قیمت مرغوب ترین پودر مل سفید مش ۶۰۰

تعداد کارخانجاتی که در کشور پودر مل سفید تولید می کنند بسیار است. به خصوص این اواخر که با افزایش میزان مصرف این ماده در صنعتهای مختلف، تولید کنندگان بیشتری به جمع دیگر سازندگان پیوسته اند. با این حال بدلیل عرضه محصولات بی کیفیت و بهمراه ناخالصی زیاد، متقاضیان با کمی تردید خرید خود را انجام می دهند. بهر حال در این مواقع بهترین روش تهیه مواد اولیه، مراجعه به شرکتهای با سابقه است که با کمی تحقیق می توان نتایج خوبی حاصل کرد.

تصویر پودر مل سفید و کاربرد

تولید پودر مل

پودر مل که در زبان انگلیسی marble dust (بمفهوم پودر مرمر) خوانده می شود پودری سفید رنگ مایل به کرم می باشد که درنتیجه سنگ کوبی کلسیم کربنات بدست می آید. کربنات کلسیم بصورت طبیعی در پوسته زمین فراوان است و در مناطق مختلفی از جمله: دریاها، اقیانوسها و غارها بصورت کانی معدنی یافت می شود. سنگ های کلسیم از معادنی استخراج می گردند که از قبل درصد خلوص کلسیم آنها مشخص شده باشد. در برخی مناطق کلسیم موجود درصد خالصی پایینی دارد و در بعضی دیگر کاملا برعکس، درصد خلوص بالای سنگ کلسیم دیده می شود.

بدین ترتیب هرچه کلسیم استخراج شده خالص تر باشد، کیفیت محصولات ساخته شده بیشتر خواهد شد. بهمین جهت مصرف پودر مل سفید با خالصی متفاوت، در حوزه های بخصوصی قابل استفاده می باشد. بعنوان نمونه جهت تولید خوراک دام می بایست پودر کلسیم خالص بوده و درصد ناخالصی آن حداقل تعیین شده باشد. در ایران کمیسیون فنی استاندارد تغذیه و کشاورزی حداقل و حداکثر این مشخصه ها را تعیین می نماید.

کاربردهای پودر مل سفید

کاربرد های پودر مل سفید بسیار گسترده و متنوع است. بعنوان مثال در رنگسازی نقش پرکننده را داشته و موجب کاهش مخارج تولید خواهد شد. کاربرد دیگر caco3 در صنعت کاشی سازی است که بعنوان لعاب مورد بهره وری قرار می گیرد. بدین صورت مقاومت تولیدات را نیز بهبود می بخشد. یکی از کاربردهای دیگری که باید به آن اشاره کرد، صنایع دام پروری است که جهت مصرف در تغذیه دام و طیور و آبزیان بکار برده می شود. در کاغذ سازی نیز اهمیت زیادی داشته و نقش پرکننده و صاف کننده کاغذ را برعهده دارد. از طرف دیگر مانع مصرف چوب بیشتر شده و در نتیجه هم هزینه ها را کاهش می دهد و هم در حفظ و نگهداری محیط زیست موثر خواهد بود.

تصویر کارخانه تولید پودر مل

پودر مل با مش ۶۰۰

در زمینه ساخت کابل و سیم هم پودر مل سفید بسیار کارامد بوده و بمنظور پوشش و عایق سیم بکار برده می شود. بدین ترتیب کیفیت تولید بهبود پیدا کرده و از سوی دیگر موجب کاهش هزینه ها نیز می گردد. البته برای بکار گیری در این حوزه، پودر مل با مش 600 به بالا نیاز است تا کیفیت دلخواه حاصل شود. کارخانجات صنعتی آروشا مرغوب ترین پودر مل را با قیمت مناسب ارائه داده است و متقاضیان می توانند با مراجعه و یا تماس با مشاوران، قیمت دقیق انواع محصولات را دریافت نمایند.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش