دانستنی های جالب از مرکز فروش آهک هیدراته

4.9
(49)

دانستنی‌ های جالبی از نحوه فعالیت مرکز فروش آهک هیدراته و ارتباط آنها با کاهش هزینه ‌های پرداختی از سمت مشتریان و متقاضیان این محصولات به گوش می‌ خورد، به نوعی که بر این مبنا خریداران باید بتوانند به برترین مرکز فروش این ترکیبات متصل شده و یک خرید مطمئن و ارزان قیمت را به انجام برسانند؛ آهک هیدراته یک ترکیب فرآوری شده و مشتق شده از سنگ  آهک است که با ساختار مولکولی منحصر به فرد در صنعت ساختمان سازی، فولاد سازی، تولید کاغذ و صنایع غذایی و دارویی به بهره‌برداری می ‌رسد، ویژگی‌ های ساختاری و مولکولی مختص این ترکیبات در کنار قیمت مناسب آنها مهمترین دلیل برای گسترش طیف کاربری آنها در حال حاضر گزارش شده است.

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

نکات مهم خرید از مرکز فروش آهک هیدراته

آهک هیدراته یک ماده شیمیایی است که به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود. برخی از نکات مهم برای خرید از مرکز فروش آهک هیدراته عبارتند از:
1. کیفیت محصول: قبل از خرید، مطمئن شوید که محصول با کیفیت و استاندارد است. مراجعه به یک مرکز فروش معتبر و دارای گواهینامه های لازم می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که آهک هیدراته مورد نیاز شما با کیفیت است.
2. قیمت: قیمت آهک هیدراته ممکن است بین فروشندگان مختلف متفاوت باشد. قبل از خرید، مقایسه قیمت ها و ارزیابی تفاوت های آنها می تواند به شما کمک کند تا بهترین قیمت را برای خرید آهک هیدراته انتخاب کنید.
3. خدمات پس از فروش: مطمئن شوید که مرکز فروش آهک هیدراته خدمات پس از فروش قابل قبولی ارائه می دهد. این شامل خدماتی مانند تحویل سریع، پشتیبانی فنی و مشاوره است.
4. حمل و نقل: بررسی شرایط حمل و نقل محصول نیز مهم است. مطمئن شوید که مرکز فروش آهک هیدراته قادر به ارائه خدمات حمل و نقل ایمن و موثر است.

این نکات مهم هستند تا شما بتوانید آهک هیدراته مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کنید. همچنین، مراقبت از محصولات آهک هیدراته و استفاده از آنها به درستی می تواند به بهبود کیفیت محصولات شما کمک کند.

مرکز فروش آهک هیدراته

تولید و فروش آهک هیدراته

فرایند کلی تولید آهک هیدراته از طریق روش‌ های تبدیل سنگ آهک به آهک زنده از طریق پخت و در مراحل بعدی تبدیل همین محتویات به هیدروکسید کلسیم از طریق ترکیب با آب قابل پیگیری می ‌باشد؛ جالب است بدانید یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین مراحل تولید این ترکیبات مربوط به نوع ترکیب کردن آب و آهک است که می ‌تواند تعیین کننده کیفیت و اندازه ذرات این فرآورده‌ های معدنی باشد.

حساسیت این مرحله به حدی است که در حال حاضر شرکت‌ های تولید و فروش آهک هیدراته با بالاترین درجه کیفیت، از سیستم‌ های هیدرتاسیون متصل به کوره‌ های پخت استفاده می‌ کنند و بر اساس عملکرد این دستگاه‌ ها به جای پاشش مستقیم آب بر روی آهک، از بخار آب جوش در دماهای بالا استفاده می ‌گردد و در نهایت یک گرد سفید رنگ با دانه بندی یکسان و یکنواخت بهره‌برداری می‌ شود.

عرضه مستقیم آهک هیدراته

تولید کنندگان انواع آهک هیدراته بعد از گذراندن فرایند های تولید این محصولات بر اساس آخرین استاندارد های جهانی سعی در عرضه مستقیم تولیدات دارند تا بتوانند از این طریق به رفاه حال مشتریان پرداخته و فروش بیشتری را تجربه کنند؛ عرضه مستقیم آهک هیدراته در واقع همان فرایندی است که تولید کنندگان و مصرف کنندگان اصلی را به یکدیگر متصل می‌ کند و مسلماً با حذف تعداد واسطه‌ ها از بین معامله، هم کیفیت و هم قیمت تولیدات تضمین خواهد شد.

این موضوع هم قابل اهمیت است که عرضه مستقیم این فرآورده ‌ها را تعداد اندکی از تولید کنندگان می ‌توانند انجام دهند چون در این شرایط شفاف ‌سازی فعالیت‌ ها مشاهده می‌ شود و شرکت‌ های معتبر موفق‌ تر خواهند بود؛ به صورت کلی شرکت آروشا پودر در این میان موفق عمل کرده و جزو تولید کنندگان برتر این محصولات است، پس برای خرید از این مجموعه همین الان اقدام کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 49

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت