نمایندگی انحصاری و مرکز توزیع اخرا دلیجان

ما در گروه صنعتی کارخانجات آروشا به یاری خداوند و استفاده از علم و امکانات روز دنیا به عنوان معتبرترین و بهترین مرکز توزیع اخرا دلیجان شناخته شده ایم. توجه ویژه به کیفیت محصولات مورد عرضه و جلب رضایت مشتریان سبب شده است که نام مجموعه ما در میان رقبای فراوان فعال در این زمینه به عنوان بهترین مرکز تولید انواع پیگمنت های رنگی شناخته شود.

نمایندگی انحصاری و مرکز توزیع اخرا دلیجان

کارخانه رنگ پودری اخرا میکرونیزه

ما در کارخانه آروشا پودر، پودر اخرا میکرونیزه را تولید و به صورت مستقیم به دست مشتریان محترم و صاحبان صنایعی که از آن جهت تولید انواع محصولات به عنوان یک ماده اولیه مهم بهره می گیرند، می رسانیم. مراکز صرفا فروشنده رنگ اخرا قرمز این محصول را از کارخانه خریداری کرده و با احتساب سود مربوط به واسطه گری خود آن را به قیمت بالاتری به مشتریان می فروشند. از این رو همواره توصیه می شود که برای خرید رنگ پودری اخرا میکرونیزه همواره از خدمات مراکز تولید کننده آن استفاده نمایید تا در عین ارائه محصولی با کیفیت مرغوب آن را به قیمت مناسب تری نیز عرضه نمایند.

ما در نمایندگی رنگ اخرایی دلیجان خود تضمین می کنیم که به سبب کیفیت بالا، محصول مورد عرضه ما در برابر نور خورشید و اشعه ماورای بنفش آن و همچنین در مقابل آسیب هایی چون خوردگی و … بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد. جهت خرید پودر اخرا مش 1500 و سایر مش بندی های این محصول کافی است با کادر پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید.

نمایندگی انحصاری و مرکز توزیع اخرا دلیجان

معتبرترین شرکت پیگمنت اخرا

شرکت آروشا پودر به عنوان معتبرترین مرکز توزیع اخرا دلیجان به کمک ماشین آلات پیشرفته و استفاده از علم روز دنیا سعی کرده است درصد خلوص پیگمنت اخرا تولیدی خود را به بالاترین مقدار ممکن برساند. در میان انواع پیگمنت های هم رده با این محصول هیچ کدام قدرت رنگدهی بالای این پیگمنت را دارا نیستند. از طرفی به سبب طبیعی بودن ساختار رنگدانه اخرا، این محصول انواع مضرات مواد شیمیایی با عملکرد مشابه، از جمله سمی بودن، تولید گازهای خطرناک و آسیب به محیط زیست و … را ندارد.

اخرا دلیجان با میزان رنگ دهی مطلوب و بالا سبب شده است صنایع مختلف جهت کاهش هزینه های تولید خود از این پیگمنت در طی پروسه های صنعتی استفاده نمایند. صنایعی از جمله صنعت ساختمان سازی، صنعت تولید سرامیک، صنایع تولید انواع رنگ، لاک و … از جمله صنایع پرمصرف پودر اخرا دلیجان هستند.

 

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش