مجهزترین کارخانه تولید پودر تالک قم

4.8
(21)

ساخت و تولید پودر تالک قم بمنظور بهره وری در زمینه های گوناگونی صورت می پذیرد. محصولات بهداشتی همچون پودر بچه و یا شوینده های صورت و بدن، اغلب از این ماده بی بهره نیستند و سازندگان بدلایل مختلف از آن استفاده می نمایند. این تنها نمونه ای از کاربرد بیشمار پودر تالک می باشد و همین گستردگی موجب شده به تجارت بزرگی مبدل شود که تعداد زیادی از افراد، به فعالیت در این عرصه مشغول شوند. از کارگران در معادن گرفته تا سازندگان مواد معدنی و یا صنعتگران کالاهای متنوعی که در تولیدشان تالک وجود دارد، هر کدام جزیی از بازار تشکیل شده می باشند که از قضا رونق فراوانی هم دارد. با این حساب بدیهی است که سودجویان هم نقشی در این چرخه بر عهده گرفته و گاها خریداران را با مشکلات متعددی مواجه سازند.

خرید پودر تالک با قیمت مناسب

تولید پودر تالک قم

همانطور که می دانید ایران از نظر منابع معدنی در سطح بالایی قرار دارد اما باز هم تولید پودر تالک قم مرغوب و خالص نیازمند دسترسی به معادن ممتاز خواهد بود. بنابراین نمی توان تمامی سازندگان مواد معدنی را، تولید کننده ای معتبر در نظر گرفت. چه بسا کارخانجاتی که کیفیت محصولاتشان به ندرت قابل قبول بوده و غالبا کارایی لازم را ندارند. برای ساخت پودر تالک اصل و خالص، ابتدایی‌ترین عامل دسترسی به معدن عالی و بهره وری از آن می باشد. چراکه برخی معادن درصد خلوص پایینی را شامل بوده و درنتیجه نمی توان از آنها به محصولی درجه یک دست یافت.
تالک از هیدرات منیزیم و سیلیکون تشکیل شده است و بعنوان نرم‌ترین ماده معدنی شناخته می شود. درحقیقت نرم بودن تالک یکی از دلایلی است که تولید کنندگان را به استفاده از آن متمایل ساخته است. البته نباید از نرخ ارزان آن نیز به سادگی عبور کرد، زیرا در موارد بسیاری بکارگیری تالک بخاطر قیمت مناسب آن نیز می باشد. در حالی که مخارج تولید افزایش یافته و صنایعی چون کاغذ سازی جهت تامین مواد اولیه و چوب، می بایست هزینه های فراوانی را متحمل شوند، وجود تالک می تواند تا حد زیادی در صرفه جویی تولید کنندگان موثر باشد.

مرکز اصلی خرید پودر تالک قزوین
>>

بهترین پودر تالک را از کجا بخریم؟

بازار فروش بهترین پودر تالک صنعتی

بازار فروش بهترین پودر تالک صنعتی در سال های اخیر با افزایش مصرف از رونق خوبی برخوردار شده است. این محصولات به صورت پودری با بالاترین درجه کیفیت و مرغوبیت متقاضیان ویژه را از آن خود می نمایند. این محصولات به واسطه داشتن ساختار شیمیایی مخصوص به خود به عنوان بهترین پودر نرم با جذب رطوبت بالا و کمک به کاهش اصطحکاک در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی به کار گرفته می شوند. البته این مورد یکی از مهمترین موارد مصرف پودر تالک صنعتی در ایران می باشد و استفاده های شگفت آوری نیز از این محصول دیده می شود . این محصول علاوه بر صنعت تولید محصولات مراقبتی و آرایشی به عنوان بهترین نرم کننده و پر کننده در صنعت تولید لاستیک، پلاستیک، ایزوگام  و رنگ مورد استفاده واقع می شود که تمامی موارد گفته شده دلیل واضحی برای گستردگی بازار فروش محصولات در ایران می باشد.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

قیمت تالک صنعتی در بازار

قیمت سنگ تالک و پودر های میکرونیزه تولید شده از این محصولات در بازار با حضور واسطه ها بسیار متفاوت اعلام می گردد. به نوعی که می‌ توان گفت قیمت این محصولات در محل تولید و در درب کارخانه ها بسیار مناسب تر می باشد و از ثبات بهتری برخوردار می باشد. در تعیین قیمت تالک صنعتی عوامل بسیار زیادی تاثیرگذار هستند که در این میان می‌ توان به جنس سنگ تالک، نوع بسته بندی، فاصله معدن تا کارخانه، برند بودن محصول و تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در کارخانه ها اشاره کرد.  هر چقدر سنگ های تالک خالص تر و سفید تر باشند، در نهایت پودر های تالک کیفیت بالاتری داشته و قیمت آنها نیز افزایش می‌ یابد.  نوع بسته بندی از دیگر عوامل تاثیر گذار در این میان است که در حال حاضر تولید کنندگان برتر از بسته بندی های متنوعی در این زمینه استفاده می نمایند تا بتوانند به کاهش قیمت تمام شده این محصولات دست یابند.  کرایه حمل سنگ های تالک از معدن تا کارخانه بر روی تعیین قیمت محصولات نهایی تاثیرات خود را ایجاد می‌ نماید.  معروف بودن برند تولیدکننده پودر تالک در بین مشتریان و افزایش میزان خرید و ظرفیت تولید بالا کارخانه برند شده از دیگر عواملی است که می‌ تواند در کاهش قیمت این محصولات تاثیر داشته باشد. در بین شرکت ها و کارخانه های تولیدکننده پودر تالک از ماشین آلات و تجهیزات متنوعی استفاده می گردد که در حال حاضر استفاده از تجهیزات مدرن و به روز در کاهش قیمت تمام شده محصولات تاثیر مثبت دارد.

مرکز فروش پودر تالک دستکش سازی

گروه صنعتی آروشا، نخستین مرکز تولید پودر تالک قم می باشد که تولیدات خود را بطور مستقیم و بدون دخالت واسطه ها به متقاضیان عرضه می دارد. تصور کنید به جای خرید از دلالان و فروشندگانی که پودر تالک غیر اصل و نامرغوب ارایه می دهند، مستقیما نزد کارخانه رفته و مواد مورد نیاز خود را با کیفیتی بی نظیر و خالص تهیه نمایید. بدین ترتیب قادر خواهید بود مایحتاج مصرفی را با قیمت مناسب‌تری خریداری کرده و با اطمینان از اصل بودن تولیدات، آنرا در فرایندهای مختلف بکار برید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 21

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت