اکتشافات جدید در کاربردهای کربنات کلسیم رنگ

4.8
(23)

کربنات کلسیم صنعت رنگ یا به صورت طبیعی و کوبش سنگ های معدنی و یا از طریق فرآیندهای شیمیایی در آزمایشگاه ها و کارخانه ها تولید می گردد؛ این ترکیبات به عنوان رقیق کننده در صنعت رنگ و پوشش شناخته شده هستند و باعث افزایش براقیت رنگ های تولید شده می شوند.

کربنات کلسیم رنگ

 پودر کربنات کلسیم مخصوص صنعت رنگ

افزایش ویژگی های کارایی رنگ ها و پوشش های صنعتی مهمترین هدفی است که در حال حاضر پودر کربنات کلسیم در صنعت رنگ جایگاه ویژه ‌ای دارد؛ گنجاندن این فرآورده های معدنی باعث می‌ شود که لیتوپن ها در حالت تعلیق باقی بمانند و به سمت پایین فرو نروند، افزودن این تولیدات به رنگ باعث افزایش مقاومت محصولات نهایی در برابر آب و سرعت خشک شدن آنها می شود.

این تولیدات شدت نور رنگ و بازتاب آن را به میزان قابل توجهی چندین برابر می نمایند، پس می توان نتیجه گرفت تاثیرگذاری آنها در براقیت رنگ هم قابل توجه است، در کنار تمامی این مزیت ها، قیمت مناسب این تولیدات قابل توجه بوده و همواره تولید کنندگان انواع رنگ ها تلاش می نمایند که از این فرآورده های معدنی در حجم های بالای استفاده نمایند.

مرکز فروش کربنات کلسیم کنیتکس
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 800 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
white micronized powder 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 26

کارخانه تولید کننده پودر کربنات کلسیم عمده

کارخانه تولید کننده پودر کربنات کلسیم عمده، این ترکیبات را از سنگ های حاوی این ماده تولید می ‌نماید؛ سنگ های حاوی کربنات کلسیم در سراسر جهان پراکنده هستند، این سنگ ها را می توان در سطح دریا ها و دریاچه ها و همچنین در صخره دریا های گرم پیدا کرد.

سنگ های حاوی کربنات کلسیم در نمونه های سنگ های گچ و سنگ های کلسیت بیشتر شناخته شده هستند و معمولاً استخراج آن ها و در نهایت پودر کردن و میکرونیزه کردن این تولیدات می‌ تواند مزیت‌ های بسیار زیادی برای صنعتگران فراهم کنند.

عرضه پودر کربنات کلسیم مخصوص رنگ

فروشگاه اینترنتی آروشا پودر یکی از برترین و منتخب ترین مراکز عرضه پودر کربنات کلسیم مخصوص رنگ می باشد؛ این واحد عرضه کننده مزیت های زیادی را برای خریداران واقعی به ارمغان می آورد، به عنوان مثال با خرید از این مجموعه متقاضیان می توانند از کیفیت نهایی تولیدات اطمینان داشته باشند و با قیمت های نسبتاً پایین تر از فروشنده های دیگر در اختیار بگیرند.

محصولات مجموعه‌ اروشا پودر از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است؛ از آنجایی که کربنات کلسیم به عنوان ماده اولیه در اکثر صنایع به بهره برداری می رسد کیفیت آن ها نیز حائز اهمیت خواهد بود و خریداران به این نکته بیشتر از دیگر موارد توجه می نمایند، با خرید از مجموعه آروشا پودر شما مشتریان گرامی می توانید در هزینه های سربار خود صرفه جویی کرده و تولیداتی را با بالاترین کیفیت در اختیار بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت