کارخانه تولید کربنات کلسیم مخصوص زیره کفش و دمپایی سازی

در حوزه های گوناگون صنعتی، کربنات کلسیم یکی از ارکان تولید است. ماده ای که بسیاری از کارخانجات برای ساخت محصولات خود از آن بهره میبرند. حال در برخی صنایع بعنوان مواد اولیه اصلی و بنیادی خط تولید، در برخی جهت استحکام بخشیدن به تولیدات و در صنایعی نقش پرکننده را ایفا میکند. البته در مواقعی نیز بمنظور کاهش هزینه ها مورد استفاده قرار می گیرد که امروزه این امر مورد استقبال تولید گران زیادی واقع شده است. کربنات کلسیم مخصوص زیره کفش نیز از این دسته محسوب می شود که نقشی پرکننده دارد.

تصویر بسته کربنات کلسیم

فروش پودر کربنات کلسیم دمپایی سازی

بطور کل سنگ کلسیم کربنات از معادن استخراج می گردد. منابع معدنی آن آراگونیت و کلسیت هستند اما مرمریت، تراورتن و سنگ آهک دارای گچ نیز منابع صنعتی این ماده بشمار می آیند. ناگفته نماند که صدف حلزون، صدف دریایی و پوسته تخم نیز حاوی مقادیر زیادی caco3 یا (کربنات کلسیم) می باشند که امکان بهره گیری از آنها بعنوان منابع صنعتی امکانپذیر است. معادن بیشماری در کشور ما وجود دارد که حاوی سنگ کلسیم می باشد. میزان خالصی هر معدن متفاوت است. بطوریکه گاهی خالصی بالایی داشته و در بعضی معادن نیز درصد خلوص آن پایین می باشد. پس از استخراج از معدن توسط روش های مختلف مکانیکی و شیمیایی به پودر تبدیل شده و در اختیار تولید کنندگان قرار می گیرد. درحقیقت دو نوع کلسیم کربنات وجود دارد. گونه اول پودری است و (GCC) نامیده شده و گونه دیگر که به آن (PCC) گویند، کسیم رسوبی است.

خبر مهم
کارخانه تولید کربنات کلسیم جهت صنعت رنگ

یکی از کاربردهای مهم پودر کربنات کلسیم ، استفاده از این پودر در تولید دمپایی می باشد . مجموعه صنعتی آروشا به صورت تخصصی پودر کربنات کلسیم مخصوص صنعت دمپایی و زیره کفش را با خواصی همچون : افزایش مقاومت ، کاهش قیمت تمام شده محصول نهایی ، قابل تجزیه در محیط زیست پس از مصرف (دوستدار طبیعت ) ، کمک به کشش پذیری بهتر و…. تولید و روانه بازار نموده است.

کارخانه تولید کربنات کلسیم مخصوص زیره کفش و دمپایی سازی

قیمت پودر کربنات کلسیم پی یو زیره کفش

کاربرد کلسیم بسیار متنوع تر بوده و حوزه های صنعتی
گسترده ای را پوشش می دهد. رنگ سازی، کاغذ سازی،
بتونه کاری، جوهر های چاپ، ساخت لوازم آرایشی،
بهداشتی، صنعت داروسازی و صنایع بسیار دیگر از این
ماده معدنی برای تولیدات خود بهره می برند.
بطور مثال در رنگ سازی و کاغذ سازی بعنوان پرکننده
مورد استفاده قرار می گیرد و در کاشی سازی بمنظور
افزایش مقاومت کاشی و سرامیک بکار برده می شود.
کربنات کلسیم مخصوص زیره کفش نیز جهت پرکنندگی
و کاهش هزینه ها استفاده می گردد.
در کارخانه های کفش و دمپایی سازی از پلی یورتان
یا (PU) در چرخه تولید بهره می برند. کلسیم نقش
فیلر یا پرکننده پلی یورتان را بر عهده دارد که البته
می بایست مخصوص این فرایند تهیه شده باشد.

خبر مهم
صادرات پودر کربنات کاغذ دیواری

قیمت پودر کربنات کلسیم مخصوص PU به عوامل مختلفی همچون : درصد خلوص سنگ معدن ، نوع بسته بندی ، نرمی و مش پودر ، فرآیند تولید ، فاصله کارگاه تولید زیره کفش یا دمپایی با محل کارخانه تولید پودر ارتباط مستقیم دارد. جهت استعلام قیمت فروش هر تن پودر کربنات کلسیم مخصوص زیره کفش و دمپایی سازی با واحد فروش کارخانه تماس حاصل فرمائید .

انبار کربنات کلسیم مخصوص زیره کفش و دمپایی

خواص کربنات کلسیم مخصوص زیره کفش

شرکت تولیدی آروشا کربنات کلسیم کربنات کلسیم مخصوص زیره کفش را بطور اختصاصی به تولید می رساند. بدین ترتیب محصول تولیدی موجب شعله پذیری کمتر، افزایش مقاومت و سختی، جذب بیشتر انرژی مکانیکی و جذب صدای بیشتر زیره کفش می گردد. این نوع کلسیم بنوعی فراوری شده که باعث تداوم رنگ و افزایش ویژگی براقیت سطح زیره کفش شده و با تغییر دما رنگ آن تغییر نمی کند. از سوی دیگر کاهش خاصیت ارتجاعی، و افزایش مقاومت زیره در برابر ساییدگی موجب بالا رفتن کیفیت تولیدات کارخانجات آروشا شده است.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش