مل پاشی گلخانه با کربنات کلسیم

4.8
(23)

مل پاشی گلخانه با کربنات کلسیم یک روش مقرون به صرفه و ایده آل برای اجرا در فصل تابستان می ‌باشد چرا که در فصل تابستان اختلاف دمای داخل گلخانه ها و با بیرون بسیار زیاد است و باید از پودر مل با هدف پوشش دهی سقف گلخانه ها استفاده شود تا در نهایت دمای داخل گلخانه به تعادل برسد.

مل پاشی گلخانه با کربنات کلسیم

مل پاشی گلخانه با کربنات کلسیم

مل پاشی گلخانه با کربنات کلسیم جزو ایده ‌آل‌ترین فرایند هایی است که با هدف سایه دادن و محافظت از سطح گلخانه ها در مقابل اشعه مستقیم آفتاب استفاده می شود. همانطور که می دانید حرارت بسیار زیاد برای گلخانه می تواند خسارت های جبران ناپذیری را ایجاد نماید که مهمترین آنها به عقب افتادن تایم گلدهی گل و گیاهان، از بین رفتن جوانه های آنها و کاهش استحکام ساقه می باشد و کشاورزان در این زمینه حتماً باید به دنبال روشی برای جلوگیری از ایجاد حرارت های زیاد در داخل گلخانه در فصل تابستان باشند.  در راستای همین امر در عصر حاضر به روش مل پاشی گلخانه با کربنات کلسیم به عنوان بهترین و مقرون به صرفه ترین روش، توجه می شود. پودرهای کربنات کلسیم در اندازه‌ های بسیار ریز برای پوشش دهی سطح گلخانه مورد استفاده قرار می ‌گیرند و در واقع این محصولات با هدف سایه دادن گلخانه با رنگهای نیمه پلاستیک و آب ترکیب شده و در نهایت یکم ملات برای پوشش دهی سقف گلخانه تهیه می گردد.

کربنات کلسیم کرمان: مرکز فروش اصلی با بهترین قیمت
>>

نوع بسته بندی پودر مل

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

تولید کنندگان پودر مل سفید

رقابت بین تولیدکنندگان پودر مل سفید در ایران در عرضه محصولاتی با قیمت پایین تر و کیفیت بالا تر دیده می شود و در واقع شرکت هایی که به صورت مستقیم استخراج سنگهای کربنات کلسیم را از معادن به صورت اختصاصی به انجام می ‌رسانند و در مراحل بعدی از خطوط تولیدی مکانیزه استفاده می کنند به راحتی می ‌توانند محصولاتی را با قیمت های مناسب در اختیار خریداران قرار دهند. شایان ذکر است که مجموعه صنعتی آروشا پودر جزو بزرگترین تولیدکنندگان پودر مل سفید در ایران است که این ترکیبات را در کنار دیگر فرآورده های معدنی خود در حجم بالا در اختیار خریداران قرار می دهد.

مرکز توزیع پودر مل سفید

مرکز توزیع پودر مل سفید آروشا پودر در ارائه خدمات ویژه به مشتریان سابق و مشتریان جدید کوشا می باشد و در واقع تلاش می نماید با جلب توجه مشتریان بیشتر افزایش فروش این ترکیبات را ایجاد کند. پودر مل سفید در مجموعه آروشا پودر با هزینه های بسیار پایین و مقرون به صرفه در حال تولید می باشد و این محصولات برای محلول پاشی در حرفه های کشاورزی بهترین گزینه می باشد. پودر مل سفید، قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای نسبت به دیگر ترکیبات مشابه از آن خود می نماید و در حال حاضر در صنعت کشاورزی برای رشد و طول عمر گیاهان به عنوان یک حمایت کننده شناخته شده و به افزایش کیفیت محصولات مفید و در برخی موارد به کاهش آفات هم منجر می گردد. برای خرید پودر مل سفید آروشا، از طریق همین سایت اینترنتی با مشاورین این مجموعه ارتباط داشته باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت