تحقیقات پیشرفته در زمینه کاربردهای نوین کربنات کلسیم سپاهان

4.9
(50)

کربنات کلسیم سپاهان به صورت بسته بندی شده با مشخصات دقیق در مجموعه صنعتی آروشا پودر ارائه می‌ گردد، شما مشتریان گرامی که جزو صنعتگران یا فعالان در زمینه های هنری هستید می توانید از این فرآورده های معدنی به نحو احسن استفاده نمایید.

کربنات کلسیم سپاهان

معرفی پودر کربنات کلسیم

یکی از پرمصرف‌ترین فرآورده های معدنی در صنایع مختلف از نظر تولید کنندگان و مصرف کنندگان، کربنات کلسیم میکرونیزه می باشد؛ این تولیدات با توجه به مشخصات و قابلیت هایی که دارند روز به ‌روز دامنه کاربری گسترده تری را برای خود به وجود می آورند.

به صورت کلی این تولیدات دارای فرمول شیمیایی مخصوص به خود هستند و به میزان زیادی در پوسته زمین وجود دارند، در کانی های کلسیت و آرگونیت این فرآورده ها به وضوح قابل مشاهده هستند و کافی است تولیدکنندگان این کانی ها را از معادن استخراج کرده و برای تولید پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم آنها را به کارخانه های سنگ بری خود انتقال دهند.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

انواع کربنات کلسیم میکرونیزه

بر مبنای گفته های قبل کربنات کلسیم به صورت طبیعی در سنگ های معدنی یافت می  ‌شود، این ترکیب بر اساس همین منبع تولیدی در نمونه‌ های پودر کربنات کلسیم معدنی بوده و مستقیماً از استخراج کانی های معدنی تولید می شود؛ اما در کنار این تولیدات کربنات کلسیم رسوبی هم در بازار معرفی می ‌شود که دقیقا همین فرمول شیمیایی را دارد با این تفاوت که اندازه ذرات عناصر تشکیل دهنده این ترکیبات هزار برابر کوچکتر از نمونه های معدنی و زمینی است، این تولیدات از نظر مصرف کنندگان درجه خلوص و کیفیت بالاتری نسبت به کربنات های کلسیم معمولی دارند.

فروش عمده کربنات کلسیم

مشخصات ساختاری کربنات کلسیم باعث شده است که از این تولیدات در خطوط تولیدی برخی از محصولات بهره برداری شده و بهبود خواص آنها ایجاد شود، این تولیدات به عنوان پر کننده قوی در دسترس هستند و به راحتی می ‌توانند توزیع رنگ مناسب و افزایش استحکام مواد تولیدی را فراهم آورند.

بر مبنای تمامی موارد گفته شده فروش عمده پودر کربنات کلسیم متقاضیآن بسیار زیادی دارد و در حال حاضر شرکت هایی که به عنوان بزرگترین تولید کننده این ترکیبات فعالیت دارند همواره تلاش می نمایند که فروش عمده و مستقیم را برای تمامی خریداران فراهم کرده تا از این طریق دسترسی بهتری به این تولیدات وجود داشته باشد.

در فرآیند های فروش عمده و مستقیم مهمترین تاثیر گذاری در کاهش قیمت نهایی این محصولات قابل مشاهده می باشد و برای آن دسته از کارخانه هایی که تولید کننده هستند خرید عمده و مستقیم مقرون به صرفه خواهد بود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید این تولیدات در حجم های بالا و به صورت مستقیم مجموعه اروشا پودر را انتخاب نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت