این کوره ها از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد تا در نهایت به بهترین کیفیت این محصولات ختم گردد.

معمولاً بر اساس استاندارد های تعریف شده دمای این کوره ها حدود ۱۱۰۰ درجه سینوس در نظر گرفته می ‌شود و با حرارت دادن سنگ های آهکی، دی اکسید کربن از آنها آزاد شده و مرحله کلسینه شدن به اتمام می ‌رسد و در خروجی کوره های دوار،  آهک  قابل استفاده است و تا رسیدن به ابعاد مناسب برای استفاده در صنعت ریخته گری آسیاب می گردد.

ابعاد آهک پخته شده برای استفاده در صنعت ریخته گری از اهمیت بسیار بیشتری نسبت به دیگر موارد برخوردار می باشد و معمولاً اندازه این ترکیبات در این میان بین ۸ تا ۴۰ میلی متر در نظر گرفته می شود؛ دلیل استفاده از این ابعاد بیشتر تشکیل سرباره با کیفیت تر می باشد، اگر اندازه آهک ها کمتر از این حد باشد معمولاً کریستال های آهکی به همراه مبدل های گاز خروجی از دستگاه ها تخلیه شده و دیگر اثری از آهک قابل استفاده وجود نخواهد داشت، به همین دلیل صنعتگران فعال تمرکز زیادی به خرید آهک متناسب با نیاز حوزه کاری خود دارند.

فروش آهک هیدراته در تبریز پس از کاهش قیمت ها
>>

در بحث استفاده از آهک در صنعت ریخته گری میزان واکنش پذیری آهک های پخته شده هم می ‌تواند در امر انحلال سریع و حذف ناخالصی ها تاثیر داشته باشد و از آنجایی که این شاخصه معمولاً در فرآیند های ریخته گری قابل سنجش کیفیت نبوده و تعیین میزان واکنش پذیری آهک در این میان امکان پذیر نمی باشد، معمولاً خرید این محصولات همراه با آنالیز شیمیایی از شرکت ‌های تولید کننده انجام می پذیرد و این شرکت ‌ها نیز بر اساس برخی از آزمایش های استاندارد شده میزان واکنش پذیری را دقیق مشخص می کنند.

دانه بندی آهک کلوخه بر حصب نوع مصرف

سایز و اندازه نام فارسی نام انگلیسی
mm 65-203 آهک کلوخه بزرگ lumpe lime
64 mm > آهک کلوخه بادامی (خردایش شده) pebble or crushed lime

قیمت آهک زنده دانه بندی ریخته گری

قیمت آهک زنده دانه بندی ریخته گری و کلاً تمامی گرید های آهک بستگی به درجه کیفیت و اینکه چه صنعتی استفاده می شوند، دارد؛ لذا برای خرید این ترکیبات با قیمت مناسب قبل از هر چیزی باید کیفیت مورد نیاز و نوع کاربرد این ترکیبات مشخص شود، به عنوان مثال اهک زنده دانه بندی که در صنعت ریخته گری به کار گرفته می شود، مسلماً دارای قیمت متفاوتی نسبت به آهکی است که در صنعت کشاورزی از آن بهره برداری می گردد.

پس هر یک از خریداران بعد از مراجعه به مشاورین شرکت آروشا پودر حتماً باید نوع استفاده از آهک زنده دانه بندی را مشخص کرده و در مرحله بعد لیست قیمت این محصولات را دریافت نمایند.

اهک زنده دانه بندی همان طور که اشاره کردیم کاربرد های ویژه ‌ای را در ریخته گری عناصر و فلزات مختلف بر عهده می ‌گیرد؛ این ترکیبات در ریخته گری فولاد و آهن در لحظه خنک ‌سازی، شکل دادن و جامد کردن فولاد مورد بهره برداری قرار می گیرند.

همچنین در مرحله ریخته گری فولاد یک فرآیندی با نام ترش کردن انجام می پذیرد که در آن از آهک به صورت عمده بهره برداری می گردد و نقش آهک در این مرحله از بین بردن ناخالصی های موجود در ساختار تولیدی فولاد بعد از مرحله آسیاب می باشد؛ در این مرحله نمک های آهن به عنوان اصلی ‌ترین ناخالصی ‌ها قابل استفاده می باشند که در نهایت به کمک اهک باید اثرات آنها خنثی شود؛ در راستای این موضوع می ‌توان اشاره کرد آهک زنده دانه بندی در صنعت ریخته گری فلزات مختلف مخصوصاً فولاد برای بازیابی آب مورد استفاده در فرایند ترش کردن مورد بهره برداری قرار می گیرد.

فروش مستقیم آهک کلوخه برای ریخته گری

فروش مستقیم آهک کلوخه برای ریخته گری در آروشا پودر با اولویت قرار دادن دو پارامتر کیفیت بالا و قیمت مناسب مد نظر قرار گرفته است و این مجموعه تولید کننده همواره تلاش می نماید که محصولات با کیفیتی را با همان قیمت ‌های واقعی ارائه نماید؛ این مجموعه برای این رسیدن به این هدف واسطه ها را از بین معامله حذف کرده و از طریق وب سایت های اینترنتی خود و از طریق فروش حضوری از درب کارخانه تمامی تولیدات خود را در اختیار متقاضیان قرار می ‌دهد.

در آروشا پودر، اهک کلوخه برای ریخته گری در ابعاد و ویژگی های متنوع قابل ارائه هستند که خریداران باید با اطلاعات کامل تری نسبت به خرید این محصولات اقدام نمایند؛ البته در مجموعه آروشا پودر مشاوره‌ هایی در این زمینه در اختیار خریداران قرار می گیرد که می توانند به انتخاب متناسب اهک بپردازند.

در هر صورت می توان نتیجه گرفت نوع متناسب آهک برای ریخته گری فلزات مختلف از چنان اهمیتی برخوردار می ‌باشد که می ‌تواند هزینه ‌های تمام شده این خدمات را تحت کنترل خود درآورد و حتی برخی از صنعتگران معتقد هستند که بی دقتی در انتخاب نوع آهک می ‌تواند تمامی سرمایه های آنها را از بین ببرد و به همین دلیل انتخاب بهترین نوع آهک و قبل از آن مراجعه به معتبرترین مرکز عرضه کننده این محصولات جزو اولویت اصلی خریداران و متقاضیان انواع آهک می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت