آشنایی با محصول پودر تالک اوریفلیم و برتری‌های آن

4.8
(50)

قیمت پودر تالک اوریفلیم به مشخصات فنی این محصولات وابسته می ‌باشد؛ این ترکیبات معمولاً در تولید اسپری ها و خشک کننده های بدن کاربرد زیادی دارند و به عنوان تاثیرگذارترین فراورده معدنی به مصرف می ‌رسند.

قیمت پودر تالک اوریفلیم

خرید و فروش پودر تالک

خرید و فروش عمده پودر تالک در سال‌ های اخیر به خوبی نشان دهنده این موضوع است که این ترکیبات در بسیاری از صنایع به بهره‌ برداری می‌ رسند؛ پودر تالک به عنوان نرم ترین فراورده معدنی با قیمت های حداقل نقش پرکننده عالی را در صنایع برعهده می ‌گیرد و معمولاً برای اهدافی همچون سفیدی بخشیدن به محصولات نهایی، افزایش قدرت جذب آب در آن ها و افزایش مقاومت این تولیدات بهره برداری می گردد، شایان ذکر است که خرید و فروش پودر تالک توسط صنعتگران وابسته به صورت عمده بیشتر قابل توجه می باشد.

نوع بسته بندی پودر تالک افغان

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 800-1200 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

پودر تالک بهداشتی

پودر تالک بهداشتی با مشخصاتی همچون اندازه ذرات فوق ریز به عنوان یک پایه پودری در محصولات آرایشی و بهداشتی به مصرف می ‌رسند، این ترکیبات با داشتن همین ویژگی ریز بودن اندازه ذرات به راحتی به پوست بدن انسان می چسبند و از آن طرف به راحتی قابل شستشو می باشند.

نرمی تالک بر روی پوست انسان ایجاد ساییدگی نمی کند و به راحتی می تواند عرق و روغن روی پوست را در خود جذب نماید، از دیگر ویژگی ها و دلایل بهره برداری از پودر تالک در صنعت آرایشی و بهداشتی می توان به جذب رطوبت اشاره کرد، این ترکیبات به عنوان روان کننده در تولید محصولات ضد تعریق هم به بهره‌ برداری می ‌رسند.

خرید عمده پودر تالک

یکی از مهمترین دلایل خرید عمده پودر تالک خاصیت رطوبت گیری این ترکیبات است که برای بکارگیری در صنایع متفاوت، آنها را مناسب ساخته است؛ همان طور که قبلا اشاره کردیم این تولیدات با این ویژگی منحصر به فرد در صنعت تولید محصولات مراقبت از پوست و محصولات بهداشتی و آرایشی بیشترین کاربرد را دارند و از آنجایی که کارخانه های تولیدکننده این لوازم به مواد اولیه در حجم های بالا نیاز دارند خرید عمده پودر تالک همیشه احساس می‌ گردد.

نکته قابل توجه در این بخش از محتوا خرید عمده پودر تالک از معتبرترین شرکت های عرضه کننده می باشد چون کوچکترین ناخالصی در این پودر های معدنی می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای واحد های تولیدی ایجاد نماید؛ برای جلوگیری از چنین مشکلاتی شما مشتریان گرامی می توانید شرکت اروشا پودر را به عنوان معتبرترین مرکز خرید انتخاب نمایید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.8 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت