فروشگاه عرضه پودر اخرا هرمز کیلویی

4.7
(40)

پودر اخرا هرمز کیلویی برای صنایع مختلفی کاربرد دارد و در واقع یک محصول پرکاربرد است، این محصول با کیفیت مطلوب در کشور ما تولید می شود و با قیمت مناسب در اختیار خریداران عمده این محصول قرار می گیرد، فروشگاه عرضه پودر اخرا هرمز کیلویی این محصول را با قیمت مناسب در شهر های مختلف کشور عرضه می نماید که به دلیل قیمت مناسب و کیفیت مطلوب مورد استقبال خوب خریداران عمده می باشد.

فروشگاه عرضه پودر اخرا هرمز کیلویی

مشخصات انواع اخرا

بر اساس نظر کانی شناسان و تولید کنندگان انواع فرآورده های معدنی می توان اخرا را متعلق به دسته ای از رنگدانه‌ های طبیعی و پرکاربرد دسته بندی کرد که شامل انواع اخرا زرد، قرمز، ارغوانی، اخرا قهوه ای و گروه دیگری از این ترکیبات با رنگ های مخصوص به خود هستند؛ تمامی ترکیبات ذکر شده با یکدیگر ویژگی های مشترکی دارند که ما در ادامه مطلب به معرفی چند نمونه از آنها به صورت کلی می پردازیم.

پودر اخرا زرد یکی از ترکیبات اصلی در مواد معدنی به نام لیمونیت است که در فرمول شیمیایی خود اکسید هیدروکسید آهن با ظرفیت ۳ را گنجانده است، این ترکیبات با نام اخرا طلایی و اخرا زرد بیشترین کاربرد را دارند.

خرید پودر رنگ زرد محلات
>>

اخرا های قرمز ترکیب دیگری هستند که باز هم هیدروکسید آهن با ظرفیت ۳ را در فرمول شیمیایی خود گنجانده اند و رنگ قرمز موجود در این خاک های معدنی از هماتیتی است که در گروه اکسید های آهن قرار می گیرد.

اخرا ارغوانی یک محصول خاص در قیاس با نمونه های دیگر می باشد، گر چه این ترکیب با دو نمونه دیگر از نظر مشخصات شیمیایی شباهت‌ هایی دارد، اما رنگ های متفاوتی را به خود اختصاص می دهند و دلیل تفاوت رنگ این ترکیبات در اندازه ذرات به وجود آورنده آن ها دیده می شود؛ این تغییر در رنگ به دلیل تفاوت در میزان انکسار نور هم می باشد.

اخرا قهوه ای نمونه دیگری از انواع اخرا های تولید شده در ایران است که مشابه ترکیبات قبل در گروه اکسید آهن دسته بندی می شود، این ترکیبات شامل هر دو ترکیب لیمونیت و اکسید منگنز هستند.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

پودر اخرا هرمز چه کاربردهایی دارد؟

پودر اخرا هرمز در واقع ترکیب شیمیایی از آهن و اکسیژن می باشد که در واقع یک پودر دانه ریز می باشد که رنگ دهی خوبی دارد و به عنوان یک رنگ دهنده مورد استفاده قرار می گیرد که در صنایع مختلفی تجاری، خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد، این محصول سبب محافظت در برابر زنگ زدگی می شود و در برابر تغییر رنگ نیز مقاوم می باشد.

این محصول در صنایع مختلفی کاربرد دارد و صنایع مختلفی خواستار خرید این محصول هستند و تولید کنندگان با توجه به تقاضایی که برای این محصول وجود دارد آن را با کیفیت  مطلوب تولید و ارائه می دهند.

  • این محصول در صنایع رنگ سازی کاربرد دارد و به عنوان ضد زنگ به کار برده می شود که دارای  کارایی مطلوب می باشد.
  • این محصول همچنین در مصالح ساختمانی مانند تولید آجر و موزائیک و آجر کاربرد دارد.
  • صنعت تولید بتن و مواد پلیمری نیز این محصول را مورد استفاده قرار می دهد.
  • این محصول در تولید لاستیک و پلاستیک نیز مورد نیاز است.
  • صنعت تولید کاغذ
  • تولید مواد ارایشی و بهداشتی
  • صنعت جوهر سازی

صادر کننده انواع پودر اخرا هرمز کیلویی

صادر کننده انواع پودر اخرا هرمز کیلویی این محصول را به صورت مستقیم و از برترین تولید کنندگان خریداری می کند که در این صورت محصولات علی رغم کیفیت بالایی که دارند با قیمت بسیار مناسب قابل خریداری می باشند، این محصول را می توان بدون نیاز مراجعه حضوری و از طریق اینترنت و از بهترین عرضه کنندگان آن به صورت سفارشی تهیه نمود.

تولید این محصول با کاربرد مواد اولیه مرغوب و به کار گیری تکنولوژی روز دنیا تولید می شود و بر این اساس این محصول بسیار مرغوب و دارای استاندارد های مناسب می باشد که از ویژگی های بارز و مطلوب این محصول رنگ دهی عالی آن می باشد، فروش پودر اخرا از طریق این سایت نیز انجام می گیرد و محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می شوند و بر این اساس دارای قیمت مناسب می باشند که خریداران عمده می توانند با ثبت سفارش محصول آن در مدت زمان کوتاه با هزینه مناسب دریافت نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت