مرکز فروش مرغوب ترین پودر اخرا قرمز صادراتی

4.9
(60)

پودر اخرا قرمز صادراتی که به زبان لاتین ochre  گفته می شود جزو یکی از طبیعی ترین رنگ دانه های موجود در خاک می باشد. گفتنی است که پودر اخرا ترکیبی از اکسید آهن و مقادیر مختلف رس و ماسه می باشد. پودر اخرا قرمز صادراتی دارای رنگی بین نارنجی و قرمز می باشد . این محصول با فرمول شیمیایی  fe203  تولید و روانه بازار شده است. لازم به ذکر است که پودر اخرا می تواند جایگزین مناسبی به جای اکسید آهن باشد که دارای قیمتی مقرون به صرفه تر می باشد و در صنایعی مانند عایق بندی و روکش بیرونی هواپیما ها و کشتی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز فروش مرغوب ترین پودر اخرا قرمز صادراتی

کاربردهای پودر اخرا قرمز

پودر اخرا قرمز یا به نوعی همان اکسید آهن دارای توان پوشش دهی بالایی می باشد نا گفته نماند که این محصول دارای توان رنگ دهی بالایی می باشد و عملکرد پودر اخرا قرمز صادراتی پایدار می باشد.
پودر اخرا قرمز میکرونیزه از نوعی مواد معدنی تولید و روانه بازار شده است که نچرال بوده و بدون فاقد هرگونه سموم می باشد. در واقع لازم به ذکر است که این محصول در برابر تمامی اسیدها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و یک ماده پوششی ضد رنگ و مقاوم در برابر اشعه uv می باشد. برخی کاربردهای دیگر این محصول :

  • استفاده از پودر اخرا در صنعت رنگ سازی
  • استفاده از پودر اخرا در صنعت شیشه سازی
  • استفاده در صنعت کاغذ و پلاستیک
  • استفاده در صنعت صنایع آرایشی
  • استفاده در صنعت مصالح ساختمانی، سرامیک و سیمان
  • استفاده از پودر اخرا در صنعت الکترونیک
  • استفاده از پودر اخرا در صنعت اجر سازی
لیست قیمت فروش پودر آبی موزائیک و کفپوش
>>

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

قیمت پودر اخرا در ایران

یکی از مهمترین ویژگی ها و مشخصات پودر اخرا در ایران دسترسی راحت به این محصولات و قیمت تمام شده بسیار کمتر آنها می باشد که باعث صرفه جویی در هزینه های تولیدی بسیاری از صنایع شده؛ در حال حاضر در بازار داخلی ایران پودر اخرا توسط شرکت‌ های فعال در حجم های بالایی تولید می گردد و در مواردی قیمت آن در صورت خرید به صورت عمده بسیار کمتر از قیمت بازار می باشد و این موضوع می‌ تواند کمک زیادی به تولید کننده های کالا های مختلف بنماید.

کارخانه های تولیدی پودر اخرا با فروش عمده و مستقیم این محصولات در حال حاضر بخش بزرگی از نیاز بازار داخلی را تامین نموده و شرکت آروشا پودر یکی از این شرکت های موفق است که با ارائه بهترین محصول پودر اخرا، آماده ثبت سفارشات تمامی متقاضیان در سراسر کشور می باشد.

همان طور که گفته شد قیمت پایین این محصولات یکی از مهمترین دلایل مصرف عمده آنها در صنایع مختلف می باشد؛ اما قیمت تمام شده این محصولات به چه دلیلی بستگی دارد؛ شایان ذکر است که بدانید معادن زیادی از پودر اخرا در ایران در دسترس هستند که به راحتی با استخراج خاک ها و کلمه های اخرا از آنها تولید این محصولات انجام می پذیرد؛ غنی ترین و بهترین  معادنی که اخرا از انها استخراج می گردد می توان به استان‌ های یزد، اصفهان، سمنان و استان  های جنوبی اشاره کرد، علاوه بر این موارد استان های مرکزی و کرمان هم ذخایر خوبی برای استخراج این ترکیبات دارند.

مرکز فروش مرغوب ترنی پودر اخرا قرمز صادراتی

مجموعه آروشا به دلیل استفاده از تجهیزات و ماشین آلات به روز توانسته است در صنعت خود جزو بهترین و برترین مرکزهای فروش مرغوب ترین پودر اخرا قرمز باشد و به همین دلیل است که توانسته توجه و رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب نمایید.
مرکز فروش مرغوب ترین پودر اخرا قرمز، بازار بزرگ تولید و فروش انواع پودذ معدنی آروشا توانسته این محصول را با قیمتی مقرون به صرفه و با کیفیت  در بین مشتریان خود عرضه نماییند.
مشتریان و خریداران عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این پودر اخرا قرمز صادراتی با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و این محصول را قیمتی مناسب تر نسبت به سایر کارخانه های تولیدی پودر اخرا، تهیه نماییند. و یا میتوانید برای خرید از سایت مجموعه آروشا اقدام نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت