استفاده هوشمندانه از کربنات کلسیم خورشید در صنایع مهم

4.9
(81)

کربنات کلسیم خورشید در مجموعه صنعتی آروشا پودر با بالاترین کیفیت ارائه می گردد، این واحد تولید کننده در تمامی مراحل تولید این محصولات روند کار نظارت را دقیق به انجام می رساند پس می تواند کربنات کلسیم را با اطمینان کامل در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد.

 کربنات کلسیم خورشید

 مشخصات کربنات کلسیم

یکی از متداول ترین سوالاتی که صاحبان صنایع مختلف در مورد کربنات کلسیم دارند این است که این فرآورده‌ ها خاصیت بازی یا اسیدی دارند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم این فرآورده ها متناسب با نوع ماده ترکیبی از پی اچ های متفاوتی برخوردار می باشند یعنی هر چقدر پی اچ ماده اضافه شده در تولید این محصولات بیشتر باشد مسلماً کربنات کلسیم خاصیت قلیایی پیدا می کنند و در غیر این صورت و در شرایط برعکس کربنات کلسیم خاصیت بازی خواهد داشت.

کربنات کلسیم اگر دارای درجه خلوص بالایی باشد مسلماً رنگ سفید و شفافی را از آن خود می نماید، در غیر این صورت ممکن است این فرآورده های معدنی با رنگ صورتی، خاکستری یا کرم معرفی شوند که دلیل اصلی تغییر رنگ  آنها وجود ناخالصی های متعدد می باشد.

کربنات کلسیم در آب های خالص انحلال بسیار کمی دارد اما اگر آب ها دارای مقدار ناخالصی باشند امکان انحلال پذیری این ترکیبات به وجود می ‌آید، همچنین ناگفته نماند که این فرآورده ها در حلال های قطبی و الکل ها هم نامحلول به حساب می آیند.

قیمت خرید هر کیسه پودر مل
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

فرایند تولید کربنات کلسیم

کربنات کلسیم جزو پرکاربردترین موادی است که شاید بسیاری از افراد وظایف مهم این ترکیب را در زندگی شخصی خود ندانند، اما شایان ذکر است که کربنات کلسیم جزو قدیمی‌ ترین فرآورده‌ هایی است که توسط انسان به بهره‌برداری رسیده است.

کربنات کلسیم در سنگ های بسیاری در طبیعت وجود دارد و تولید این فرآورده ها به صورت پودری با استخراج همین سنگ های معدنی آغاز شده و در طی فرآیند هایی، پودر های میکرونیزه خالص تولید می گردند؛ ما در مجموعه صنعتی اروشا پودر هر روز هزاران تن از این تولیدات را تولید و عرضه می نماییم، از این رو می توانیم به شما اطمینان دهیم تمامی فعالیت ها با روش اصولی و صحیح در این واحد تولیدکننده پیش می رود.

لیست قیمت کربنات کلسیم

بدون شک کیفیت و خلوص کربنات کلسیم در قیمت نهایی این تولیدات نقش بسزایی دارد؛ همچنین این فرآورده ها در شکل های مختلفی از کیسه های بسته بندی شده یا فله فروخته می ‌شوند که این پارامتر هم می‌ تواند تعیین کننده قیمت آنها باشد. به دلیل نوسانات بازار امکان تعیین قیمت کربنات کلسیم به صورت ثابت وجود ندارد، پس شما مشتریان گرامی برای دریافت اطلاعات دقیق تر و قیمت لحظه ‌ای تولیدات با مشاورین ما در شرکت آروشا پودر تماس بگیرید.

پودر تالک مواد معدنی

عوامل مهم در خرید مستقیم پودر کربنات کلسیم

در خرید مستقیم پودر کربنات کلسیم باید به عوامل زیر توجه کرد:

کیفیت محصول: کیفیت پودر کربنات کلسیم باید بسیار خوب باشد تا بتواند در صنایع مورد استفاده قرار گیرد. پودر کربنات کلسیم با کیفیت پایین ممکن است شامل شواغل و آلودگی های دیگر باشد که مانع از استفاده از آن در فرآیندهای صنعتی می شوند. بنابراین، باید از تأمین کنندگان معتبر خرید کرد.

خلوص کربنات کلسیم: مقدار خلوص کربنات کلسیم باید بالا باشد تا بتواند در صنایع مختلف به خوبی قابل استفاده باشد.

اندازه ذرات: پودر کربنات کلسیم باید دارای اندازه ذرات بسیار نرم ​​باشد تا برای استفاده در فرآیندهای صنعتی مناسب باشد. اندازه ذرات بزرگ ممکن است باعث ایجاد مشکلات در فرآیندهای صنعتی شود.

مواد آلاینده: پودر کربنات کلسیم نباید شامل مواد آلاینده مثل آهک باشد، زیرا ممکن است باعث کاهش کیفیت محصول شود.

بسته بندی: بسته بندی پودر کربنات کلسیم باید مناسب باشد تا بهترین حفاظت برای محصول فراهم شود. پلاستیک یا کیسه های بزرگ با قابلیت حمل و نقل آسان و مقاومت در برابر رطوبت معمولاً برای بسته بندی پودر کربنات کلسیم استفاده می شوند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 81

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت