کربنات کلسیم کوتد شده را از کجا بخریم؟

کربنات کلسیم کوتد شده طی یک فرآیند شیمیایی از ترکیب اسید چرب بنام اسید استئاریک و کربنات کلسیم نچرال فرآوری می شود . برای پوشش دار کردن کربنات کلسیم نچرال نیاز به خط تولید مخصوص و شرایط تولید ویژه می باشد که در صورت عدم رعایت نکات فنی این نوع تولید ، کربنات کلسیم پوشش دار فاقد کارایی موثر خواهد بود .

کربنات کلسیم کوتد شده

خواص مهم کربنات کلسیم کوتد

کربنات کلسیم کوتد در مواد پلیمری و تولید پلاستیک با نقش پرکننده ظاهر می شود. یکی از مهمترین مزیت های کربنات کلسیم کوتد بکارگرفته شده در صنایع پلاستیک ، تسریع در تجزیه و بازگشت آن به طبیعت می باشد. کربنات کلسیم نچرال در ترکیب با پلیمرها موجب ایجاد کلوخه فراوان در ترکیب مواد می گردد. با ترکیب کربنات نچرال اسید استئاریک خاصیت شبه آلی و قطبی شدن موجب ترکیب پلیمر مذاب با کربنات کلسیم خواهد شد. کربنات کلسیم پوشش دار آروشا موجب کاهش قابل توجه جذب روغن می گردد. کربنات کلسیم پوشش دار آروشا بواسطه ساختار مولکولی منحصر به فردی که دارد ، سازگاری کامل با اکثر پلیمرها را دارا می باشد.کربنات کلسیم کوتد شده خاصیت آبگریزی دارد لذا در جذب رطوبت منفی عمل می کند. همچنین پی هاش کربنات کوتد شده به صورت خنثی می باشد و باعث عدم واکنش دهی می شود. یکی از قابلیت های مهم کربنات کلسیم کوتد شده ، قابلیت هموژنایزینگ بسیار بالای آن می باشد. همچنین خاصیت نرم کنندگی دارد و تا حد زیادی از ایجاد گرد و غبار جلوگیری می کند .

خبر مهم
خرید کربنات کلسیم پوشش دار عمده

کربنات کلسیم پوشش دار

مصارف کربنات کلسیم کوتد شده

  • صنعت لاستیک : بخش عمده قطعات بکارگرفته شده در تولید خودرو ، از جنس لاستیک می باشد .
    کربنات کلسیم کوتد شده آروشا ضمن افزایش استحکام این قطعات از سایش و استهلاک آنها جلوگیری می کند .
  • لوله پی وی سی : استفاده از کربنات کلسیم کوتددر تولید لوله های PVC ضمن افزایش استحکام لوله ها
    باعث کاهش ترک خوردگی محصول می شود و محصول نهایی ظاهری یکدست و یکنواخت خواهد داشت .
  • صنعت رنگ و رزین : کربنات کلسیم پوشش دار آروشا یکدستی و هموژن شدن رنگ را در پی خواهد داشت .
    موجب افزایش توان پوشش دهی رنگ می گردد و باعث افزایش غلظت رنگ می شود .
  • پلی پرو پیلن : کربنات کلسیم کوتد ضمن کاهش هزینه های تولید ، تحمل فشارمواد پلی پروپیلن را افزایش می دهد.

کربنات کلسیم پوششدار را از کجا بخریم؟

به منظور دریافت مشاوره و یا ثبت سفارش خرید کربنات کلسیم پوشش دار با کیفیت بسیار عالی در مش های مختلف از مش 400 گرفته تا مش 2500 می توانید با مشاوران فروش گروه صنعتی آروشا تماس حاصل نمائید .

 

جدیدترین اخبار سایت