ارتقاء کیفیت محصولات صنعتی با استفاده از کربنات کلسیم سفید

4.9
(50)

ذهنیت صنعتگران وابسته به کربنات کلسیم سفید، درجه خلوص بالای این محصولات می باشد و آنها معتقد هستند که هر چقدر پردازش و فرآوری کربنات کلسیم بهتر انجام پذیرد، رنگ این پودر های میکرونیزه سفید تر و شفاف تر خواهد بود و مسلما برای استفاده در صنایع با تاثیرگذاری بیشتر قابل توجه می باشند.

کربنات کلسیم سفید

پودر کربنات کلسیم سفید صنعتی

پودر کربنات کلسیم سفید صنعتی شکل خاصی از این فرآورده های معدنی است، رنگ سفید و شفاف این تولیدات یکی از مهمترین دلایل استفاده از آنها در هنر و صنعت می باشد؛ این فراورده معدنی به خاطر رنگ سفید غالب به عنوان رنگدانه اصلی در تولید برخی از رنگ های مدرن به کار گرفته می شود، این ترکیب همچنین باعث افزایش حجم  پوشش های سفید رنگ می شوند.

این فراورده معدنی یک گسترش دهنده رنگ هم محسوب می گردد و می تواند ۳۰ درصد وزنی رنگ ها و پوشش های پودری را تشکیل دهد؛ پودر کربنات کلسیم صنعتی که به صورت مصنوعی تولید می گردد مشخصات و ویژگی های از پیش تعیین شده دارد بدین معنی که تولیدکنندگان این ترکیبات می ‌توانند بر مبنای نوع سفارش مصرف ‌کنندگان، تولیداتی را ارائه نمایند و این پارامتر دلیل دیگری برای گسترش بازار فروش این محصولات می باشد.

کارخانه تولید کربنات کلسیم مخصوص زیره کفش و دمپایی سازی
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

موارد استفاده از کربنات کلسیم سفید

برخی از مهمترین کاربرد های کربنات کلسیم سفید صنعتی در بخش کشاورزی، در صنایع غذایی، در داروسازی، در صنعت ساخت و ساز، در صنعت کاغذ سازی و غیر دیده می ‌شود؛ این ترکیبات در صنعت کاغذ سازی به دلیل رنگ سفید و روشنایی بالا و همچنین ویژگی های همچون پراکندگی نور به کار گرفته می‌ شوند و جزو پر کننده های ارزان قیمت برای تولید کاغذ های شفاف و با قابلیت چاپ بیشتر می باشند.

این تولیدات در صنعت داروسازی هم به عنوان یک مکمل کلسیم دار به مصرف می رسند؛ در صنعت غذایی هم این فراورده ها در تولید محصولاتی همچون پگنینگ پودر ها، خمیر ها و خمیر مایه ها به کار گرفته می‌ شوند.

خرید کربنات کلسیم سفید

خرید این فراورده معدنی برای هر صنعتی به صورت متناسب می تواند مقرون به صرفه قلمداد شود؛ این تولیدات در سال‌ های اخیر از طریق فرآیند های متفاوتی تولید و عرضه شدند که این پارامتر ایجاب می ‌دارد تولید کنندگان کالا های مختلف با برآورد هزینه های خرید و استفاده از این تولیدات مقرون به صرفه بودن آنها را بسنجند و متناسب با نیاز حوزه های کاری خود، خرید این تولیدات را انجام دهند.

در حال حاضر خرید کربنات کلسیم سفید صنعتی به صورت فله نیز قابل توجه می باشد چون در این شرایط هم قیمت‌ های پایین‌ تری برای این تولیدات اعلام شده و صنعتگران صرفه اقتصادی بیشتری را دریافت خواهند کرد؛ برای خرید این فراورده معدنی، شرکت آروشا پودر آماده ارائه خدمات ویژه به تمامی متقاضیان در اقص نقاط کشور می باشد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت