اعلام قیمت کربنات کلسیم CaCo3

4.9
(29)

اعلام قیمت کربنات کلسیم CaCo3 در مجموعه کارخانجات آروشا با تنوع مختلف انجام می گردد. کربنات کلسیم CaCo3 به نام های تجاری مختلفی مشهور می باشد. این نام ها عبارتند از :  کربنات کلسیم، سنگ آهک پودری، پودر سنگ آهک خام، کلسیت ، سنگ آهک کلسینه نشده، سنگ آهک پخته نشده، نمک کلسیم اسید کربونیک، آراگونیت، کربنات کلسیم معدنی،  GCC، سنگ آهک پر کننده

کربنات کلسیم CaCo3

کاربرد پودر میکرونیزه کلسیم کربنات

از پودر میکرونیزه کلسیم کربنات در صنایع مختلف به منظور بهبود و افزایش کیفیت محصولات استفاده می شود. این پودر با خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد، برای ایجاد خصوصیات خاص در محصولات استفاده می شود. در صنعت سیم و کابل مش، اضافه کردن پودر کلسیم کربنات به مواد اولیه می تواند استحکام و سختی سیم و کابل را افزایش دهد.
در صنعت لوله‌های پی وی سی، این پودر به عنوان یک ماده پرکننده استفاده می شود تا خواص فیزیکی و مکانیکی لوله‌ها بهبود یابد. همچنین در صنعت گرانول‌های پی وی سی، پودر کلسیم کربنات به عنوان یک ماده پرکننده و تقویت کننده استفاده می شود تا خواص مکانیکی و مقاومت به فشار محصولات افزایش یابد.
در صنایع تولید چرم مصنوعی، پودر کلسیم کربنات به عنوان یک ماده پرکننده استفاده می شود تا استحکام و سختی چرم مصنوعی افزایش یابد. همچنین در صنعت تولید کاغذ، این پودر به عنوان یک ماده پرکننده و تقویت کننده استفاده می شود تا مقاومت کاغذ در برابر پارگی و پاره شدن افزایش یابد.
در صنعت رنگ، پودر کلسیم کربنات به عنوان یک ماده پرکننده و ضدرسوب استفاده می شود تا خواص رنگ ثابتی و مقاومت در برابر فرسایش را بهبود بخشد. در صنعت لاستیک، این پودر به عنوان یک ماده پرکننده و تقویت کننده استفاده می شود تا مقاومت و انعطاف پذیری لاستیک را افزایش دهد.
در صنایع خوراک دام و طیور، پودر کلسیم کربنات به عنوان یک منبع کلسیم استفاده می شود تا نیازهای تغذیه‌ای حیوانات را تأمین کند. در صنعت شیمی ساختمان، این پودر به عنوان یک ماده پرکننده و تقویت کننده استفاده می شود تا خواص مکانیکی و ساختاری محصولات افزایش یابد.
در صنعت تولید کاشی و سرامیک، پودر کلسیم کربنات به عنوان یک ماده پرکننده و تقویت کننده استفاده می شود تا خواص مکانیکی و مقاومت حرارتی محصولات افزایش یابد. در صنعت تولید ایزوگام، این پودر به عنوان یک ماده پرکننده و عایق استفاده می شود تا خواص عایقی و عایق حرارتی محصولات بهبود یابد.
در صنعت تولید چسب و لعاب، پودر کلسیم کربنات به عنوان یک ماده پرکننده و پایدار کننده استفاده می شود تا خواص چسبندگی و مقاومت در برابر آب و حرارت را بهبود بخشد. در این بخش به مقدار عددی سایز ذرات پودر کربنات کلسیم برای برخی صنایع اشاره اجمالی می کنیم.

کارخانه تولید کربنات کلسیم مخصوص زیره کفش و دمپایی سازی
>>

سیم و کابل مش 800 تا 3500
لوله پی وی سی 800تا 1000
گرانول پی وی سی 800 تا 3500
چرم مصنوعی 800تا 1500
کاغذ 1500تا 2500
رنگ 800 تا 3500
لاستیک 800 تا 1000
خوراک دام و طیور 100تا 800
شیمی ساختمان 400 تا 800
کاشی و سرامیک 400تا 1000
ایزوگام 400تا 1500
چسب و لعاب 600تا 3500

عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت کربنات کلسیم

عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت کربنات کلسیم مورد توجه تمامی خریداران این محصولات قرار می‌ گیرد تا بر اساس همین موضوع خریدی خوش قیمت و با کیفیت انجام پذیرد. نوع کربنات کلسیم اولین عامل موثر در تعیین قیمت این محصولات است. همان طور که می‌ دانید در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و تولید دستگاه‌ ها و تجهیزات برتر امکان تولید پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم در مش بندی ها و دانه بندی های متنوع وجود دارد و یکی از مهمترین دلایل کاربرد محصولات در بسیاری از صنایع هم همین موضوع می باشد. در هر صورت می توان گفت کربنات کلسیم که در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد، با محصولی که در صنعت دارویی از آن استفاده می شود از نظر قیمت و کیفیت کامل متفاوت هستند.  اندازه ذرات کربنات کلسیم دومین عامل موثر است. هر چقدر اندازه ذرات این پودر های میکرونیزه ریزتر باشد، فرایند تولید آنها طولانی تر بوده و بر مبنای همین هدف قیمت آنها نیز افزایش می‌ یابد. بسته بندی دیگر عامل موثر در تعیین قیمت این پودر های میکرونیزه است. کربنات کلسیم هم به صورت بسته بندی شده و هم به صورت فله ارائه می گردد که مسلما قیمت این محصولات در صورت بسته بندی بسیار بیشتر از قیمت فله آنها می باشد. نوسانات بازار از جمله نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضا، میزان تولید و فروش این محصولات از دیگر عوامل جانبی تاثیرگذار در اعلام قیمت کربنات کلسیم هستند.

معتبرترین کارخانه تولید کننده کربنات کلسیم در قم

برای مشخص کردن معتبرترین کارخانه تولید کننده پودر کربنات کلسیم در قم برخی از فاکتور ها مد نظر خریداران عمده در بازار های هدف قرار می‌ گیرد. این افراد خریدار معتقد هستند در اولین قدم معتبرترین کارخانه تولید کننده باید بتوانند با تنوع بالایی محصولات خود را ارائه نماید. مورد بعدی در سنجش اعتبار کارخانه های تولید کننده در این میان بهای تمام شده محصولات آنها در بازار می باشد. مسلماً بهترین کارخانه تولید کننده محصولاتی را با بهای تمام شده کمتر ارائه می نماید. به این ترتیب می توان تمایل خریداران به تهیه و خرید این محصولات را ایجاد نماید. در هر صورت می توان گفت در قم مجموعه صنعتی آروشا پودر یکی از بهترین کارخانه های تولید کننده در این میان است که محصولاتی را با تضمین کیفیت ارائه می نماید. جهت اطلاع از آخرین اعلام قیمت کربنات کلسیم با مدیران فروش ما ارتباط برقرار فرمائید.

کارخانه کربنات کلسیم همدان: تأمین کننده اصلی در بازار ایران
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 29

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت