تولید کننده آهک عمده

با راه اندازی خط تولید آهک در گروه صنعتی کارخانجات آروشا ، بزرگترین تولید کننده آهک عمده در ایران فعالیت تجاری و صادراتی خود را آغاز نمود . مشتریان محترمی که نیازمند خرید انواع آهک ( کیسه ای ، شکفته ،کلوخه، هیدراته ) می باشند ، از طریق این پایگاه اینترنتی می توانند محصول با کیفیت مورد نظر خود را خریداری نمایند.

تولید کننده آهک عمده

فروش آهک شکفته به صورت فله و کیسه ای

آهک شکفته از ترکیب آب با اکسید کلسیم (آهک پخته شده ) حاصل می شود. به همین خاطر آهک شکفته همواره با کمی رطوبت همراه می باشد. آهک شکفته دارای پایداری مناسبی می باشد. شایان ذکر است که از نظر علم شیمی به آهک شکفته ، هیدروکسید کلسیم می گویند. آهک شکفته دارای رنگ سفید بوده و حالت پودری شکل می باشد. فروش آهک شکفته به دو صورت فله و یا در کیسه های 35 کیلوگرمی انجام می پذیرد و هر یک از خریداران می توانند بر اساس میزان حجم خرید خود، بسته بندی های متنوع این محصولات را انتخاب نمایند. شایان ذکر است که نوع بسته بندی این محصولات در زمان تعیین قیمت آنها مورد توجه قرار می‌ گیرد و در واقع می توان گفت با احتساب نوع بسته بندی و میزان بسته بندی در نهایت قیمت گذاری این محصولات انجام می گیرد.

خبر مهم
مرکز توزیع آهک ساختمانی تهران

تولید کننده آهک عمده

موارد مصرف آهک شکفته

آهک شکفته شده مرغوب از نظر ظاهری دارای حالت پودری و به رنگ سفید است. این ماده در صورتی که با آب ترکیب شود یک خمیر سفید رنگ ایجاد می کند. این نوع آهک یک ماده مهم در ساختمان سازی است و از آن به همراه سیمان ، ماسه و پودر سنگ برای تولید ملات استفاده می شود.
از جمله کاربرد ها و مصارف آهک شکفته می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • ساختمان سازی و جاده سازی
  • دفن زباله عفونی بیمارستان ها
  • ضدعفونی مرغداری و تغذیه دام
  • تولید کاغذ ، مقوا و محصولات مشابه
  • تولید رنگ ، رزین و ترکیبات کلسیمی
  • خنثی سازی اسیدها در صنایع شیمیایی

تولید کننده آهک عمده

کارخانه تولید آهک در شاهراه ارتباطی کشور احداث شده است تا تامین و خرید بهترین آهک مورد نیاز مشتریان در اسرع وقت امکان پذیر باشد. جهت خرید مستقیم آهک شکفته به صورت فله و یا در کیسه های 35 کیلوگرمی با مشاوران فروش گروه صنعتی آروشا تماس حاصل فرمائید.

 

جدیدترین اخبار سایت