قیمت باریت کریستال را بشناسید: راهنمای کامل برای خرید هوشمندانه

4.9
(50)

قیمت باریت کریستال به واسطه درجه خلوص بالای این تولیدات نسبت به دیگر کانی های باریت بالاتر اعلام می گردد و راندمان مصرف این محصولات بیشتر خواهد بود؛ پودر های میکرونیزه باریت در صنایع خاصی به مصرف می رسند که برای بهره‌ برداری از آنها درجه خلوص بالا و رنگ سفید قابل توجه می باشد.

قیمت باریت کریستال

 پودر باریت کریستال

پودر باریت کریستال ماده تشکیل شده از سولفات باریم می باشد، این تولیدات بیشتر به صورت سفید و بی رنگ در طبیعت مشاهده می گردند و منبع اصلی عنصر باریم هستند و در گروه سولفات ها نیز دسته بندی می گردند؛ باریت از طریق فرایند های رسوب گذاری در طبیعت به وجود می آید و فرایند های نظیر بیولوژی، هیدروترمال و تبخیر رسوب گذاری جزو مهمترین فرایند ها برای تشکیل آنها به حساب می آید.

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

مشخصات و ویژگی های پودر باریت

باریت با وزن مولکولی و چگالی بالا شناخته شده است، این ترکیبات در مقابل اسید ها هیچ گونه واکنشی ندارند و از نظر خنثی بودن شیمیایی هم در بسیاری از صنایع به مصرف می رسند؛ خاصیت پرکنندگی بالای این ترکیبات نیز آنها را به یک پر کننده موثر در صنایع تبدیل کرده است و در حال حاضر در دسته بندی مواد معدنی، شیمی ساختمان، صنعت نفت و گاز و پتروشیمی قرار می گیرند.

کاربرد پودر باریت کریستال

پودر باریت کریستال که در مجموعه صنعتی آروشا پودر تولید و بسته بندی می گردد، جزو مواد اولیه پر کاربرد در صنایع کوچک و بزرگ است و در بسیاری از موارد هم نقش ماده اولیه پایه را برعهده می‌ گیرد؛ حدود ۵ درصد از کل باریت تولید شده در آروشا پودر در صنعت شیشه سازی به مصرف می‌ رسد، این تولیدات حکم یک همگن ساز مواد مذاب را در این فرایند های تولیدی بر عهده گرفته و نتایج مثبت آن ها در جلوگیری از خوردگی شیشه و درخشندگی بیشتر شیشه های تولید شده دیده می ‌شود.

باریت به عنوان پرکننده در صنعت رنگ و پوشش های صنعتی هم به بهره ‌برداری می ‌رسد و ترکیب آنها با دیگر مواد اولیه نظیر سولفید ها باعث افزایش کیفیت رنگ های تولید شده و افزایش پوشش دهی آن ها می شود.

پودر باریت در رادیولوژی هم باعث بالا رفتن کنتراست تصویر می شود و عکس های گرفته شده با کیفیت بالاتر در اختیار خواهند بود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت