قیمت فروش هر کیلو پیگمنت پودر سبز

4.7
(67)

از پیگمنت پودر سبز برای ترکیب شدن با محلول های رزینی و روغنی به منظور رنگ دهی نمای ساختمان، بتن و سنگ مصنوعی استفاده می شود. لازم به ذکر است که این پودرها بواسطه بهترین نوع مواد اولیه با ثبات رنگی بسیار بالا تولید می‌شوند. با استفاده از پودر سبز می‌توان اقدام به تولید رنگ‌های گواش، روغنی، خمیری، جوهری و انواع دیگر رنگها را در غلظت‌های متفاوت تولید کرد. توصیه می شود برای جلوگیری از ورود ذرات ریز به دستگاه تنفسی، هنگام استفاده از پودر سبز از ماسک استفاده کنید.

قیمت فروش هر کیلو پیگمنت پودر سبز

کارخانه تولید پیگمنت پودر سبز

به طور معمول از پودر سبز به منظور خش گیری سنگ های قیمتی استفاده می گردد که این پودر های ساینده دارای در مش ۶۰ الی ۲۰۰۰ تولید می شوند. علاوه بر آن روش استفاده از این نوع پودر ها کمی متفاوت است اما میتوانید آن را با یک محلول مانند آب ترکیب کرده و به وسیله ی تفنگ الکترواستاتیک به طور مستقیم آن بر روی سطح مورد نظر بپاشید.

تولیدکننده پودر زرد میکرونیزه
>>

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

پودر سبز ۵۰ گرمی تا ۱ کیلوگرمی با کیفیتی بینظیر و جلای فوق العاده برای پرداخت و پولیش نهایی سنگ های قیمتی مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که پودر سبز یکی از تجهیزات جانبی دستگاه های گوهر تراشی می باشد. توجه داشته باشید که سنگ هایی از جمله آماتیس یا فیروزه در مجاورت با پودر سبز تغییر رنگ میدهند بدین منظور در پرداخت نهایی توصیه می شود از پودر سفید استفاده کنید.

پودر رنگی سبز

قیمت فروش هر کیلو پودر سبز

شرکت آروشا این محصول صنعتی را با قیمت بسیار مقرون به صرفه و در طیف گسترده ای ارائه می دهد. بدین ترتیب می توان گفت آروشا در خدمت بازار جهانی می باشد. موفقیت شرکت آروشا بر اساس درک خواسته های مشتریان و ماهیت محصولات و بازاریابی می باشد. علاوه بر آن شرکت آروشا همیشه نسبت به زمان تحویل هر سفارش حساس بوده و پودر سبز مورد نیاز شما را به وزن و کیفت دلخواه شما به دستتان می رساند. آروشا انواع پودرجلا (پرداخت) سبز و سفید را با کیفیت های مختلف و وزن دلخواه جهت براق نمودن سنگ و زیور آلات گرانبها ارائه میکند. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت هر کیلو پیگمنت سبز، با کارشناسان فروش شرکت آروشا تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 67

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت