پودر سنگ جوشقان در اصفهان : نکات بسیار مهم و ارزشمند برای خرید

4.9
(60)

پودر سنگ جوشقان در اصفهان به عنوان بهترین مکمل برای تولید بتن های سیمانی به بهره برداری می رسد؛ این ترکیبات علاوه بر کاهش هزینه های تولیدی بتن، باعث کاهش امکان ترک خوردگی و افزایش مقاومت این مصالح ساختمانی می شوند.

 پودر سنگ جوشقان در اصفهان

معرفی پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان به عنوان ترکیب اولیه مورد استفاده در تولید سیمان بیشتر شناخته شده می باشد؛ این ترکیبات به منظوری مکملی برای سیمان های سفید به بهره ‌برداری می ‌رسند و از آنجایی که دارای رنگ سفید شفاف هستند می توانند در نما های ساختمانی هم به مصرف ب‌رسند.

منطقه جوشقان جزو مناطق ویژه در ایران است که سنگ های معدنی با مشخصات ویژه از آن استخراج می گردد، این پودر سنگ استحصال شده از این سنگ های معدنی در مقایسه با دیگر پودر سنگ های کشور کیفیت بالاتری دارند و با قیمت های بالاتری نیز به فروش می رسند، البته این نکته قابل توجه است که پودر سنگ جوشقان از نظر ساختار مولکولی نیز با یکدیگر تفاوت هایی دارند، ولی برتری آنها نسبت به سایر پودر سنگ ها در تمامی نمونه ها یکسان می باشد.

خرید پودرسنگ نمارومی تهران
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

قیمت پودر سنگ جوشقان

همان طور که اشاره کردیم سنگ های معدنی جوشقان متفاوت بوده و میزان تولید پودر سنگ از آنها نیز کمتر از دیگر خاک سنگ ها می باشد؛ همچنین به خاطر ویژگی های فیزیکی، سنگ های معدنی جوشقان با هزینه‌ های بالاتری استخراج می گردند، در نتیجه پودر سنگی جوشقان هم اندکی گران تر از پودر سنگ هایی مانند آهک در بازار معرفی می‌ گردد، اما این تغییر قیمت محصولات چنان زیاد نیست و هزینه‌ های گزافی را به خریداران تحمیل نمی کند.

شرکت تولید پودر سنگ جوشقان در اصفهان

تعداد معدودی از شرکت ها و کارخانه های سنگ کوبی در نقاط مختلفی از کشور به کوبش سنگ های معدنی استخراج شده از جوشقان می ‌پردازند، شهر جوشقان را می توان جزو بزرگترین تولیدکنندگان پودر سنگ در ایران معرفی نمود.

ما در این مجموعه علاوه بر کوبش و دانه بندی انواع سنگ های جوشقان، عرضه مستقیم آنها را نیز انجام می دهیم تا با این فرآیند محصولی با همان کیفیت و قیمت واقعی به مشتریان اصلی برسد.

نوع بسته بندی پودر سنگ های جوشقان در شرکت تولیدی ما در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی و ۳۰ کیلوگرمی است، ولی در صورتی که برخی از خریداران این محصولات را به دلایل مختلف مخصوصا حمل و نقل آسان تر در سایز های دیگری تقاضا داشته باشند امکان انجام این فعالیت ها نیز وجود دارد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت