فروش پودر کلسیم کربنات مش 1000

کربنات کلسیم در طبیعت به صورت سنگ ها رسوبی در سایز های بسیار بزرگ یافت می شود. همانطور که اطلاع دارید، این سنگ ها در این ابعاد قابل استفاده در صنایع نیستند. به همین دلیل کارخانجات تولید کربنات کلسیم با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، کربنات کلسیم را به اندازه های کوچکتر تبدیل می کنند. برای خرید پودر کلسیم کربنات مش 1000 تا پایان مطلب همراه ما باشید.

فروش پودر کلسیم کربنات مش 1000

قیمت انواع پودر کربنات کلسیم

همان طور که مستحضر هستید یکی از مهمترین مواردی که در خرید و فروش پودر کربنات کلسیم همانند دیگر محصولات تاثیراتی دارد، قیمت این پودر های میکرونیزه می باشد.  قیمت مواد اولیه جزو مهمترین فاکتور های خرید برای کارخانه‌ های تولیدکننده محصولات مختلف به شمار می‌ رود. اما قیمت تنها فاکتور موثر در خرید این مجموعه های تولید کننده نمی باشد چرا که کیفیت محصول می تواند در کیفیت تولیدات نهایی نقش بسزایی داشته باشد. کیفیت محصول دیگر عامل مهمی است که در هنگام خرید پودر های میکرونیزه همچون کربنات کلسیم مورد بررسی قرار می‌ گیرد و در نهایت بر اساس همین کیفیت، قیمت نهایی محصولات بررسی و اعلام می گردد. درجه خلوص بالای پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم عاملی است که هم در کیفیت و هم در قیمت محصولات تاثیر دارد و هر چقدر درصد خلوص این کربنات ها بیشتر باشد مسلماً کیفیت و قیمت آنها بیشتر خواهد بود. میزان سفیدی و روشنایی پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم نیز از دیگر شاخصه‌ های قابل توجه در این میان می باشد و هر چه سفیدی و روشنایی پودر های میکرونیزه بیشتر باشد، با کیفیت تر بوده و با قیمت های بالاتری ارائه می گردند. همگن بودن پودر های کربنات کلسیم نیز در این میان اهمیت زیادی دارد چرا که هر چقدر پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم یکنواخت تر باشند، تاثیرات بهتری را در خطوط تولیدی ایجاد می نمایند.

توزیع کننده پودر کربنات کلسیم

فروش و پخش پودر کربنات کلسیم اغلب به وسیله واحد های توزیع کننده پودر های معدنی انجام می پذیرد. اما خرید از توزیع کنندگان این محصولات ریسک هایی را برای متقاضیان و مصرف کنندگان ایجاد می نماید چرا که برخی از توزیع‌ کنندگان نسبت به فروش محصولات تقلبی اقدام می نمایند. همچنین قیمت خرید پودر کربنات کلسیم از توزیع‌ کنندگان نسبت به تولید کنندگان به دلیل وجود واسطه ها بالاتر می باشد. در این میان تضمینی برای اصالت کالا هم وجود ندارد. همچنین امکان سفارش کربنات کلسیم با ویژگی های مدنظر متقاضیان در زمان خرید از توزیع‌ کنندگان بسیار دشوار می باشد و می توان گفت خرید از این واحد ها نسبتاً زمان برتر می باشد. در راستای همین امر خرید پودر کربنات کلسیم از واحد های تولیدکننده نسبت به خرید از توزیع کنندگان در الویت بیشتری برای متقاضیان قرار گرفته است. مجموعه صنعتی آروشا پودر در حال حاضر جزو برترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان این محصولات است که کربنات کلسیم را مختص تمامی صنایع تولید و ارائه می نماید. تجهیزات و دستگاه های به کار گیری در مجموعه آروشا پودر بی نظیر هستند و در تولید این محصولات هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.

قیمت بهترین پودر کلسیم کربنات مش 1000

برای استفاده بهتر از کربنات کلسیم در کارخانجات، اقدام به پودر کردن سنگ های بزرگ می نمایند. این کار باعث تولید پودر های کربنات کلسیم در سایزهای متفاوتی می شود. مش بندی واحدی است برای اندازه گیری سایز پودر کربنات کلسیم مش 1000 و دیگر اندازه های تولید شده. هر مش کربنات کلسیم اندازه ای مشخص دارد و هر چه عدد مربوط به مش بزرگتر شود، اندازه مش کوچکتر می شود. تعدادی از پر مصرف ترین مش های موجود در بازار به شرح زیر اند.

  • مش 100 با اندازه تقریبی 150 میکرون
  • مش 200 با اندازه تقریبی 75 میکرون
  • مش 800 با اندازه تقریبی 15 میکرون
  • مش 1000 با اندازه تقریبی 12 میکرون
  • مش 2500 با اندازه تقریبی 5 میکرون
فروش کربنات کلسیم دمپایی سازی
>>

دامنه تولید مش های کربنات کلسیم بین مش 50 تا مش 3500 است و بسته به نیاز مراکز تولید، اندازه مورد نیاز برای فروش در دسترس است.

فروشنده بهترین کربنات کلسیم

خرید پودر کلسیم کربنات از برترین نمایندگان فروش کارخانه ها و مراکز تولیدی، باعث می شود تا شما با صرف کمترین هزینه، بهترین محصول را خریداری نمایید. برای این امر فقط کافیست با پشتیبانان ما تماس برقرار نمایید تا علاوه بر قیمت بسیار مناسب محصول به شما در انتخاب اندازه مش و کیفیت مورد نیاز تان نیز مشورت بدهند. پودر کربنات کلسیم در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد که تعدادی از آنها عبارتند:

  • تهیه مکمل های غذایی مورد نیاز دام و طیور
  • تولید تجهیزات الکترونیکی، محصولات پلاستیکی و مشتقات آن
  • استخراج نفت و گاز در صنایع پتروشیمی
  • تولید محصولات آرایشی بهداشتی
  • تولید کاشی، چسب، رنگ و سرامیک

و…

فروشنده برتر پودر کربنات کلسیم کشاورزی مشهد

نمایندگی فروش پودر کربنات کلسیم

استفاده از کربنات کلسیم در صنایع مختلف به دلیل قیمت بسیار مناسب این ترکیب و همچنین خواص فیزیکی و شیمیایی که دارد از استقبال بسیار بالایی برخوردار است.
پودر کربنات کلسیم مش 1000 برای استفاده در برخی صنایع نیازمند کیفیت بالایی است به همین جهت برای خرید محصول بهتر است به نمایندگی ها معتبر فروش این ترکیب شیمیایی مراجعه نمایید. برای سهولت در این امر می توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین محصول را در مناسب ترین هزینه در اختیارتان قرار دهیم.

جدیدترین اخبار سایت