مرکز تولید پودر کربنات کلسیم نانو قزوین

کربنات کلسیم ضروری ترین و پراستفاده ترین ماده معدنی در جهان که بیش از 40 درصد پوسته زمین را تشکیل می دهد. کربنات کلسیم به صورت ناخالص در سنگ آهک، سنگ گچ، کلسیت و سنگ مرمر وجود دارد. این ترکیب ناخالص به روش های شیمیایی و فیزیکی تبدیل به یک ماده ته نشین شده سفید رنگ به نام پودر کربنات کلسیم تبدیل می شود. کربنات کلسیم به صورت خالص در پوسته تخم مرغ، مروارید و غشاهای جانوری مانند حلزون وجود دارد. پودر کربنات کلسیم کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف، کشاورزی و حتی پزشکی و سلامت دارد. پودر کربنات کلسیم قزوین به عنوان پرکننده نیز در اکثر مواد مورد استفاده ما در طول روز به کار رفته است. اما کاربرد کربنات کلسیم در صنایع مختلف چیست؟ این پودر چه مشخصات و ویژگی هایی دارد دارد؟

مشخصات اصلی پودر کربنات کلسیم قزوین

مشخصات اصلی پودر کربنات کلسیم قزوین چیست؟

از ویژگی های ظاهری پودر کربنات کلسیم قزوین می توان به سفید بودن و درخشان بودن اشاره کرد. این پودر از ویژگی های درخشندگی، تخلخل پذیری، پر کنندگی و عدم جذب روغن برخوردار است. استفاده از پودر کربنات کلسیم در تولید انواع پلاستیک و لاستیک باعث افزایش اسحکام و مقاومت و افزایش عمر آن ها می شود. پور کربنات کلسیم به دلیل درخشندگی و پرکنندگی در تولید انواع رنگ و رزین و چسب استفاده می شود. استفاده از این پودر علاوه بر کاهش هزینه های تمام شده تولید می تواند در ازایش کیفیت محصولات تولیدی موثر باشد.

خبر مهم
فروشنده کربنات کلسیم زنجان

از دیگر کاربرد های پودر کربنات کلسیم نانو می توان به استفاده در صنعت لعاب، صنعت کاغذسازی و مقوا، صنعت تایر سازی، کف پوش، جوهر چاپ، ساخت پلی پروپیلن و پلیمر، تولید داروهای ضد سرطان و… اشاره کرد. نوع طبیعی این پودر جهت تنظیم میزان ph خاک و کاهش اسیدیته آن نیز کاربرد دارد.

پودر کربنات کلسیم قزوین

پخش کننده پودر کربنات کلسیم ارزان

آروشا پودر به عنوان تولید کننده انواع پودر کربنات از چمله پودر کربنات مصرفی دام و طیور، پودر کربنات صدفی این محصولات را با کیفیت بالا و مش 1500 به فروش می رساند. فروش پودر کربنات کلسیم قزوین به صورت فله ای و بر حسب واحد اندازه گیری تن انجام می شود. این واحد صنعتی با در اختیار داشتن متخصصات باتجربه و تجهیزات مدرن و پیشرفته و هم چنین تکنولوزی روز این محصول را بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان عرضه می کند. کارخانه جات صنعتی در قزوین، مرغداری ها، دامداری ها و کارخانه جات پلیمر و لاستیک در قزوین می توانند از طریق این سایت به خرید آنلاین پودر کربنات کلسیم فله ای بپردازند.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش