فروشنده کربنات کلسیم دامی

0
()

مهمترین منبع تغذیه دام های مختلف در مرغداری ها، مراکز پرورش گوسفند و گاوداری ها کربنات کلسیم دامی می باشد. در حقیقت کربنات کلسیم خوراکی دامی همان سنگ آهک با ویژگی های فیزیکی و شیمیایی خاص می باشد. گاو و گوسفند به میزان کافی کلسیم نیاز دارند که این میزان کلسیم به طور معمول از جیره غذایی، مکمل غذایی و دارو تامین می شود.

فروشنده کربنات کلسیم دامی

نخستین فروشنده کربنات کلسیم دامی

بر اساس تحقیقات انجام شده وجود کربنات کلسیم در خوراک دام ها باعث افزایش شیر آن ها می شود. به طور کلی می توان گفت کربنات کلسیم دامی از اصلی ترین عناصر تشکیل دهنده برای رشد استخوان های دام ها می باشد. امروزه برای پرورش صحیح دام هایی همچون گاو، گوسفند و بز از کربنات کلسیم استفاده می شود.

گروه صنعتی کارخانجات آروشا که به عنوان یک مرکز توزیع کربنات مرغوب شناخته می شود، نخستین فروشنده کربنات کلسیم دامی می باشد. یکی از روش های تولید کربنات کلسیم خوراکی دامی در مجموعه آروشا پودر ترکیب کلسیم با آب و عبور دی اکسید کربن از میان آن است. به این صورت پودر کلسیم کربنات دامی با درصد خلوص بالا تولید می شود. لازم به ذکر است که خالص و مرغوب بودن این پودر باعث افزایش قیمت این محصول شده است.

فروش کربنات کلسیم کوتد شده عمده مش 400 تا 2500
>>

صادرات پودر کربنات کلسیم خوراکی طیور

شرکت آروشا پودر در سال های اخیر اقدام به صادرات پودر کربنات کلسیم دامی و طیور به طور عمده نموده است. انواع مختلف این پودر در این شرکت تولید می شود که این امر باعث شده است دامداران حق انتخاب زیادی داشته باشند. به طور کلی می توان گفت یکی از پرطرفدارترین مکمل ها در دامداری ها و مزارع پرورش طیور پودر کربنات کلسیم می باشد.

در تولید این پودر از دستگاه های درجه یک استفاده شده است. کیفیت قابل قبول این محصول و همچنین بسته بندی های آن در حجم های مختلف افزایش فروش آن را در مقایسه با دیگر محصولات و مکمل ها به همراه داشته است. لازم به ذکر است که قیمت این محصول در مقایسه با دیگر مکمل ها مناسب محسوب شده و ارزان قیمت است.

پودر کربنات کلسیم همدان

مرکز توزیع بهترین کربنات کلسیم خوراکی طیور

در صورت خرید کربنات کلسیم دام و طیور از مرکز توزیع بهترین کربنات کلسیم خوراکی، کربنات کلسیم سفیدتر و مرغوب تر را خریداری خواهید نمود. لیست قیمت کربنات اصل در این مرکز کاملا مناسب و مقرون به صرفه است از این رو می توانید خریدی ایمن داشته باشید. در صورتی که قصد خرید کربنات کلسیم دام و طیور را دارید می توانید با این مرکز تماس بگیرید تا محصولی درجه یک با قیمت مناسب را دریافت نمایید.

توزیع کننده پودر کربنات کلسیم در اهواز
>>

قیمت عمده این پودر در این مرکز در مقایسه با قیمت تک آن کمتر است. از آنجا که با خرید از این مرکز واسطه ها حذف خواهند شد و محصول به صورت مستقیم به خریدار خواهد رسید قیمت آن کاملا مقرون به صرفه و مناسب است.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت