کارخانه مرغوب ترین اخرا قرمز با رنگ دهی عالی در مشهد

یکی از بزرگترین تولید کنندگان پودر اخرا اگروه صنعتی آروشا است که با دهها سال سابقه در زمینه تولید انواع پودر های معدنی کارنامه قابل قبولی را در این زمینه اخذ نموده است. کارخانجات این شرکت با بهره گیری از مدرن ترین تکنیک های روز و ابزار آلات پیشرفته و نیز با بهره گیری از متخصصان و پرسنل با تجربه و ماهر، توانسته سطح کیفیت تولیدات را به حداکثر برساند. پودر اخرا قرمز با رنگ دهی عالی یکی از محصولات تولیدی مجموعه آروشا است که جزء مرغوب ترین پودر اخرا محسوب شده و در شهر مشهد به متقاضیان ارائه می دهد.

کارخانه تولید اخرا قرمز

نحوه تولید اخرا قرمز با رنگ دهی عالی

اخرا در حقیقت نوعی رنگدانه است که به رنگ های زرد، بنفش، زرد مایل به قهوه ای و قرمز وجود دارد. پودر رنگی اخرا قرمز از اکسید آهن تشکیل شده است که رنگ زردی داشته و به آن لیمونیت می گویند. در واقع می توان اینگونه بیان کرد که پودر رنگی اخرا نوعی رنگدانه و یا پیگمنت می باشد که از اکسید آهن، خاک رس و سیمان بوجود می آید. بطور تخصصی تر این پودر با آزاد شدن آهن ۳ و آمیزه با آلومین و سیلیس شکل می گیرد. اخراها عناصری هستند که بصورت پوسته های هوازده شده پس از اکسیده شدن مواد بر جای مانده اند. پودر اخرا قرمز، بین رنگ زرد و نارنجی تیره یا قهوه ای می باشد که رنگ های بسیاری را می توان بوسیله آن ایجاد نمود.

خبر مهم
خرید پیگمنت سبز میکرونیزه

اصولا رنگ پودر اخرا مایل به قهوه ای تیره یا روشن است. نام این پیگمنت از نوعی گل به نام اخرا گرفته شده است. اما نوعی اخرا وجود دارد که حاوی میزان زیادی هماتیت یا همان اکسید آهن هیدراته می باشد که رنگی قرمز به آن داده است. بهمین دلیل به این شکل رنگها، قرمز اخرایی می گویند. در گذشته خاک سرخ که در زمره رنگدانه های اکسید آهن بشمار می آید، در رنگ سازی و رنگ آمیزی مورد استفاده قرار می گرفته است. حتی برخی معتقدند این ماده جزء اولین کانی های اکتشاف شده توسط انسان است که برای رنگ کردن وسائل و کشیدن نقاشی بکار می رفته است.

انبار نمایندگی پودر اخرا

 کاربرد پودر اخرا و تعیین خالصی آن

پودر اخرا قرمز با رنگ دهی عالی خود در صنایع مختلف بکار برده می شود. صنایعی از قبیل: پلاستیک سازی، شیشه سازی، رنگ سازی، لوازم آرایشی، سرامیک سازی و مصالح ساختمانی. همچنین جهت معتدل کردن رنگها، تهیه لعاب های کم رنگ، ساخت خمیر کاغذ بمنظور تولید کاغذ رنگی، پوشش سطوح فلزی اتومبیل و کشتی در صنایع فولاد سازی نیز به بهره برداری میرسد. تولید کنندگان بسیاری در کشور ما به ساخت پودر رنگی اخرا مشغول هستند و البته کیفیت تولیدات آنها متفاوت است. کیفیت این پودر با خالص بودن آن مشخص می گردد. بدین مفهوم که پایین بودن درصد ناخالصی محصول بدست آمده، نشان دهنده مرغوب بودن آن خواهد بود. هرچه میزان FE203 در پودر بیشتر باشد، کیفیت بهتری داشته و رنگ دهی بیشتری خواهد داشت.

خبر مهم
فروش اکسید آهن خاک هرمز کیسه 30 کیلوگرمی

پودر رنگی تولید شده کارخانه آروشا در مشهد، بالاترین درصد FE203 را داشته و در نهایت پودر اخرا قرمز با رنگ دهی عالی را به مشتریان عرضه می نماید که ۷۵ درصد خالصی اکسید آهن را شامل می شود.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش