بازدید شما در روز دوشنبه ۱۱ مرداد سال ۱۴۰۰ از این سایت ، مایه افتخار کارخانه ما می باشد.

مناسب ترین کلسیم کربنات یونی فلکس

یونی فلکس یک ماده دارویی است که برای درمان درد های مفصلی، آرتروز و… مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از اصلی ترین ماده های این دارو کربنات کلسیم است. جهت تهیه مناسب ترین کربنات کلسیم یونی فلکس، با واحد فروش ما تماس بگیرید.

استفاده از کربنات کلسیم در داروسازی

کربنات کلسیم یک مکمل غذایی است که وقتی مقدار کلسیم در رژیم غذایی کافی نباشد، استفاده می شود. کلسیم برای سلامت استخوان ها، عضلات، سیستم عصبی و قلب مورد نیاز بدن است. همچنین از کربنات کلسیم به عنوان ضد اسید برای رفع سوزش معده، سوء هاضمه اسید و ناراحتی معده استفاده می شود. قرص کلسیم با نسخه یا بدون نسخه در دسترس است. این دارو گاهی برای موارد دیگر تجویز می شود.

 

کربنات کلسیم یونی فلکس

یکی از اصلی ترین دارو ها و مکمل های غذایی که کلسیم بدن را تامین می کند، کربنات کلسیم یونی فلکس نام دارد. این دارو، توسط شرکت های دارویی و داروساز های مختلفی تولید شده و در بسته ها و قوطی های مختلف، روانه بازار می شوند. همانطور که از نام دارو و مضمون این مقاله مشخص است، اصلی ترین ماده در تولید قرص های سونی فلکس، کربنات کلسیم می باشد.

یکی از دغدغه های اصلی تولید کنندگان دارو در کشور ما، تهیه کربنات کلسیم با کیفیت و خالص، آن هم در هنگام تحریم است. خبر خوب برای این دسته از عزیزان این است که مجموعه کارخانجات آروشا، با بهره گیری از دانش مهندسین و قدرت نیروی انسانی ایرانی، اقدام به تولید مناسب ترین ماده اولیه جهت تولید کربنات کلسیم یونی فلکس کرده است. برای تهیه این پودر صنعتی، تنها کافیست با شماره تلفنی که در بالای این صفحه ذکر شده است، تماس حاصل فرمایید.

دیدن این مطلب
انواع کربنات کلسیم کارخانه

 

محصولات دیگر کربنات کلسیم آروشا

شرکت پودر معدنی آروشا، تولید کننده انواع پودر های معدنی و اداره کننده بازار بزرگ پودر های معدنی در کشور می باشد. از محصولات دیگر این تولید کننده، علاوه بر کربنات کلسیم می توان به پودر تالک، پودر اکسید آهن، پودر سنگ جوشقان، آهک و سنگ دانه بندی اشاره کرد. هر کدام از این محصولات در صنایع مختلفی استفاده می شوند.

شرکت آروشا در جهت حمایت از تولید داخلی و خودکفایی در تولید پودر های معدنی، مفتخر است سفید ترین پودر کربنات کلسیم در رنگسازی را برای کارخانجات رنگ سازی در سرتاسر ایران فراهم آورد. جهت تهیه هر کدام از محصولات ما، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از طریق پل های ارتباطی اعلام شده، با ما تماس حاصل فرمایید.

کانال تلگرام