راهنمای خرید هوشمندانه: قیمت پودر بنتونیت صنعتی در بازار

4.9
(50)

پودر بنتونیت به صورت معدنی و همچنین به صورت فرآوری شده در بازار معرفی می گردد، عوامل متعددی همچون مواد تشکیل دهنده، نوع فرآوری، نوع بسته بندی و اندازه ذرات تعیین کننده کاربرد این محصولات در صنایع مختلف هستند و صنعتگران با بررسی تک تک موارد گفته شده تلاش می نمایند که از بهترین محصولات متناسب با نیاز خود، بهره‌برداری نمایند.

پودر بنتونیت

پودر بنتونیت چیست؟

پودر معدنی بنتونیت در گروه خاک های معدنی آتشفشانی با موارد مصرفی متعدد دسته بندی می شود و حداقل ۸۵ درصد ساختار تشکیل دهنده آن را خاک رس به وجود آورده است؛ اصلی ترین ویژگی خاک بنتونیت این است که در صورت تماس با آب و مایعات حالت تبلور می گیرد و این ترکیب از لحاظ کانی شناسی دارای ساختمان سیلیکاتی است و چندین کانی معدنی در ساختار مولکولی آن دیده می ‌شود، این ترکیبات از لحاظ فیزیکی دانه بندی های متفاوتی داشته و در رنگ‌ های سفید مایل به کرم رنگ و به صورت بی بو معرفی می‌ گردند.

درصد ناخالصی های مختلفی همراه با خاک های معدنی بنتونیت استخراج می گردند که رایج‌ترین ناخالصی ‌ها پتاسیم، سدیم، آلومینیوم و کلسیم می باشد.

خواص بنتونیت سدیمی در بهبود خصوصیات محصولات
>>

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO
12.54 LOI

کاربرد بنتونیت

کاربرد بنتونیت در بسیاری از صنایع گزارش شده است، به عنوان مثال این ترکیبات در صنعت حفاری چاه‌ های نفت جزو مهمترین اجزای تشکیل دهنده گل حفاری هستند و به دلیل اینکه خاصیت تعلیق پذیری، آب بندی مناسب و جذب بالایی دارند در حجم های زیادی در این صنعت به بهره‌برداری می ‌رسند؛ این ترکیبات با پوشش دهی دیواره چاه های نفت و گاز باعث می شوند که عملکرد های حفاری بهتر انجام شود و در واقع مانع ایجاد ترک و شکاف و در نهایت ریزش چاه های نفت و گاز می شوند.

این تولیدات همچنین در صنعت ریخته گری فلزات هم به کار گرفته می شوند چرا که دارای خاصیت چسبندگی و پلاستیسینه مناسبی هستند و می ‌توانند مقاومت ماسه ها را در ساخت قالب های ریخته گری چندین برابر نمایند.

فروش پودر بنتونیت

فروش پودر بنتونیت اکتیو برای استفاده در صنایع متعدد به صورت بسته بندی یا فله در حال انجام می باشد و شرکت‌ های زیادی در این زمینه نیز در رقابت با یکدیگر فعالیت می نمایند و هر کدام تلاش دارند که بیشترین سهم بازار فروش را برای خود به ثبت برسانند.

در میان رقابت های شدید شرکت های تولید کننده نام و آوازه آروشا پودر بسیار است و خریداران بی شماری در این میان تمایل زیادی به ارتباط با شرکت آروشا پور دارند چرا که تولیدات این مجموعه کیفیت بالایی داشته و همچنین این مجموعه تولید کننده تمامی محصولات را مختص هر صنعتی تولید و عرضه می نماید.

تحویل به موقع و سریع و همچنین مداوم انواع پودر ها و فرآورده های معدنی در آروشا پودر دلایل قانع کننده برای تمایل بیشتر صنعتگران و مصرف کنندگان در ارتباط با این مجموعه تولید کننده می باشد، شما مشتریان گرامی هم می توانید با یک بار خرید کردن از این واحد تولید کننده مشتری همیشگی شوید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت