اهمیت کربنات کلسیم طیور در پرورش سالم و موفقیت‌آمیز پرندگان

4.9
(50)

کربنات کلسیم طیور به عنوان اصلی ترین و ارزان ترین منبع کلسیمی قابل توجه می باشد و این ترکیبات باید به میزان کافی در اختیار طیور قرار بگیرد تا نتایج مثبتی حاصل شود.

کربنات کلسیم طیور

سایز پودر کربنات کلسیم در خوراک طیور

سایز و اندازه ذرات پودر های میکرونیزه کربنات کلسیمی که در اختیار طیور قرار می‌ گیرد، اهمیت بسیار زیادی دارد و حتماً باید بدان توجه شود؛ در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی برای این جانداران ایجاد گردد.

بر اساس استاندارد های تعریف شده سایز کربنات کلسیمی که همراه با خوراک در اختیار جوجه ها قرار می گیرد باید در حدود 0.2 میلی متر باشد اما با افزایش سایز جوجه ها باید سایز کربنات کلسیم هم افزایش یابد، پس مصرف کنندگان این فرآورده های معدنی باید توجه داشته باشند از انواع پودر های کربنات کلسیم با دانه بندی های مشخص در این میان استفاده نمایند.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

اهمیت کربنات کلسیم در فرایند تخم گذاری

پرورش دهندگان انواع مرغ و طیور معتقد هستند که وجود کلسیم بر میزان تخم گذاری این جانداران تاثیر گذار می باشد چون این پرندگان در زمان تخم گذاری مقدار زیادی از کلسیم بدن خود را از دست می دهند و حتماً باید به اندازه کافی این عنصر در بدن آنها وجود داشته باشد تا کاهش تخمک گذاری به وجود نیاید؛ مشکل کمبود کلسیم معمولاً در مرغ های تخم گذار بیشتر از سایر طیور اتفاق می افتد چون این پرندگان معمولاً در طول روز دو یا سه بار عمل تخمک گذاری را باید تکرار کنند.

شایان ذکر است که بدانید پوسته تخم مرغ ها هم حاوی کلسیم است و حدود ۹۷ درصد از این ترکیبات را تشکیل می ‌دهد و مسلماً این میزان کلسیم تخم مرغ ها از بدن طیور تامین می گردد و این پارامتر بدین معنی است که مرغ های تخم گذار در صورت مواجه شدن با کمبود کلسیم ممکن است نتوانند تخم های با کیفیتی را تولید کنند.

فروش مستقیم کربنات کلسیم طیور

در مجموع موارد گفته شده و توجه به این موضوع که کربنات کلسیم به عنوان فراورده معدنی و تامین کننده اصلی عنصر کلسیم نقش مهمی در انجام متابولیسم بدن مرغ و طیور برعهده دارد، حتماً باید فروش عمده این محصولات توسط معتبرترین مراکز عرضه کننده انجام پذیرد.

در حال حاضر شرکت آروشا پودر در رقابت با دیگر شرکت‌ های عرضه ‌کننده کربنات کلسیم، فرآیند های فروش مستقیم را مدنظر قرار داده است و از این طریق تلاش می نماید که با مصرف کنندگان بیشتری در ارتباط بوده و بهترین محصولات را در اختیار آنها قرار دهد.

فروش مستقیم کربنات کلسیم توسط آروشا پودر مزیت های زیادی دارد و حداقل مزیت آن این است که تمامی خریداران به قیمت یکسان به این محصولات دسترسی دارند و می‌ توانند در هر حجمی، خرید خود را تکمیل کنند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت