کربنات کلسیم هرمزگان: انتخابی متمایز در بازار صنایع ایران

4.9
(40)

کربنات کلسیم هرمزگان دارای ساختار کریستالی و بی رنگ است و در ساخت انواع پلاستیک و لاستیک، در شیشه سازی، راه سازی، چسب و رزین به بهره‌ برداری می ‌رسد؛ این ترکیبات به راحتی از طبیعت استخراج شده و به صورت فرآوری شده یا خام کاربرد دارند.

کربنات کلسیم هرمزگان

معرفی مش کربنات کلسیم

در معرفی مش کربنات کلسیم باید عنوان کرد که این ترکیبات اندازه های متفاوتی را شامل می ‌شوند و به یک محصول محدود نیستند؛ مش بندی در مورد تمامی پودر های معدنی معیاری است که برای معرفی تعداد منافذ موجود در هر اینچ مربع از سیستم های غربالگری استفاده می گردد و هر چقدر این تعداد منافذ بر روی اینچ مربع کمتر باشد مسلماً ذرات درشت تری تولید می شوند و بر عکس هر چقدر بیشتر باشد، ذرات ریزتری برداشت می شود.

شایان ذکر است که بهره برداری از مش کربنات کلسیم و در واقع تولید این محصولات در ریزترین اندازه ذرات باعث گسترش کاربرد آن ها در صنایع و مشاغل متفاوت شده است، کیفیت در ارتباط با اندازه دانه بندی این ترکیبات برای هر صنعتی متفاوت خواهد بود و در واقع مراحل انجام مش کربنات کلسیم به صورت مستقیم به چگونگی پخش ذرات وابسته می باشد.

فروش کربنات کلسیم برای صنعت پلاستیک
>>

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

موارد مصرف انواع مش کربنات کلسیم

دلیل استفاده از کربنات کلسیم در مش های گوناگون در صنایع مختلف بسیار قابل توجه می باشد به نوعی که به دست آوردن اطلاعاتی از موارد مصرف این ترکیبات در مش بندی های متنوع می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب خریداران عمده باشد، ما در این بخش از محتوا به چندین کاربرد این ترکیبات با مش های مختلف می پردازیم.

کربنات کلسیم در مش ۴۰۰ الی ۸۰۰ با هدف کاهش هزینه‌ های تولید و افزایش کیفیت محصولات تولید شده در صنایع تولید مواد شوینده به کار گرفته می‌ شود و حکم یک پر کننده و نرم کننده را ایفا می نماید، این ترکیب در صنعت کاغذ سازی در مش بندی های ۱۵۰۰ و ۲۵۰۰ با هدف کاهش هزینه و جلوگیری از پخش جوهر بر روی کاغذ به عنوان پرکننده ارزان قیمت و همچنین صاف کننده به بهره ‌برداری می ‌رسد.

فروش بدون واسطه کربنات کلسیم

فروش بدون واسطه کربنات کلسیم یک ایده جالب برای یکسان سازی قیمت این محصولات در سراسر کشور می باشد تا صاحبان صنایع و مشاغل بزرگ بتوانند به بهره ‌برداری بیشتر از این فرآورده های معدنی سازگار با محیط زیست بپردازند؛ در فروش بدون واسطه مهم‌ترین مزیتی که فراهم می گردد جلوگیری از ایجاد قیمت‌ های کاذب برای فروش می باشد.

در این فرایند، تولید کنندگان در یک ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان اصلی قرار گرفته و با حذف تمامی واسطه ها از بین معامله همان قیمت اصلی اعلام می گردد و برای رسیدن به این هدف می توانید شرکت آروشا پودر را انتخاب کرده و ثبت سفارشات خود را بدون واسطه انجام دهید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 40

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت