مشاوره در انتخاب و خرید بهترین پودر جوشقان برای کاربردهای مختلف

4.9
(40)

قیمت پودر سنگ جوشقان همانند دیگر فرآورده های معدنی به واسطه دسترسی تولیدکنندگان برتر در ایران به معادن و ذخایر غنی و با درجه خلوص بالا بسیار مناسب اعلام می گردد؛ البته قیمت های متنوع و گاهاً قیمت های ارزان تر یا مبالغ بالاتری برای فروش محصولات هم در بازار دیده می شود.

قیمت پودر جوشقان

پودر سنگ جوشقان قم

پودر سنگ جوشقان قم یکی از بهترین تولیدات مجموعه صنعتی آروشا پودر است که با هدف تامین نیاز صنعتگران در بازار های هدف به صورت عمده ارائه می گردد، این تولیدات از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند و باعث چسبندگی فوق العاده بالا به سطوح مختلف و همچنین مقاومت ویژه در برابر انواع عوامل جوی می باشند و به راحتی می توانند در ساختمان های مسکونی و تجاری به عنوان نوعی مصالح ساختمانی به کار گرفته شوند.

این ترکیبات به صورت مستقیم یا به صورت غیر مستقیم و ترکیب با دیگر مصالح ساختمانی در حال حاضر به بهره‌برداری می ‌رسند؛ رنگ سفید و شفاف پودر سنگ جوشقان یکی از شاخص‌ های اقتصادی این تولیدات است که توجه بسیار زیادی به آن می شود. پودر سنگ سفید مخصوص نماشسته در شرکت آروشاپودر برای نخستین بار به تولید انبوه و صادراتی رسیده است.

مرکز پخش پودر سنگ جوشقان 5 ستاره
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

قیمت پودر سنگ جوشقان قم

همان طور که قبل تر اشاره کردیم دلایل بسیار زیادی وجود دارد که تفاوت قیمت این محصولات برای خریداران قابل درک باشد؛ در حال حاضر مراکزی هستند که این تولیدات را با حداقل قیمت ارائه می نمایند و از آن طرف نیز فروشندگان هستند که قیمت‌ های بسیار بالایی برای فروش محصولات اعلام می کنند، قیمت بالا یا قیمت پایین محصولات در زمان خرید نباید ملاک اصلی خریداران باشد.

در این شرایط مراجعه به معتبرترین مرکز تولید کننده و عرضه کننده شرط اصلی برای دسترسی به بهترین محصولات می باشد چون ممکن است برخی از فروشندگان به صورت واسطه فعالیت نمایند و در این شرایط محصولات آنها از کیفیت خوبی برخوردار است، ولی به دلیل همین واسطه بودن قیمت تولیدات بسیار بالاتر از قیمت کارخانه اعلام می‌ شود و در شرایط برعکس ممکن است برخی از فروشندگان با هدف دریافت سود بیشتر محصولات بی کیفیت را به جای پودر سنگ های با کیفیت به مشتریان معرفی نمایند و در این شرایط قیمت های بسیار پایین‌ تر از کارخانه ها اعلام می کنند، در هیچ کدام از این فرایند ها خرید به نفع متقاضیان و خریداران اصلی نخواهد بود.

کارخانه پودر سنگ جوشقان

کارخانه پودر سنگ جوشقان آروشا یک واحد تولیدی است که در شهر جوشقان واقع شده است. این کارخانه به تولید و فرآوری پودر سنگ معدنی متمایز از سنگ های طبیعی می‌پردازد. با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و تیم ماهر، این کارخانه با بهره‌گیری از مواد اولیه با کیفیت بالا و رعایت استانداردهای بین‌المللی، پودر سنگ با کیفیت برتری را تولید می‌کند. محصولات این کارخانه در صنایع مختلفی مانند ساختمانی، صنایع شیمیایی و کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرند. هدف اصلی کارخانه پودر سنگ جوشقان، ارائه محصولات با کیفیت بالا و رضایتمندی مشتریان است.
کارخانه پودر سنگ جوشقان با نام تجاری آروشا پودر دارای قرارداد های تضمینی با معدن کاران در منطقه جوشقان می باشد و این واحد تولید کننده با تحقیق بسیار زیاد و با استفاده از دانش های روز دنیا از مناطق ویژه این معادن بهره برداری سنگ های معدنی را انجام داده و بهترین تولیدات را به صورت بسته بندی و فله ای ارائه می نماید؛ پودر سنگ تولید شده در مجموعه آروشا پودر از دانه بندی و مش بندی متفاوت و متناسب با نیاز تمامی صنعتگران برخوردار می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت