راهنمای خرید و استفاده از پودر باریوم سولفات با کیفیت

4.9
(50)

یکی از شناخته شده ترین و پرکاربردترین فرآورده های معدنی با نام تجاری پودر باریوم سولفات معرفی می گردد، این ترکیبات در شکل ظاهری خود کریستال های بلوری سفید رنگ و بدون بو به نمایش می گذارند و در گروه نمک های معدنی قرار گرفته و برای کاربرد های خاصی فرآوری و پردازش می‌ شوند.

پودر باریوم سولفات

خواص و کاربرد باریوم سولفات

پودر باریوم سولفات در ساختار مولکولی خود آنیون های سولفات و کاتیون های باریم را گنجانده است و در فرمول شیمیایی این ترکیبات در علم شیمی یک اتم گوگرد به همراه چهار اتم اکسیژن معرفی می شوند؛ این تولیدات در طبیعت به عنوان باریت معدنی شناخته شده هستند.

باریوم سولفات از نظر فیزیکی یک ترکیب جامد بلوری با رنگ سفید است که معمولاً در اسید های غلیظ به راحتی حل شده اما در آب و الکل نامحلول می باشد، این تولیدات از نظر متخصصان شیمی دارای یک فلز قلیایی دو ظرفیتی هستند و بسیار غیر سمی بوده و برای کاربرد های پزشکی کاملاً بی خطر قلمداد می‌ شوند.

از این فرآورده ها به صورت گسترده در چاه های نفت و گاز استفاده می شود، این تولیدات با چگالی بالا برای ایجاد تراکم بهتر گل حفاری به بهره برداری می رسند.

استراتژی‌های موفق برای خرید و فروش باریت و بهره‌وری بالا
>>

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

بسته بندی باریوم سولفات

به صورت صنعتی و تجاری باریوم سولفات در زمره ترکیبات پودری جامد دسته‌بندی می ‌شود که معمولاً بسته‌بندی‌ های کیسه ای با اوازن مختلف برای آن در نظر گرفته می شود، بسته به اینکه سفارش مشتریان و روش حمل و نقل این تولیدات چگونه باشد ممکن است بسته بندی های آنها با یکدیگر تفاوت داشته باشد.

برای خرید و فروش انواع باریوم سولفات در داخل کشور معمولاً کیسه های ۲۰ کیلوگرمی در نظر گرفته می‌ شود در صورتی که با هدف صادرات، این تولیدات در بسته بندی های ۱۰۰۰ کیلوگرمی معرفی می شوند؛جالب است بدانید سولفات باریوم در گرید آزمایشگاهی معمولاً در پاکت هایی با وزن های بسیار کم معرفی می شود.

فروش عمده باریوم سولفات

فروش عمده باریوم سولفات توسط تولیدکنندگان با در نظر گرفتن این پارامتر که این تولیدات در گروه نمک های معدنی با چگالی بالا قرار می‌ گیرند و در بسیاری از صنایع به مصرف می ‌رسند قابل توجه است؛ کاربرد های این ترکیبات تقریبا شناخته شده است و از نظر تولید کنندگان یکی از پرتقاضاترین مواد اولیه صنعتی به حساب می ‌آیند.

صنایع ریخته گری، درمان‌ های رادیو پزشکی، صنایع تولید پلاستیک و رنگ جزو مصرف کنندگان اصلی این تولیدات هستند که در حجم ها و ظرفیت های بالایی به صورت سالانه به این تولیدات نیازمند می باشند.

فروش عمده باریوم سولفات را برای هر صنعتی شرکت آروشا پودر بر عهده گرفته است چون جزو بزرگترین و کامل ترین شرکت های تولید کننده پودر های معدنی در ایران است.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت