قیمت پودر کربنات کلسیم شیراز

4.9
(50)

پودر کربنات کلسیم شیراز در صنایع مختلف کاربردهای متفاوت دارد از این رو خرید و فروش این محصول امروزه در بازار از رونق خوبی برخوردار است. قیمت پودر کربنات کلسیم در شیراز به عوامل مختلف از جمله کیفیت آن، نوع بسته بندی، نحوه فروش و کاربرد این محصول معدنی وابسته می باشد. لازم به ذکر است که قیمت پودر کربنات کلسیم به فاصله انتقال آن از گروه صنعتی کارخانجات آروشا پودر تا مقصد مورد نظر در شیراز نیز وابسته می باشد.

قیمت پودر کربنات کلسیم شیراز

مناسب ترین قیمت پودر کربنات کلسیم شیراز

یکی از مواد معدنی که حدود 4% از پوسته زمین را تشکیل می دهد پودر کربنات کلسیم می باشد. این ماده معدنی در اکثر کشورها به وفور یافت می شود. امکان استخراج پودر کربنات کلسیم شیراز و تولید آن در آزمایشگاه ها وجود دارد. پودر کربنات کلسیم در زمان های گذشته تنها در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گرفت. در صورتی که امروزه با پیشرفت تکنولوژی این ماده معدنی در صنایع شیمیایی و استخراج نفت کاربرد دارد. این ماده معدنی در کشور عزیز ما ایران نیز به مقدار زیادی وجود دارد. یکی از کارخانه های تولید کننده این ماده معدنی ارزشمند و پرکاربرد در ایران مجموعه آروشا پودر می باشد. شما می توانید این ماده معدنی را از شرکت آروشا پودر که فروشنده کربنات درجه یک است با قیمت مناسب و به صورت مستقیم خریداری نمایید.

فروش کربنات کلسیم کامپاند
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

پودر کربنات کلسیم پوشش‌دار

همان طور که اشاره شد یکی از پرمصرف‌ترین ترکیبات معدنی که بشر آن را می‌ شناسد، کربنات کلسیم می‌ باشد؛ این ترکیبات به صورت طبیعی خاصیت آب دوست بودن را دارند که برای برخی از صنایع و مصارف صنعتی مشکلاتی را ایجاد می‌ نماید، در راستای همین امر تولید کنندگان برتر برای آبگریز کردن مولکول‌ های کربنات کلسیم از فرایند پوشش‌ دار کردن این ترکیبات به وسیله اسید های چرب استفاده کردند و در واقع لایه نازکی از اسید های مخصوص را برای پوشش دادن این ترکیبات انتخاب نمودند، با این فعالیت و فراهم آمدن ویژگی آبگریز بودن کربنات کلسیم پوشش‌ دار باعث شده است که به راحتی این ترکیبات در صنایع مختلف به بهره‌ برداری برسند و با همین ویژگی یک ماده مفید برای صنعت پلیمر محسوب می‌ گردند.

دیگر فواید و خواص کربنات کلسیم پوشش‌ دار شده شامل کاهش تجمع ذرات و پر کردن حداکثری فضا های خالی و همچنین کاهش چشمگیر جذب روغن می‌ باشد؛  این ترکیبات با انجام همان فعالیت پوشش‌ دار شدن عملکرد مطلوبی را برای صنعتگران فراهم می‌ آورند؛ کربنات کلسیم پوشش داده شده پایه معدنی دارد و ترکیب این تولیدات با مواد پلیمری و پلاستیکی می‌ تواند در فرایند جذب آنها به طبیعت تاثیر داشته باشد، پس تولید کنندگان انواع پلاستیک و مواد پلیمری بدون هیچ گونه دغدغه‌ ای می‌ توانند جای این پر کننده‌ ها را در خطوط تولیدی خود باز کنند.

فروش مستقیم پودر کربنات کلسیم کریستال

پودر کربنات کلسیم امروزه به عنوان یکی از ارزان ترین و مناسب ترین مواد پرکننده صنعتی شناخته شده است. با استفاده از آن به جای دیگر مواد می توان در صنعت رنگ هزینه ها را تا حد زیادی کاهش داد. از مهمترین مزایای این پودر صنعتی می توان به مقاومت نسبتا بالای آن در برابر شرایط جوی و سایش اشاره کرد.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا که مرکز توزیع کربنات مرغوب است در سال های اخیر اقدام به فروش پودر کربنات کلسیم سفید به صورت مستقیم و با قیمت مناسب نموده است. شما می توانید مرغوب ترین پودر کربنات کلسیم را از این شرکت خریداری نمایید. در کارخانه کربنات کلسیم اصل آروشا به طور معمول برای تولید این پودر معدنی از اسید استئاریک مرغوب استفاده شده است.

البته نمی‌ توان از این موضوع غافل شد که شرکت آروشا پودر با در نظر گرفتن استاندارد های تصویب شده در هر حوزه تولیدی محصولاتی متنوع ارائه می‌ نماید و در واقع همین انعطاف پذیری بالا در خطوط تولیدی انواع کربنات کلسیم باعث محبوبیت این واحد تولیدی در بین مصرف کنندگان شده است.

تولید کنندگان بهترین کربنات کلسیم سفید

مهمترین اصل برای خرید پودر کربنات کلسیم درجه یک و مرغوب در ایران شناخت کارخانجات تولید کننده پودر کربنات کلسیم صنعتی می باشد. کارخانه آروشا پودر به عنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان کربنات کلسیم شیراز شناخته می شود. این گروه صنعتی به صورت معدنی و آزمایشگاهی اقدام به تولید این ماده معدنی نموده است. مجموعه آروشا پودر در روش آزمایشگاهی توسط شیمیدانان آزمایشات متوالی را انجام داده و با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات اقدام به تولید کربنات کلسیم سفید و خالص نموده است. قیمت فروش پودر کربنات کلسیم سفید را با برقراری تماس با واحد فروش کارخانه می توانید استعلام نمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت