مرکز فروش مرغوب ترین پودر اخرا قرمز صادراتی

پودر اخرا قرمز صادراتی که به زبان لاتین ochre  گفته می شود جزو یکی از طبیعی ترین رنگ دانه های موجود در خاک می باشد. گفتنی است که پودر اخرا ترکیبی از اکسید آهن و مقادیر مختلف رس و ماسه می باشد. پودر اخرا قرمز صادراتی دارای رنگی بین نارنجی و قرمز می باشد . این محصول با فرمول شیمیایی  fe203  تولید و روانه بازار شده است. لازم به ذکر است که پودر اخرا می تواند جایگزین مناسبی به جای اکسید آهن باشد که دارای قیمتی مقرون به صرفه تر می باشد و در صنایعی مانند عایق بندی و روکش بیرونی هواپیما ها و کشتی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پودر اخرا قرمز صادراتی

کاربردهای پودر اخرا قرمز

پودر اخرا قرمز یا به نوعی همان اکسید آهن دارای توان پوشش دهی بالایی می باشد نا گفته نماند که این محصول دارای توان رنگ دهی بالایی می باشد و عملکرد پودر اخرا قرمز صادراتی پایدار می باشد.
پودر اخرا قرمز میکرونیزه از نوعی مواد معدنی تولید و روانه بازار شده است که نچرال بوده و بدون فاقد هرگونه سموم می باشد. در واقع لازم به ذکر است که این محصول در برابر تمامی اسیدها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و یک ماده پوششی ضد رنگ و مقاوم در برابر اشعه uv می باشد. برخی کاربردهای دیگر این محصول :

  • استفاده از پودر اخرا در صنعت رنگ سازی
  • استفاده از پودر اخرا در صنعت شیشه سازی
  • استفاده در صنعت کاغذ و پلاستیک
  • استفاده در صنعت صنایع آرایشی
  • استفاده در صنعت مصالح ساختمانی، سرامیک و سیمان
  • استفاده از پودر اخرا در صنعت الکترونیک
  • استفاده از پودر اخرا در صنعت اجر سازی
مرکز صنعتی تولید گل اخرا مش 800
>>

 

پودر اخرا قرمز صادراتی

مرکز فروش مرغوب ترنی پودر اخرا قرمز صادراتی

مجموعه آروشا به دلیل استفاده از تجهیزات و ماشین آلات به روز توانسته است در صنعت خود جزو بهترین و برترین مرکزهای فروش مرغوب ترین پودر اخرا قرمز باشد و به همین دلیل است که توانسته توجه و رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب نمایید.
مرکز فروش مرغوب ترین پودر اخرا قرمز، بازار بزرگ تولید و فروش انواع پودذ معدنی آروشا توانسته این محصول را با قیمتی مقرون به صرفه و با کیفیت  در بین مشتریان خود عرضه نماییند.
مشتریان و خریداران عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این پودر اخرا قرمز صادراتی با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و این محصول را قیمتی مناسب تر نسبت به سایر کارخانه های تولیدی پودر اخرا، تهیه نماییند. و یا میتوانید برای خرید از سایت مجموعه آروشا اقدام نمایید.

جدیدترین اخبار سایت