صادرات کربنات کلسیم خراسان

4.8
(29)

در منطقه خراسان صاحبان صنایع مختلفی وجود دارد که هر کدام به فراخور نوع محصول ، از انواع پودرهای معدنی مثل کربنات کلسیم مصرف می نمایند. اما نکته اصلی، کیفیت محصولات عرضه شده می باشد و قیمت ارایه شده توسط آنها. همانطور که مطلع هستید، کلسیم در زمینه های فراوانی بکار برده می شود و بخصوص با پیشرفت علم و آگاهی از خواص و فواید این ماده معدنی، امروزه وسعت کاربری و خرید و فروش، و بخصوص صادرات کربنات کلسیم خراسان بیش از پیش شده است. همین موضوع باعث جلب توجه افراد به این تجارت شده و درنتیجه بازار بزرگی بوجود آمده است که برخی از سودجویان و تعداد زیادی از دلالان نیز در آن به فعالیت پرداخته اند. از اینرو مصرف کنندگان گاهی مواقع با محصولات غیر اصل و بی کیفیت مواجه می شوند و پس از استفاده از آن، خساراتی را برایشان بجا خواهد گذاشت.

صادرات کربنات کلسیم خراسان

فروشندگان بهترین پودر کربنات کلسیم

تعداد فروشندگان پودر کربنات کلسیم در ایران بسیار زیاد می باشد. اما تمامی این واحد های عرضه کننده نمی توانند پودر کربنات کلسیم متناسب با نیاز تمامی صنعتگران را ارائه نمایند و این یک مشکل بسیار بزرگ برای تمامی خریداران به نظر می رسد. در حال حاضر شرکت آروشا پودر جزو برترین تولید کنندگان و به دنبال آن فروشندگان بهترین پودر کربنات کلسیم است که در راستای تلاش و کوشش فراوان توانسته است به این رتبه برسد که نیاز تمامی مصرف کنندگان را تامین نماید. دلایل بی شماری برای موفق بودن مجموعه صنعتی آروشا پودر وجود دارد که مهمترین آنها بهینه سازی خطوط تولید این پودر های میکرونیزه و تامین تمامی دستگاه‌ ها و تجهیزات قابل استفاده از کشور اروپا می باشد. در کنار این پارامتر مجموعه آروشا پودر دارای تیمی محقق و پرسنل وظیفه شناسی است که از دانش های روز دنیا استفاده کرده و تولید این محصولات را بر اساس تکنولوژی های برتر در نمونه های جدید و به روز به انجام می رسانند.

ایجاد ارزش افزوده توسط کربنات کلسیم در رنگ سازی
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

قیمت عرضه پودر کربنات کلسیم

قیمت عرضه پودر کربنات کلسیم یک پارامتر بسیار مهم و قابل توجه برای مصرف کنندگان و صنعتگران وابسته به این محصول می باشد. برای روشن تر شدن این موضوع می‌ توان گفت پودر کربنات کلسیم یک فراورده معدنی سفید رنگ است که جایگزین های بسیار زیادی در صنعت از آن خود می نماید و در واقع این محصولات در صورتی قابل قبول مصرف کنندگان خواهند بود که دارای قیمت فروش مناسبی باشند. به عبارت ساده‌تر می‌ توان گفت یکی از مهمترین دلایل کاربرد پودر کربنات کلسیم در اکثر صنایع قیمت مناسب این محصولات می باشد. قیمت پودر کربنات کلسیم در بین صنعتگران و تولیدکنندگان در رقم های متفاوتی معرفی می گردد. به همین دلیل خریداران باید به دنبال معتبرترین مرکز های فروش باشند تا بتوانند محصولاتی را با حداقل قیمت خریداری نمایند. پایین نگه داشتن قیمت پودر کربنات کلسیم مستلزم استفاده از شرایط خاص می باشد که مجموعه صنعتی آروشا پودر در حال حاضر به این شرایط دسترسی داشته و بهترین محصولات را با حداقل قیمت ارائه می نماید.

صادرات کربنات کلسیم خراسان

عرضه مستقیم پودر کلسیم کربنات خراسان

برخی توزیع کنندگان مانند گروه صنعتی آروشا، برای حل اینگونه مشکلات و جهت کنار گذاشتن واسطه ها و دلالان، اقدام به عرضه مستقیم پودر کلسیم نموده اند. شرکت آروشا از بزرگترین تولید کنندگان پودرهای معدنی محسوب می شود که بیش از سی سال در این زمینه فعالیت داشته و همواره توانسته با تولید و توزیع مواد معدنی مرغوب و نیز فروش و صادرات کربنات کلسیم خراسان با کیفیتی بی نظیر و ممتاز، آوازه و نامی نیکو برای خود کسب نماید. بطور قطع دستیابی به چنین سابقه ای براحتی صورت نگرفته و تلاش های سخت و مستمر را طلب می نماید. از اینرو غالبا مصرف کنندگان به اینگونه مراکز مراجعه کرده و مایحتاج خود را تهیه می نمایند.

گروه صنعتی آروشا برای تحقق این امر اقدامات بسیاری را انجام داده است. یکی از این اقدامات، احداث کارخانه های تولید کلسیم در اقصی نقاط کشور می باشد. مسلما برای قرار دادن تولیدات در دسترس مصرف کننده، آنهم بطور مستقیم و بدون حضور واسطه، نیاز است شرایط بسیاری مهیا گردد. قرار دادن کارخانجات تولیدی شرکت آروشا در شهرهای گوناگون، برای تسهیل در انجام این اقدامات می باشد. با این حساب، دیگر خریدار نیاز به پرداخت مبالغ بالا جهت جابجایی محصول مورد نظر را نخواهد داشت و براحتی امکان دسترسی به پودر کلسیم برایشان فراهم شده است.

صادرات کربنات کلسیم خراسان

صادرات کربنات کلسیم خراسان با توجه به شرایط سخت واردات کشورهای پیشرفته، بطور حتم نیازمند رعایت اصول متفاوتی می باشد. یهمین جهت در کارخانه های آروشا، خط تولید بر اساس استاندارد های بین المللی منطبق گشته و نظارت ویژه ای به روند ساخت حکمفرماست. تجهیز کارخانه به ماشین آلات پیشرفته و بروز و بهره گیری از نیروی متخصص و خبره، به سرانجام رساندن این موضوع کمک شایانی نموده است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 29

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت