خرید پودر کلسیم کربنات اصفهان با قیمت مناسب و کیفیت برتر

4.9
(50)

پودر کلسیم کربنات اصفهان یکی از محصولاتی است که به عنوان ماده اولیه بسیاری از صنایع شناخته می شود. بنابراین صادرات و فروش آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

قیمت پودر کلسیم کربنات اصفهان

خرید بدون واسطه پودر کلسیم کربنات

پودر کلسیم کربنات اصفهان به عنوان ماده اولیه ای مهم در بسیاری از صنایع شناخته می شود. کربنات کلسیم ماده ای معدنی و سفید رنگ است که باعث کیفیت بخشی به بسیاری از مواد می شود. برای مثال استفاده از پودر کلسیم کربنات در صنعت رنگ سازی می تواند دوام و ماندگاری رنگ را افزایش دهد. به عنوان مورد دیگر می توان کاربرد این پودر در ساخت لوله های عایق را مورد بررسی قرار داد. این پودر با خاصیت آبگریزی و مقاومت در برابر حرارت و اشعه های مضر، باعث کیفیت بخشی به ساخت لوله های عایق خواهد شد. پس پودر کلسیم کربنات، به عنوان ماده ای مهم، مورد نیاز بسیاری از صنایع است.

بنابراین دسترسی سریع و خرید کربنات کلسیم مرغوب یکی از نیازهای صنایع داخلی محسوب می شود. بهترین راه برای پیشرفت تولید ملی و افزایش بهره وری تولید کنندگان داخلی، فروش مستقیم این انواع پودر می باشد. کارخانه آروشا پودر، با شعار حمایت از کار و سرمایه ملی، محصولات با کیفیت خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به صنایع عرضه می کند. از دلایل استقبال گسترده از محصولات این کارخانه می توان به کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه محصولات اشاره کرد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

موارد مصرف کربنات کلسیم در صنعت رنگ و پوشش

کربنات کلسیم به عنوان پوشش دهنده و گسترش دهنده اصلی در تولید رنگ ها و پوشش ها جایگاه تثبیت شده‌ ای دارد، اما به دلیل توانایی زیادی در بهبود عملکرد رنگ های صنعتی به عنوان یک پرکننده کاربردی هم در نظر گرفته می‌ شود؛ انواع پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم و نمونه های اصلاح شده خواص ویژه ای را در پوشش های تزیینی فراهم می نمایند که امکان بهینه سازی در استفاده از دی اکسید تیتانیوم هم مهیا می‌ شود.

پوشش های صنعتی عمدتاً در شرایط محیطی نامطلوبی برای محافظت قابل بهره‌ برداری هستند و باید کمتر از غلظت حجمی رنگدانه یا محتوای پرکننده نسبت به رنگ های امولسیونی فرموله شوند، با این حال انتخاب پر کننده متناسب به دلیل تاثیرگذاری در ویسکوزیته و دوام و درخشش این محصولات از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

کربنات کلسیم علاوه بر کاربرد های ویژه در تولید انواع رنگ و پوشش های صنعتی، یک جزء مناسب در روکش های رویه هم می باشد، این تولیدات در حفظ براقیت مورد بهره برداری قرار گرفته اند و برای تنظیم سطح براقیت در تولید پوشش های پودری هم به کار گرفته می‌ شوند، کاربردهای متنوع انواع پرکننده ها طیف وسیعی از این از ویژگی های مطلوب را طلب می‌ کند و کربنات کلسیمی که به صورت تخصصی تولید می گردد در حال حاضر بهترین گزینه برای پاسخگویی به نیاز متقاضیان می باشد.

فروشنده سفیدترین کربنات کلسیم

علاوه بر مسئله تولید و فروش پودر کلسیم کربنات اصفهان مسئله کیفیت آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بسیاری از تولید کنندگان داخلی پودر کربنات کلسیم، به دلیل عدم تجربه کافی و نداشتن تجهیزاتی پیشرفته، قادر به تولید پودرهای با کیفیت در مش های متفاوت نیستند. کارخانه آروشا پودر، به عنوان یکی از تولید کنندگان کربنات درجه یک از سفید ترین سنگ های کربنات کلسیم برای تولید محصولات خود استفاده می کند. به علاوه این کارخانه به دستگاه های پیشرفته ای مجهز است. تجربه بالا، در کنار تجهیزاتی مناسب سبب شده تا بهترین پودر کربنات کلسیم در این کارخانه تولید شده و به فروش برسد.

شرکت تولید سفیدترین کلسیم کربنات اصفهان

از نشانه های ظاهری کیفیت پودر کلسیم کربنات اصفهان می توان به رنگ سفید آن اشاره کرد. کارخانه آروشا پودر، برای تولید محصولات خود از مرغوب ترین سنگ های موجود در بازار استفاده کرده و پس از سنجش کیفیت آنها را در اختیار خط تولید قرار می دهد. تیم تولیدی این کارخانه با استفاده از فرمولاسیونی پیشرفته و تجهیزاتی مدرن، بهترین انواع پودر کلسیم کربنات را تولید می کند. از طرفی این کارخانه به فروش عمده و مستقیم محصولات مشغول است تا محصولات با قیمتی عادلانه به دست صنایع برسند. بنابراین از این کارخانه به عنوان یک مرکز فروش کربنات ممتاز نیز شناخته می شود.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت