تولید پودر کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس

کربنات کلسیم ، محصولی از عملیات در معدن سنگ مرمر و محصول جانبی فرآیند تولید دال مرمر است که با فرآیند خاصی از منابع زمینی استخراج شده و تا رسیدن به اندازه مورد نظر (همچون پودر کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس) تحت تاثیر فرایندهای مختلفی قرار می‌گیرد. با توجه به کاربردهای بسیار متنوع پودر کربنات کلسیم (از جمله به عنوان پرکننده و اکستندر در صنایع رنگ، لاستیک، پلاستیک، پی وی سی، کاغذ و یا به عنوان ماده تشکیل دهنده خمیر دندان، شوینده ها، داروها، کابل تلفن ، سیم عایق، خودکار، پاک کن، دستکش و …) ، تولید آن از سوی برندهای مختلفی صورت می‌گیرد و با توجه به تنوع برندهای تولیدی، خرید این محصول صنعتی از معتبرترین مراکز تولید از جمله مرکز تولید پودر کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس ، بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

تولید پودر کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس

تولید سفیدترین کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس

به طور معمول، تولید کربنات کلسیم در دو نوع اصلی پوشش دار و بدون پوشش صورت می‌گیرد. کربنات کلسیم بدون پوشش، از طریق آسیاب کلسیت و غربالگری اندازه خاص، پردازش شده و سپس برای فروش بسته‌بندی می‌شود، در حالی که کربنات کلسیم پوشش دار، از طریق سنگ زنی کلسیت و پوشش اسید استئاریک، پردازش شده و سپس به فروش می‌رسد.

لازم به ذکر است که در میان کارگاه‌های تولیدی متعدد، مرکز تولید سفیدترین کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس ، سفیدترین و مرغوب‌ترین انواع پودرهای کربنات کلسیم را تولید می‌کند. پودرهای کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس به دلیل برخورداری از رنگی بسیار مرغوب، جهت استفاده در صنایع پلاستیک‌سازی و بهبود درخشش و شفافیت پلاستیک تولیدی، بسیار پرکاربرد می‌باشند.

کارخانه تولید پودر مل سفید در همدان
>>

مرکز توزیع بهترین کربنات کلسیم کنیتکس

خوب است بدانید که مجموعه آروشا پودر، تنها به توزیع پودرهای صنعتی دارای گواهینامه استاندارد از جمله گواهینامه مدیریت کیفیت، گواهینامه‌ی سیستم های مدیریت زیست محیطی و سیستم مدیریت شغل و بهداشت و ایمنی ، پرداخته و به عنوان مرکز توزیع بهترین کربنات کلسیم کنیتکس، یکی از مراکز توزیع صاحب نام در عرضه پودرهای صنعتی به شمار می‌رود.

 

کارخانه تولید سفیدترین کربنات کلسیم کنیتکس

در نهایت لازم به ذکر است که کارخانه تولید سفیدترین کربنات کلسیم کنیتکس، با به کارگیری جدیدترین خطوط تولید و همچنین استفاده از متخصصان صاحب‌نام و مجرب در حوزه تولید پودر کربنات کلسیم مرغوب، این اطمینان را به مشتریان خود داده است که با خرید پودرهای صنعتی این مجموعه، به کیفیت بی‌نظیر این محصول پی خواهند برد. مجموعه آروشا پودر نیز به دلیل استقبال روزافزون مشتریان از محصولات کنیتکس ، تلاش نموده است تا با  عرضه و توزیع انواع پودرهای صنعتی تولیدی برند کنیتکس، دسترسی مشتریان به محصولات این برند را فراهم و تسهیل سازد.

لازم به یادآوری است که در صورت قصد خرید انواع پودرهای صنعتی از جمله پودر صنعتی کربنات کلسیم، حتما مجموعه پودرهای صنعتی آروشا پودر به ویژه کربنات کلسیم ممتاز کنیتکس را مدنظر داشته باشید.

 

جدیدترین اخبار سایت