مرکز فروش پودر کربنات کلسیم کریستال

4.9
(50)

پودر کربنات کلسیم از نظر فرایند تولید به 2 نوع رسوبی و معدنی تقسیم می شود. نوع معدنی آن به صورت ناخالص در کوه ها و معادن بوده و توسط کارخانه جات تولیدی به پودر کربنات کلسیم معدنی خالص (درصد خلوص 99.9) درصد تبدیل می شود. کربنات کلسیم رسوبی نیز به صورت غیر طبیعی و آزمایشگاهی تولید می شود. برای تولید کربنات کلسیم رسوبی باید محلول اسید بوریک با آب تصفیه شده را با جوش شیرین ترکیب کرد. حاصل این واکنش شیمیایی ماده ای ته نشین شده سفید رنگی است که همان پودر کربنات کلسیم است. پودر کربنات کلسیم کریستال به عنوان ماده اولیه بیشتر اشیا و وسایلی است که در اطراف ما قرار دارد. از کاشی و سرامیک و لعاب تا سیم و کابل برق و الکترود ها و مصالح ساختمانی که در ساخت خانه یا محل کار ما استفاده شده است.

مرکز فروش پودر کربنات کلسیم کریستال

موارد استفاده پودر کربنات کلسیم کریستال در صنایع

از کربنات کلسیم کریستال تقریبا در تمامی کارخانه جات تولیدی و صنایع استفاده می شود. هدف اصلی استفاده از کربنات کلسیم در صنایع مختلف کاهش هزینه های تمام شده تولید محصول است. کربنات کلسیم در صنایع تایر یک ماده اولیه ضروری است زیرا به دلیل ویژگی های شیمیایی که دارد باعث افزایش مقاوت و طول عمر تایر در شرایط آب و هوایی مختلف می شود.

صادرات پودر کربنات کلسیم قم
>>

کربنات کلسیم به کاغذ خاصیت پخش پذیری پذیری می دهد. در واقع وجود کربنات کلسیم در کاغذ و مقوا باعث می شود کاغذ، رنگ مداد یا خودکار را به خود بگیرد. استفاده از این پودر پرکاربرد در تولید رنگ و چسب باعث افزایش پخش پذیری و پوشش دهی و خاصیت درخشندگی آن ها می شود. کربنات کلسیم در صنایع دارویی نیز کاربرد دارد و ماده اصلی به کار رفته در برخی داروهای درمان سرطان، داروهای درمان ناراحتی معده و مکمل های کلسیم است.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

شرکت تولید پودر کربنات کلسیم یزد

کربنات کلسیم کریستال به عنوان ماده اولیه اصلی در اکثر صنایع و کارخانه جات استان یزد به یک تامین کننده و توزیع کننده بزرگ نیاز دارد تا بتوان نیاز صنایع این استان به کربنات کلسیم صنعتی را پساخ داد. کارخانه جات آروشا پودر با سابقه بالا در تولید، توزیع و صادرات این محصول کاربردی به نقاط مختلف ایران و جهان آماده همکاری با کارخانه جات تولیدی و صنایع کاربردی استان یزد می باشد. جهت خرید آنلاین کربنات کلسیم کریستال در مش بندی های 200 تا 2500 به صورت فله ای و حداقل یک تن می توان از طریق همین سایت اقدام کرد.

خرید پودر تالک با قیمت مناسب

خرید عمده پودر کربنات کلسیم رسوبی

برای خرید عمده پودر کربنات کلسیم رسوبی پیشنهادات بسیار زیادی برای تمامی متقاضیان معرفی می گردد و آنها می توانند با تکمیل اطلاعات خود در این میان بهترین روش را برگزیده و هزینه کمتری بابت خرید این محصولات بپردازند. برای سفارش و خرید این پودر ها به صورت عمده بهترین راه حل این است که خریداران مستقیم با تولید کنندگان در ارتباط قرار گیرند تا بتوانند از کیفیت و کارایی بالای محصولات نهایت اطمینان را به دست آورده و با حذف واسطه ها محصولی را با حداقل قیمت در اختیار داشته باشند.
پودر کربنات کلسیم رسوبی در بسیاری از صنایع مخصوصا در صنعت تولید فولاد و ذوب آهن کاربرد های بسیار زیادی دارد. این محصول دارای ساختار شیمیایی منحصر به فردی است و با تغییراتی که در ساختار تولیدی این محصولات ایجاد شده است، ویژگی های بهتری نسبت به کربنات کلسیم معدنی از آن خود می نماید. به همین دلیل کاربرد های بسیار بیشتری نسبت به کربنات معدنی به خود اختصاص می‌ دهد. خاصیت چسبندگی بسیار بالای این محصولات و امکان ترکیب آنها با اکثر مصالح ساختمانی و سازگاری با محیط آزمایشگاهی جزو مهمترین مزیت های استفاده از پودر های کربنات کلسیم در صنایع مختلف می باشد.

مرجع فروش پودر کربنات کلسیم

مرجع فروش پودر کربنات کلسیم در واقع مرکزی است که تولیدکنندگان این پودر های معدنی به عرضه و معرفی محصولات تولیدی خود می‌ پردازند. این مراکز فعالیت‌ های خود را به صورت روزانه به اتمام می رسانند چرا که درخواست برای خرید این پودر ها در سراسر کشور دیده می‌ شود. کربنات کلسیم در بسیاری از صنایع کاربرد دارد و همین امر باعث شده است که فروش بالایی را در داخل و خارج از کشور تجربه نماید. مرجع فروش پودر کربنات کلسیمی که از اعتبار بالایی برخوردار باشد به راحتی و با خیال راحت انواع پودر های خود را ارائه می نماید و خریداران می توانند مستقیما با این مراکز ارتباط برقرار کرده و این محصولات را با حداقل قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار بگیرند.
در حال حاضر معتبرترین مرجع فروش پودر کربنات کلسیم در ایران مجموعه آروشا است که از اعتبار و سابقه درخشان برخوردار می باشد و انواع پودر کربنات کلسیم مورد استفاده در صنایع مختلف را به صورت بسته بندی و فله ای ارائه می نماید. برای خرید عمده پودر کربنات کلسیم از مجموعه صنعتی آروشا پودر استفاده از وب سایت های اینترنتی این مجموعه بهترین گزینه می باشد و شما مشتریان گرامی می توانید بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی این فعالیت را به انجام برسانید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت