پودر مونوکسید کلسیم برای مرغداری

4.9
(40)

پودر مونوکسید کلسیم برای مرغداری به عنوان یک ضدعفونی کننده شناخته شده است، خاصیت قلیایی این تولیدات سبب می‌ شود تا میکروارگانیسم های بیماری زا در این محیط های پرورشی کاملا از بین بروند.

پودر مونوکسید کلسیم برای مرغداری

قیمت هر تن پودرآهک شیمیایی مخصوص مرغداری

قیمت هر تن پودر آهک شیمیایی مخصوص مرغداری ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه اعلام می گردد و این پارامتر به دلیل این است که در ایران شرایط ایده آلی برای استخراج سنگ های معدنی آهک و بعد از آن کوبش و تولید پودر های آهک شیمیایی وجود دارد؛ این تولیدات دارای خاصیت میکروب کشی هستند و برای از بین بردن عوامل بیماری زا در سالن های پرورش دام و طیور بهره برداری می گردند.

شایان ذکر است که بدانید آهک ضدعفونی برای سالن های مرغداری باید با دقت و تمرکز زیادی انتخاب گردد چرا که در حال حاضر انواع اهک ارائه می گردد که تمامی آنها خاصیت میکروب کشی را دارند اما استفاده موثر تر از آنها باید بر اساس تجربیات به دست آمده انجام پذیرد، بر اساس گزارشاتی که در این زمینه به ثبت رسیده است باید از محلولی به نام آب آهک در این سالن های پرورشی استفاده شود، این ترکیب به صورت مستقیم از آب و آهک به دست آمده است و در واقع این ماده سفید رنگ با بوی خاک و خاصیت قلیایی بالا می باشد.

پودر آهک کلسینه برای بلوک های سبک AAC
>>

قلیا بودن این ترکیبات برای پرورش دهندگان مرغ حائز اهمیت می باشد و باعث می گردد که تمامی عوامل بیماری زا، از بین بروند؛ اهک خام به صورت کلوخه یا همان پودر سنگ آهک در این شرایط کمتر قابل استفاده هستند چرا که در آب حل نمی شوند و به سرعت ته نشین می گردند، به همین خاطر باید از نمونه های آب و آهک استفاده شود.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

کارخانه تولید پودر آهک کلسینه

در کارخانه تولیدی آروشا پودر برای تولید بهترین فراورده های آهکی، از استاندارد های تایید شده تبعیت می شود و در این میان هر یک از محصولات خروجی از دستگاه ها با نام‌ های تجاری متنوعی ارائه می گردند؛ در حال حاضر آهک کلسینه یکی از بهترین و استراتژیک ترین کالاهای تولید شده در این مجموعه است که مستقیم از سنگ های کربنات کلسیم  تولید شده است، سنگ های کربنات کلسیم برای اینکه به آهک تبدیل شوند، باید اولین مرحله پخت را پشت سر بگذارند، در این مرحله ناخالصی های آن ها مخصوصاً گاز دی اکسید کربن که در ساختار مولکولی وجود دارد، کاملاً جدا می شود.

در کوره های آهک پزی برای این هدف دمای حرارتی بین ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد ایجاد می گردد تا در نهایت آهک خالص با فرمول اکسید کلسیم به دست آید، برای تولید این ترکیبات از کوره های آهک پزی مدرن  استفاده می شود که در واقع استوانه های فولادی بلند هستند، طول بلند این کوره های آهک پزی بهترین گزینه برای تولید آهک کلسینه با یکنواختی و کیفیت یکسان می باشد.

در داخل این کوره‌ ها مشعلی برای حرارت غیرمستقیم ایجاد شده است که به راحتی می‌ تواند یک فضای کنترل شده برای تمامی سنگ های آهکی ایجاد نماید، محصول خروجی اهک کلسینه خالص و فعال است که خاصیت قلیایی نیز به خود اختصاص می دهند.

عرضه مستقیم مونوکسید کلسیم پودری

عرضه مستقیم مونوکسید کلسیم پودری در آروشا پودر برای تمامی شما مشتریان گرامی که در نقاط مختلف قرار دارید در حال انجام می باشد، این مجموعه تولید کننده در حال حاضر دسترسی به روش های نوین برای تولید این محصولات دارد و انواع آنها را بر مبنای نیاز صنعتگران ارائه می نماید؛ مونو اکسید کلسیم پودری همان آهک زنده است که با آهک هیدراته  و دیگر گرید های این محصولات تفاوت های بسیار زیادی دارد.

این تولیدات از نظر واکنش پذیری فعال تر بوده و همچنین با فرمول مولکولی اکسید کلسیم شناخته شده هستند، این تولیدات همچنین از قیمت فروش بسیار پایین تر در قیاس با دیگر گرید های آهک برخوردار می باشند و به همین دلیل در بسیاری از صنایع مخصوصاً صنعت کشاورزی و صنعت ساخت و ساز از این تولیدات بهره برداری می گردد.

در تولید مونوکسید کلسیم اعمال حرارت در دمای استاندارد یکی از مهمترین پارامتر های است که در نهایت به تضمین کیفیت این محصولات می پردازد و در واقع حداقل دمایی که برای تبدیل سنگ های کربنات کلسیم به حالت پودری در نظر گرفته می‌ شود بالای ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد است، اما افزایش دما تحت شرایط ویژه نیز می تواند مثمر ثمر باشد.

جالب است بدانید پخت سنگ های آهکی در کارخانه های مختلف توسط کوره های آهک پزی با کیفیت های متفاوت انجام می پذیرد و در مجموعه اروشا پودر وجود کوره های صنعتی روتاری که یکی از برتری ها بوده، باعث می گردد که محصول تولید شده که همان آهک صنعتی است کیفیت یکسان و یکنواختی داشته باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت