تازه‌ترین اخبار قیمت هر تن آهک هیدراته را از دست ندهید!

4.9
(50)

قیمت هر تن آهک هیدراته بر مبنای طیف کاربری این محصولات در صنایع مشخص می گردد؛ در حال حاضر این تولیدات برای استفاده در بسیاری از فرآیند های تولیدی گزینه ایده آلی هستند و قیمت مناسب آنها می‌ تواند رضایتمندی متقاضیان بی‌ شماری را به ارمغان آورد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت هر تن آهک هیدراته

فروش آهک شکفته

فروش آهک شکفته که نام دیگری برای آهک هیدراته می باشد و در بسیاری از صنایع به عنوان بهترین ترکیب تاثیرگذار به بهره‌ برداری می‌ رسد، توسط توزیع کنندگان صورت می پذیرد، شرکت ها و کارخانه های مختلفی هم به عنوان تولید کننده این محصولات در حال فعالیت هستند.

آهک هیدراته که در اثر شکفته شدن آهک زنده پودری تولید شده است به عنوان بهترین ترکیب تاثیر گذار در شفته کاری، تصفیه آب، تغذیه دام و طیور به بهره‌ برداری می‌ رسد، این ترکیبات همچنین برای تولید شیر آهک که برای مصارف گوناگون در صنایع غذایی هم به مصرف می رسند، تاثیرات مثبتی دارد.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

خرید آهک زنده

خرید آهک زنده توسط صنعتگران در صنایع ذوب فلزات و در صنایع ریخته گری فولاد انجام می پذیرد، این تولیدات به عنوان بهترین ترکیب با هدف خالص سازی فولاد و فلزات تولید شده به مصرف می رسند؛ این ترکیبات همچنین توسط فعالان در صنعت تولید سیمان خریداری شده و با هدف افزایش چسبندگی و استحکام سیمان های تولید شده به بهره‌ برداری می‌ رسند.

در حال حاضر آهک زنده پودری به عنوان ارزان قیمت ترین ترکیب برای کاستیک زدایی در صنعت کاغذ سازی هم استفاده می شود و کاهش تاثیر مخرب کاستیک سودا را به وضوح به نمایش می گذارد، این ترکیبات به منظور سولفور زدایی گاز های سمی از دودکش کارخانه های مختلف هم کاربرد هایی دارند، آهک زنده پودری برای تولید انواع قند و شکر و تصفیه چغندر قند های مورد استفاده در این صنعت نیز به بهره برداری می رسند.

قیمت آهک قم

کارخانه آروشا پودر به عنوان بزرگترین تولید کننده آهک به دلیل کیفیت بالا و تنوع محصولات شناخته شده و معروف می باشد، در این مجموعه تولید کننده قیمت آهک بر اساس کیفیت این محصولات و نوع دانه بندی و مش بندی آنها مشخص می گردد؛ با توجه به نوسانات قیمت لطفاً خریداران برای آگاهی از قیمت هر یک از این محصولات با مشاورین اروشا پودر تماس برقرار نمایید.

شایان ذکر است که بدانید پودر سنگ آهک با در نظر گرفتن ویژگی ها و موارد مصرفی که دارد قیمت گذاری شده و در نهایت مصرف کنندگان می‌ توانند این تولیدات را با قیمت های متفاوتی در اختیار بگیرند، ولی در هر صورت شرکت آروشا پودر قیمت این محصولات را به صورت حداقل برای تمامی صنعتگران در نظر می‌ گیرد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت