نکات حیاتی برای استفاده بهینه از کربنات کلسیم در جیره طیور

4.9
(50)

کربنات کلسیم در جیره طیور یک ترکیب قابل توجه می باشد و به عنوان اصلی ترین منبع تامین کلسیم در حجم های بالایی به مصرف می‌ رسد؛ این تولیدات از قیمت فروش پایینی برخوردار هستند و شاید بتوان دلیل اصلی کاربرد فراوان آنها را همین موضوع دانست.

کربنات کلسیم در جیره طیور

کاربرد کربنات کلسیم در خوراک طیور

کاربرد کربنات کلسیم در تهیه خوراک طیور و دیگر جانداران به دلیل وجود عنصر کلسیم بر کسی پوشیده نیست و هر موجود زنده ای به این ترکیبات معدنی برای رشد و نگهداری طبیعی اسکلت بدن خود نیازمند می باشد؛ کربنات کلسیم در جیره غذایی طیور باید به میزان مناسب مصرف شود، همان طور که مقدار کم این ترکیبات می‌ تواند باعث ایجاد مشکلات اسکلت‌ بندی شود، مقدار زیاد آنها نیز باعث دشواری تخم گذاری و عدم امکان خروج جوجه ها از تخم و برخی از بیماری های نقرس در طیور می‌ شود، پس باید این ترکیبات به صورت تخصصی و به میزان لازم به مصرف برسند.

پودر کربنات کلسیم همدان: انتخاب اول صنعتگران
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

خرید کربنات کلسیم طیور

خرید کربنات کلسیم طیور با بالاترین درجه خلوص جزو اهداف اصلی پرورش دهندگان طیور در سالن های پرورش می باشد، چون این ترکیب معدنی می تواند در بازدهی پرورش این جانداران تاثیرات مثبت ایجاد کرده و در واقع افزایش سودآوری را برای فعالان به ارمغان آورد.

خرید کربنات کلسیم برای استفاده در تهیه خوراک طیور باید به صورت بسته بندی و بهداشتی انجام پذیرد چون وجود ناخالصی های ناشناخته در این میان می تواند خسارت های جبران ناپذیر را برای سلامت طیور ایجاد نماید، این ترکیبات همچنین باید در اندازه ذرات مشخص و استاندارد قابل استفاده باشند و تمامی این ویژگی ها باید توسط افراد متخصص تشخیص داده و این ترکیبات به مصرف برسند.

قیمت هر کیلو کربنات کلسیم

قیمت هر کیلو کربنات کلسیم برای استفاده در بین صنعتگران، مسئله بسیار مهمی می باشد و این پارامتر باید به نحوی باشد که برای مصرف کنندگان صرفه اقتصادی بالایی ایجاد شود؛  کربنات کلسیم نقش بسیار مهمی را در صنایع مختلف بر عهده می‌ گیرد و به عنوان منبع اصلی تامین کلسیم در جیره غذایی دام و طیور در حجم های بالایی به مصرف می‌ رسد.

خرید این تولیدات از کارخانه ها و شرکت های تولید کننده معتبر، نکته قابل توجهی برای تمامی خریداران می باشد و ما در این بخش از محتوا به معرفی مجموعه اروشا پودر به عنوان بزرگترین تولید کننده این ترکیبات می پردازیم و شما مشتریان گرامی می توانید بهترین تولیدات را سفارش دهید.

شرکت آروشا پودر دارای سابقه درخشان و طولانی مدتی در زمینه تولید انواع کربنات کلسیم می باشد و این تولیدات را در حجم های بالا و به صورت بسته بندی شده یا فله ای با حداقل قیمت نسبت به رقبا معرفی می دارد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت