کارخانه پودر جوشقان گلستان

4.9
(50)

بسیاری از مشتریان مجموعه ما که عموما پودرسنگ جوشقان برای اجرای نماشسته خریداری می نمایند اذعان دارند که وجود یک کارخانه پودر جوشقان گلستان در کشور از اهمیت بالایی برخوردار است. تا بسیاری از صنایع تولید مصالح ساختمانی پودرهای خود را از این کارخانه تهیه نمایند. این موضوع در دستور کار مجموعه آروشا پودر قرار دارد . ما بهترین پودرسنگ نماشسته سفید درجه یک را تولید و به سراسر ایران ارسال می کنیم.

کارخانه پودر جوشقان گلستان

 بزرگترین کارخانه پودر جوشقان گلستان

وجود یک کارخانه پودر جوشقان سفید در هر استان شمالی امری ضروری است. یکی از مهمترین مواد اولیه در تولید مصالح ساختمانی پودر جوشقان می باشد. از پودر جوشقان در مواردی مانند بندکشی، نمای دیوار، نمای ساختمان و… استفاده می شود. پودر جوشقان محصولی تولید شده از سنگ های جوشقان است. روند تولید این محصول شامل چند مرحله می باشد. در مرحله اول سنگ های با کیفیت جمع آوری شده و به خط تولید ارائه می شوند. در خط تولید سنگ ها کوبیده شده و با دقیق ترین الک ها آسیاب می شوند تا پودری یکدست و با کیفیت حاصل شود. هرچه تعداد الک کردن پودر تولید شده بیشتر باشد، کیفیت آن نیز به مراتب بهتر خواهد شد.

شرکت آروشا پودر به عنوان یک کارخانه پودر جوشقان گلستان، محصولات پودر جوشقان خود را در بالاترین کیفیت و با بهترین ابزار آلات و دستگاه ها تولید می کند. این کارخانه جزء معروف ترین تولید کنندگان پودرسنگ بندکشی در ایران و خاورمیانه می باشد. کیفیت تولید محصولات و پودرهای ساختمانی در این مجموعه به حدی است که هر ساله بخش بزرگی از آنها صرف صادرات به کشورهای دیگر می شوند.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

قیمت فروش پودر سنگ جوشقان

تفاوت قیمت فروش پودر سنگ جوشقان رقابت شدیدی را بین شرکت‌ های تولید کننده و عرضه کننده به وجود آورده است و از آنجایی که شرایط برای تولید محصولاتی با کیفیت و قیمت‌ های متفاوت وجود دارد، شرکت‌ های معتبر همواره تلاش می‌ نمایند که بهترین بوده و گوی رقابت را از دیگر شرکت‌ های تولید کننده بربایند؛ جالب است بدانید مهم‌ترین اقدامی که این واحد های تولید کننده می توانند انجام دهند تا بیشترین سهم بازار فروش از آن آنها شود، انتخاب بهترین تجهیزات و دستگاه‌ ها برای استفاده در تولید پودر سنگ‌ ها می‌ باشد.

شاید در گذشته تنها یک سیستم یا یک نوع ماشین آلات در اختیار تولید کنندگان برای کوبش سنگ‌ های معدنی بوده است ولی در حال حاضر تنوع این تجهیزات به حدی است که تولید کنندگان انواع پودر سنگ می‌ توانند با سرمایه‌گذاری بیشتر در بحث مجهز کردن خطوط تولیدی، به حاشیه سود بالایی در افزایش فروش محصولات برسند.

تنوع تجهیزات از آن جهت می‌ تواند کیفیت و قیمت فروش پودر سنگ‌ ها را تحت تاثیر قرار دهد که  با عملکرد های قوی و ضعیف سیستم ها، مدت زمان تولید این محصولات متغیر خواهد بود؛ به عنوان مثال دستگاه‌ هایی که عملکرد قوی دارند در زمان تولید صرفه‌جویی ایجاد کرده و با صرفه‌ جویی در مصرف انرژی، کاهش هزینه‌ های تولیدی به خودی خود ایجاد می‌ گردد.

شرکت تولید پودرسنگ نمارومی اصلی

استقبال گسترده از فروش پودرسنگ نمای دیوار سبب شده تا شرکت های نامعتبر اقدام به تولید محصولات بی کیفیت کنند. این روزها تعداد تولید کنندگان این نوع پودر به شدت افزایش یافته است. این مسئله باعث شده تا تشخیص محصول مرغوب و اصل سخت شود. بنابراین شرکت ها و صنایع توزیع مصالح ساختمانی برای دسترسی به اجناسی مرغوب و اصل، باید محصولات خود را از کارخانه هایی معتبر و خوش آوازه خریداری کنند. کارخانه آروشا پودر، به عنوان یک کارخانه پودر جوشقان گلستان محصولاتی درجه یک و اصل تولید کرده و آنها را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. صادرات سالانه محصولات این کارخانه به کشور های معتبر خارجی، گواه خوبی برا اعتبار محصولات این کارخانه می باشد.

این واحد تولیدی برای صادرات انواع پودر سنگ‌ ها، استاندارد های بین‌المللی را در خطوط تولیدی خود مد نظر قرار می‌ دهد و برای هر کشوری مطابق با نیاز متقاضیان محصولی متفاوت ارائه می‌ نماید و در واقع همین انعطاف پذیری در خطوط تولیدی باعث شده است که بعد از گذشت چندین سال همچنان جزو بهترین تولید کنندگان باشد.

بزرگترین کارخانه پودر نمای دیوار گرگان

از مهمترین مواردی که مصرف کننده هنگام فروش پودرسنگ نمای دیوار به آن توجه می کند، می توان به مسئله قیمت محصول اشاره کرد. لازم به ذکر است، تمامی محصولات در کارخانه آروشا پودر، نه تنها از کیفیت بالایی برخوردارند، بلکه با قیمتی بسیار مناسب عرضه می شوند. دلیل ارائه قیمتی به صرفه برای محصولات در این کارخانه، فروش محصول به روش مستقیم و بدون واسطه می باشد. این کارخانه با ارتباط مستقیم با مشتری و کوتاه کردن دست واسطه از فرآیند خرید و فروش، گامی موثر در راستای ارائه محصول ارزان به مشتری داخلی برداشته است.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت