مرکز فروش پودر باریت یزد

باریت ماده معدنی بسیار با ارزشی است که در دل طبیعت یافت می شود. این ماده معدنی از پرکاربردترین مواد معدنی طبیعی موجود در طبیعت است. نیاز گسترده صنایع به این ماده شیمیایی باعث شده تا قیمت این محصول روز به روز افزایش پیدا کند. برای خرید باریت مرغوب و درجه یک از معتبر ترین مرکز فروش پودر باریت یزد، با ما همراه باشید.

مرکز فروش پودر باریت یزد

تولید و فروش پودر باریت صادراتی

همانطور که اشاره کردیم، باریت را می توان از طبیعت به دست آورد. باریت موجود در طبیعت به شکل های مختلف و در انواع گسترده ای یافت می شود که عبارتست از:

  • نوع رگه ای باریت که از میان گسل ها و همچنین شکستگی های بین صفحات زمین یافت می شود. در این نوع باریت، به طور معمول دیگر مواد معدنی مانند نقره، روی و سرب نیز یافت می شود. به همین دلیل نوع رگه ای باریت نیاز به خالص سازی به وسیله اسید دارد.
  • نوع رسوبی و آتشفشانی باریت. این نوع باریت در گدازه های سرد شده آتشفشان ها یافت می شود. به طور معمول این نوع باریت خاکستری رنگ است و از درصد خلوص بالاتری نسبت به نوع رگه ای برخوردار است.

علاوه بر روش های فوق، در بسیاری از کشور ها، باریت را از کف اقیانوس ها نیز استخراج می کنند. آروشا پودر برترین شرکت در کشور است که علاوه بر استخراج و تولید پودر باریت مرغوب برای داخل کشور، حجم قابل توجهی را نیز به کشور های همسایه صادر می کند.

فروش عمده پودر باریت رنگ سازی

صنعت رنگ سازی از آن دسته صنایعی است که بر تهیه محصول مرغوب و با کیفیت نیاز به باریت درجه یک، با درصد خلوص بالا دارد. در این صنعت برای تهیه رنگ نسوز صنعتی، از پودر باریت میکرونیزه با درصد خلوص بالا استفاده می شود. باریت علاوه بر اینکه وزن مخصوص بالایی دارد و روان کننده ای بسیار قوی است، در برابر حرارت نیز بسیار مقاوم است. همچنین باریت روغن موجود در رنگ های روغنی را بسیار کم جذب می کند.

شاید بر این باور هستید که باریم موجود در باریت می تواند بسیار سمی و خطرناک باشد، اما لازم است بدانید که باریت در آب، مواد اسیدی و بازی به طور کامل نامحلول است و همین امر سبب می شود که باریم سمی از BaSO4 جدا نشود.

مرکز فروش پودر باریت یزد

اکنون که با این ماده معدنی با ارزش و ویژگی های آن آشنا شده اید، می توانید با خیالی آسوده، باریت مورد نیاز کسب و کار خود را از آروشا پودر که معتبر ترین مرکز فروش پودر باریت یزد است، خریداری نمایید.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، باریت مورد نیاز صنایع را با بهترین کیفیت و بالاترین درصد خلوص، در اختیار صاحبان صنایع قرار می دهد. پس بهتر است برای خرید بهترین باریت با کمترین قیمت، با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که خرید باریت به صورت عمده می تواند در مدیریت سرمایه و همچنین کم کردن هزینه ها به شما کمک شایانی کند.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش