فروش مرغوب ترین پودر مل مش ۲۵۰۰

مواد معدنی از گذشته بطور کامل با زندگی بشر اجین بوده اند. از ساخت رنگهای بکار رفته در نقاشی انسان های اولیه در غارها، تا ساخت مکمل های دارویی و غذایی که در دنیای صنعتی امروز به بهره برداری می رسد، همه نشان دهنده اهمیت مواد معدنی و وابستگی بشر به آنهاست. یکی از این مواد کانی که نقش پر رنگی در زندگی روزمره ما دارد، پودر مل مش ۲۵۰۰ است. در ادامه به کاربرد این ماده و ویژگیها و مراکز فروش آن می پردازیم.

عکس کارخانه پودر مل

تولید پودر مل

مل نوعی ماده معدنی برگرفته از سنگ کربنات کلسیم می باشد.
ساختار آن بشکل پودر بوده و از دانه های ریز و یکدستی تشکیل
می شود. پس از استخراج سنگ کلسیم از معادن و انتقال سنگها
و لاشه های خرد شده به کارخانه، بوسیله دستگاه سرند خاک
همراهش از آن جدا شده و برای جدا ساختن ناخالصی ها
شستشو داده می شود. در مرحله بعد توسط آسیاب های فکی
خرد شده و با دستگاههای دیگر دانه بندی شده و طی فرایند های
پیچیده دیگر، پودری سفید رنگ مایل به کرم بدست می آید.
میزان مرغوبیت و خالصی پودر مل مش ۲۵۰۰ ، در درجه اول به
معادن استخراج و خلوص سنگ های کلسیم بستگی داشته، و
سپس به روند تولید پودر وابسته است.

خبر مهم
عرضه انواع پودر کربنات کلسیم پوشش دار طبیعی

پودر مل مش

انواع پودر مل مش ۲۵۰۰

پودر مل یا پودر کربنات کلسیم به دو صورت وجود دارد. نوع اول کربنات کلسیم معدنی است که بدان GCC گفته می شود و نوع دوم کربنات کلسیم رسوبی یا PCC است.

پودر های معدنی یا GCC

این نوع کلسیم بصورت مستقیم از معادن استخراج شده و در کارخانه توسط آسیاب ها به پودر مل مش ۲۵۰۰ تبدیل می گردد. این نوع پودر ها در زمینه های بسیاری از جمله، تغذیه دام و طیور بکار برده می شود.

پودر های رسوبی یا PCC

برخلاف نوع اول این پودر ها از سنگ معادن موجود در پوسته زمین حاصل نمی گردد. بلکه در کارخانجات با استفاده از شیمی آلی ساخته می شود. در این روش آهک هیدراته (از مشتقات کلسیم کربنات) را با آب مخلوط کرده و در مرحله بعد دی اکسید کربن را از آن عبور می دهند. بدین ترتیب کلسیم رسوبی بدست می آید که از نظر درصد خالصی بسیار مرغوب و خالص می باشد. این امر موجب بهره وری از آن در صنعت دارو سازی می گردد. چراکه ماده تولید شده به هیچ عنوان سمی نبوده و سلامتی انسان را به خطر نمی اندازد. اما به همین میزان هم ساخت آن پیچیده بوده و مخارج سنگینی را در پی خواهد داشت.

خبر مهم
فروش کربنات کلسیم سمنان

گروه صنعتی آروشاگروه صنعتی آروشا از تولید کنندگان مطرح کشور می باشد که با تجهیزات مدرن و پیشرفته انواع پودر های معدنی را با کیفیت عالی ارائه می دهد. خریداران محترم می توانند با مشاوران فروش تماس گرفته و از قیمت پودر مل ممتاز مطلع شوند.

 

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش