استفاده هوشمندانه از پودر کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس در صنعت ساختمانی

4.9
(50)

کربنات کلسیم ، محصولی از عملیات در معدن سنگ مرمر و محصول جانبی فرآیند تولید دال مرمر است که با فرآیند خاصی از منابع زمینی استخراج شده و تا رسیدن به اندازه مورد نظر (همچون پودر کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس) تحت تاثیر فرایندهای مختلفی قرار می‌گیرد. با توجه به کاربردهای بسیار متنوع پودر کربنات کلسیم (از جمله به عنوان پرکننده و اکستندر در صنایع رنگ، لاستیک، پلاستیک، پی وی سی، کاغذ و یا به عنوان ماده تشکیل دهنده خمیر دندان، شوینده ها، داروها، کابل تلفن ، سیم عایق، خودکار، پاک کن، دستکش و …) ، تولید آن از سوی برندهای مختلفی صورت می‌گیرد و با توجه به تنوع برندهای تولیدی، خرید این محصول صنعتی از معتبرترین مراکز تولید از جمله مرکز تولید پودر کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس ، بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

تولید پودر کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس

کاربرد کربنات کلسیم در صنعت چسب و درزگیر

در فرمولاسیون تولید انواع چسب و درزگیر، ترکیبات معدنی و انواع کربنات کلسیم و دولومیت ها به عنوان پرکننده های جایگاه ویژه‌ ای دارند، به صورت سنتی دلیل اصلی استفاده از این تولیدات کاهش هزینه های تولیدی می باشد؛ با این حال با افزایش تقاضای بازار در خرید انواع چسب ها و درزگیر ها اکنون اهمیت ویژگی‌ های عملکردی به کارگیری این ترکیبات هم قابل توجه می باشد و از انواع پرکننده های گفته شده برای بهبود خواص مکانیکی، مقاومتی و رئولوژی محصولات تولید شده استفاده می گردد.

گستره پر کننده هایی که در حال حاضر در صنعت چسب و درزگیر ها استفاده می شوند، تقریباً به اندازه طیف وسیعی از این محصولات موجود است، به عنوان مثال از پودر مرمر سفید برای درزگیر های اتاق مرطوب و از پودر های ریز و درشت بر پایه کربنات کلسیم برای درزگیری و چسب های کاشی و دوغاب استفاده می گردد.

قیمت پودر کربنات کلسیم یزد
>>

امکانات گرید های متنوع پرکننده ها با تیمار ویژه رطوبت و جذب بسیار کم شرایطی را برای تولید محصولات با بالاترین کیفیت و تناسب بیشتر برای صنعتگران فراهم کرده است؛ در حال حاضر انواع کربنات کلسیم مورد استفاده در این صنعت مهم در مش بندی های متنوع قابل بهره‌ برداری هستند و هر یک از تولیدکنندگان با انتخاب دقیق در این زمینه همواره تلاش می نمایند که قیمت تمام شده تولیدات را کاهش داده و محصولاتی را طبق نظر و درخواست مشتریان به بازار ارائه نمایند.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

تولید سفیدترین کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس

به طور معمول، تولید کربنات کلسیم در دو نوع اصلی پوشش دار و بدون پوشش صورت می‌گیرد. کربنات کلسیم بدون پوشش، از طریق آسیاب کلسیت و غربالگری اندازه خاص، پردازش شده و سپس برای فروش بسته‌بندی می‌شود، در حالی که کربنات کلسیم پوشش دار، از طریق سنگ زنی کلسیت و پوشش اسید استئاریک، پردازش شده و سپس به فروش می‌رسد.

لازم به ذکر است که در میان کارگاه‌های تولیدی متعدد، مرکز تولید سفیدترین کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس ، سفیدترین و مرغوب‌ترین انواع پودرهای کربنات کلسیم را تولید می‌کند. پودرهای کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس به دلیل برخورداری از رنگی بسیار مرغوب، جهت استفاده در صنایع پلاستیک‌سازی و بهبود درخشش و شفافیت پلاستیک تولیدی، بسیار پرکاربرد می‌باشند.

مرکز توزیع بهترین کربنات کلسیم کنیتکس

خوب است بدانید که مجموعه آروشا پودر، تنها به توزیع پودرهای صنعتی دارای گواهینامه استاندارد از جمله گواهینامه مدیریت کیفیت، گواهینامه‌ی سیستم های مدیریت زیست محیطی و سیستم مدیریت شغل و بهداشت و ایمنی ، پرداخته و به عنوان مرکز توزیع بهترین کربنات کلسیم کنیتکس، یکی از مراکز توزیع صاحب نام در عرضه پودرهای صنعتی به شمار می‌رود.

کارخانه تولید سفیدترین کربنات کلسیم کنیتکس

در نهایت لازم به ذکر است که کارخانه تولید سفیدترین کربنات کلسیم کنیتکس، با به کارگیری جدیدترین خطوط تولید و همچنین استفاده از متخصصان صاحب‌نام و مجرب در حوزه تولید پودر کربنات کلسیم مرغوب، این اطمینان را به مشتریان خود داده است که با خرید پودرهای صنعتی این مجموعه، به کیفیت بی‌نظیر این محصول پی خواهند برد. مجموعه آروشا پودر نیز به دلیل استقبال روزافزون مشتریان از محصولات کنیتکس ، تلاش نموده است تا با  عرضه و توزیع انواع پودرهای صنعتی تولیدی برند کنیتکس، دسترسی مشتریان به محصولات این برند را فراهم و تسهیل سازد.

لازم به یادآوری است که در صورت قصد خرید انواع پودرهای صنعتی از جمله پودر صنعتی کربنات کلسیم، حتما مجموعه پودرهای صنعتی آروشا پودر به ویژه کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس را مدنظر داشته باشید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت