راهنمای خرید کربنات کلسیم پارس شیمی با کیفیت بالا

4.9
(60)

کربنات کلسیم پارس شیمی مهمترین پرکننده مورد استفاده در صنایع تولید محصولات پلاستیکی می باشد، این ترکیبات در اختلاط با پلیمر ها افزایش ضریب انتقال درجه حرارت و مقاومت آلیاژی محصولات را ایجاد می نمایند و با این کار سرعت و راندمان تولید حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش می یابد.

کربنات کلسیم پارس شیمی

انواع دانه بندی کربنات کلسیم

انواع دانه بندی کربنات کلسیم که در بازار مورد تقاضا قرار می گیرند عبارت است از: کربنات کلسیم مش 50، 100، 400، 800، 1500، 2500، 3500؛ هر یک از این تولیدات در رده بندی خود، از کیفیت و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و به دلیل داشتن تنوع در نوع مش بندی و دانه بندی برای بهره برداری در تمامی صنایع پیشنهاد می شوند.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

ویژگی کربنات کلسیم با کیفیت

ویژگی های بالقوه کربنات کلسیم که حتماً باید در زمان خرید این تولیدات مد نظر خریداران قرار گیرد شامل درجه خلوص بالای این محصولات می باشد، کیفیت پودر های کربنات کلسیم به شدت وابسته به درجه خلوص آنهاست و هر چقدر میزان ناخالصی ها در این تولیدات حداقل باشد، کیفیت آنها بیشتر خواهد بود.

میزان درجه سفیدی دیگر ویژگی مهم پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم است، این ترکیبات هرچقدر سفید تر باشند، مرغوب تر بوده و در صنایع حساسی به کار گرفته می ‌شود؛  اندازه ذرات این تولیدات برای کاربرد های خاص متفاوت است، از این رو باید در خرید این تولیدات با مش مناسب برای هر کاربردی توجه شود.

قیمت کربنات کلسیم ویژگی دیگر این تولیدات است که جزو مهمترین آنها قلمداد می شود و حتماً باید در زمان خرید به آن توجه شود، خرید مستقیم کربنات کلسیم از واحد های تولیدی کننده با قیمت های مناسب تر انجام می پذیرد.

فروش کربنات کلسیم

بازار فروش کربنات کلسیم از رونق قابل توجهی برخوردار می باشد زیرا در بسیاری از صنایع مزیت های زیادی را ایجاد کرده و با هدف افزایش راندمان تولیدی و کاهش هزینه های ایجاد شده به بهره‌ برداری می ‌رسند؛ نکته قابل توجه در این زمینه این است که تولید کربنات کلسیم در سال‌ های اخیر با تحولات بسیار زیادی روبرو شده است و این تولیدات نسبت به گذشته نمونه های متفاوتی را شامل می‌ شوند و در بسیاری از صنایع به دلیل به وجود آمدن ویژگی های مثبت از این تولیدات بهره برداری می گردد.

برای توضیح واضح تر این گفته می ‌توان عنوان کرد کربنات کلسیم کوتد در حال حاضر جزو پرکننده های ایده آل در صنعت پلیمر می باشد و از بازار فروش بسیار خوبی هم برخوردار است، برای خرید این تولیدات در نمونه های متفاوت شرکت آروشا پودر آماده ارائه خدمات ویژه به تمامی متقاضیان می باشد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 60

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت