صادرات پودر کربنات کلسیم قم

0
()

در زمینه مواد و پودر های معدنی، پودر کربنات کلسیم قم از کیفیت و بدنبال آن، رونق خوبی برخوردار است. شمار افراد و موسساتی که در این زمینه فعالیت دارند فراوان است. کارخانجات، تولید کنندگان، فروشندگان و دلالان زیادی بخاطر رونق این تجارت در این زمینه فعالیت می کنند. اما همچنان تهیه پودر معدنی مرغوب کمی دشوار است. علت این امر وجود شیادان و افراد سودجو در این عرصه می باشد. از آنجاکه برخی تولید کنندگان محصولات خود را بصورت مستقیم عرضه کرده و در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه برای خریداران می گردد، بعضی شرکتها و فروشندگان بمنظور همسان سازی نرخ پودر های معدنی و از سوی دیگر افزایش سودآوری مجبور به کاهش هزینه ها می گردند. درنتیجه چاره ای جز ترکیب پودر های با کیفیت و نامرغوب با هم نخواهند داشت. از طرف دیگر شرکتهایی نیز تولیداتی با کیفیت ممتاز و درجه یک عرضه می نمایند. خالصی مواد اینگونه شرکتها بقدری مطلوب است که به کشور های دیگر نیز صادر کرده و بازار خارجی را از آن می کنند.

کربنات کلسیم پوشش دار

با گسترش طیف کاربری پودر کربنات کلسیم در صنعت پلیمر و نیازمندی این صنعت به یک پر کننده سفید رنگ ارزان قیمت، شرایطی برای تولید و فرآوری کربنات کلسیم جدیدی آغاز شد چرا که کربنات کلسیم طبیعی با خاصیت آب دوست بودن نمی‌ توانست صنعتگران صنعت پلیمر را تأمین نماید. به همین دلیل تولید کنندگان برتر پودر کربنات کلسیم به این موضوع پی بردند که باید خاصیت آب دوست بودن این محصول را به خاصیت آبگریزی بودن تغییر دهند. بر اساس تحقیقات انجام شده در این میان و تلاش و همت دانشمندان فعال در این حرفه، در سال های اخیر تولید پودر کربنات کلسیم پوشش دار ایجاد شد. این ترکیب در واقع همان کربنات کلسیم  معمولی با یک  لایه نازک پوشش داده شده به کمک اسید های چرب می باشد که با همین اقدام ، خاصیت آبگریزی بودن پودر کربنات کلسیم فراهم شد. علاوه بر این موضوع مزیت های بیشتری از کربنات کلسیم پوشش دار همچون کاهش چشمگیر جذب روغن، کاهش تجمع ذرات و در نهایت پر کردن فضاهای خالی ایجاد می شود. در راستای همین موضوع صنعتگران صنعت پلیمر تمایل بسیار زیادی به استفاده از این محصولات پیدا کردند و در حال حاضر برای کاهش هزینه های تولیدی به صورت مستقیم از کربنات کلسیم پوشش دار استفاده می نمایند.

تولید کربنات کلسیم سفید و ممتاز
>>

قیمت فروش پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

قیمت کربنات کلسیم

قیمت کربنات کلسیم تحت تاثیر تقسیم بندی این نوع محصولات قرار می گیرد و هر یک از انواع کربنات های کلسیم از جنبه های مختلفی تقسیم‌بندی می‌ شوند و در نهایت قیمت های متنوعی را به خود اختصاص می‌ دهند. همان طور که اشاره کردیم کربنات کلسیم معمولی و کربنات کلسیم پوشش دار نمونه های از این محصولات هستند که فرآیند های تولیدی آنها با یکدیگر تفاوت هایی دارد و همین تفاوت باعث شده است که قیمت این محصولات نیز با متغیر های همراه شود. قیمت کربنات کلسیم پوشش دار به واسطه طولانی تر بودن فرایند های تولیدی بالاتر از کربنات کلسیم معمولی و طبیعی اعلام می گردد. البته نمی‌ توان از تاثیرگذاری بیشتر این محصول در صنایع مختلف نیز چشم پوشی کرد. به نوعی که صنعتگران ترجیح می دهند با پرداخت هزینه ها بیشتر برای خرید این ترکیبات معدنی، از مزیت های مثبت آن بهره مند گردند.

تولید و فروش کربنات کلسیم قم

کارخانجات معتبر مواد اولیه خود را از معادن نامی و معتبر که کیفیت سنگ مناسبی دارند تهیه می نمایند. این نکته مهمی از روند تولید پودر های معدنی است. در فرایند های بعدی جهت کاربری گوناگون caco3 ، پودر حاصل شده دانه بندی شده و به دسته های مختلف تقسیم بندی می شوند. بطور مثال در صنایع لاستیک سازی، پودر بکار رفته شده در ساخت محصولات، می بایست ویژگیهای بخصوصی داشته باشد. و یا جهت بهره بری در ساختمان سازی و رنگسازی، هر کدام مستلزم برخورداری از خصوصیات معینی است.
از اینرو کربنات کلسیم دانه بندی شده و به سایز های متنوعی دسته بندی می شود که بدان اصطلاحا مش گفته می شود. چنانچه پودر های تولید شده شامل دانه های ریز تری باشد، محصول نرم، یکنواخت و یکدست خواهد بود. البته مراحل ساخت پیچیده تری هم خواهد داشت که موجب افزایش قیمت آن خواهد شد. اما بهر حال برای هر صنعتی، دانه بندی و سایز بندی مشخصی نیاز است. در نهایت پس از دسته بندی پودر و جداسازی در بسته بندی مختلف عرضه می گردد.

صادرات پودر کربنات کلسیم مش 2500
>>

خرید کربنات کلسیم قم

مرکز توزیع پودر کربنات کلسیم قم

کارخانجات آروشا مرکز توزیع پودر کربنات کلسیم در قم می باشد. اصولا کارخانجاتی که محصولات خود را بصورت مستقیم عرضه می نمایند، تولیدات بی کیفیت و نامطلوب ارائه نمی دهند. بنابراین متقاضیان تنوع انتخاب (از نظر کیفی و دانه بندی) را در برابر خود خواهند داشت. از سوی دیگر بطور حتم خرید مستقیم کاهش هزینه ها را در پی خواهد داشت که برای تولید کنندگان بسیار مفید می باشد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت