قیمت تمام شده مل پاشی روی گلخانه

4.7
(30)

قیمت تمام شده فرایند مل پاشی روی گلخانه در مقایسه با دیگر روش ها، با هدف جلوگیری از ایجاد اختلاف دمای بیرون و دمای گلخانه به نوعی است که در حال حاضر تمایل فعالان در حرفه های تولید محصولات گلخانه‌ ای به استفاده از پودر مل بسیار زیاد می باشد. چرا که پودر مول با قیمت های رقابتی در ایران به کمک کوبش سنگهای کربنات کلسیم تولید می گردد.

قیمت تمام شده مل پاشی روی گلخانه

مرکز فروش سفیدترین پودر مل

معتبرترین مرکز فروش سفیدترین پودر مل در ایران با نام تجاری آروشا از اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشد و این ترکیبات معدنی را در بالاترین کیفیت و در دانه بندی های بسیار ریز در اختیار تمامی خریداران قرار می دهد. سفیدترین پودر مل در واقع یک ترکیب حاصل از کوبش سنگهای معدنی کربنات کلسیم است که در حال حاضر به عنوان بهترین نوع روکش برای محافظت از گلخانه ها مورد استفاده واقع می شود. این ترکیب دارای خواص و ویژگی های منحصر به فرد است و در واقع به لطف ساختار نوری خاصی که دارد باعث کور شدن حس بینایی حشراتی مانند شته ‌ها و مگس های سفید در گلخانه ها می شود و این پارامتر به صورت مستقیم از ابتلا گل و گیاهان گلخانه به بیماری ‌های قارچی و ویروسی جلوگیری می ‌نماید و از این طریق بازدهی بیشتری در تولیدات گلخانه مشاهده می شود.

استفاده هوشمندانه از کربنات کلسیم در فرمولاسیون رنگ‌های صنعتی
>>

آنالیز شیمیایی پودر مل

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

صادرات پودر مل سفید

تولید پودر سفید مل در ایران با قیمت ها و هزینه‌ های بسیار پایینی در حال انجام می باشد و به واسطه همین امر این ترکیب برای اشباع بازارهای داخلی و همچنین برای صادرات به دیگر کشورها در حجم های بالایی معرفی می گردد. شایان ذکر است که صادرات پودر مل سفید به کشور های مختلفی انجام می پذیرد چرا که این ترکیب در صنعت ساخت و ساز، صنعت کشاورزی بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می ‌دهد و به عنوان بهترین ماده اولیه مورد استفاده قرار می گیرد. پودر مل سفید همان ترکیب مشتق شده از کوبش سنگ های معدنی کربنات کلسیم است که به واقع با هدف دستیابی به پوشش بیشتر، مقاومت مناسب در برابر نور خورشید و پخش یکنواخت محلول در صنعت ساخت و ساز و صنعت کشاورزی از این ترکیبات استفاده می شود.

قیمت تمام شده مل پاشی روی گلخانه

همان طور که اشاره شد قیمت تمام شده روش مل پاشی روی گلخانه بسیار پایین  ‌تر از دیگر روش ها برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید بر روی گلخانه ها و جلوگیری از ایجاد اختلاف دمایی در بیرون و درون محیط گلخانه ای می باشد و در حال حاضر به عنوان رایج ترین روش در این زمینه از این ترکیبات معدنی استفاده می ‌گردد. پودر مل به دلایل خاصی در صنعت گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد. به نوعی که یکی از مهمترین دلایل استفاده از این محصولات، ایجاد سایه یکنواخت توسط این ترکیبات بر روی گلخانه ها می باشد. پودر های مل به واسطه داشتن خاصیت پوشش دهی حرارتی از ایجاد سرمای زیاد در شب جلوگیری کرده و باعث کاهش هزینه های گرمایشی در فصل های سرد سال می شود. این ترکیب همچنین نور خورشید را قادر می سازد که نور موثرتری در گلخانه وارد نماید و باعث افزایش کارایی و کیفیت محصولات گلخانه ای می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 30

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت